Makiažas

“Wet n Wild” lūpų balzamai su atspalviu (Megaslicks Balm Stain)

img_9849
Susidomėjau “Wet n Wild’ lūpų balzamais, suteikiantiems atspalvį. Man labai priminė baldytą ir pamėgtą “L’oreal” produktą, kurį aprašiau gerokai seniau: https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/03/30/loreal-sexy-lip-balms-sheer/ – tik “Wet n Wild” kaina perpus mažesnė, tad gal radom puikų pigų pakaitalą?
img_9981
 
 
Ne paslaptis, kad kosmetika Lietuvoje turi nemenkus antkainius. Šie spalvoti balzamai JAV kainuoja apie 2-3 dolerius be nuolaidų (kurių irgi tikrai pasitaiko, tada ir po dolerį galima gauti), tai tolygu šiandienos kursu 2,58eu.
Lietuvoje vienintelė “Wet n Wild” (bent mano žiniomis) prekiauja “Eurokos” parduotuvė. Joje be nuolaidų šie balzamai kainuoja 3,99eu, bet dabar (kaip matome) kaina numesta per pusę, tad praktiškai po 2 eurus.
img_9982-1Galioja du metus po pradarymo – labai normalus laiko tarpas, per kurį sunaudosite šiuos balzamus lengvai.
Spalvų pasirinkimas tikrai nemenkas, bet visos jos natūralių tonų. 3 gramai nėra labai daug, bet nėra ir mažai – įprastas produkto kiekis tokiose priemonėse, kaip lūpų balzamas ar lūpų dažai.
s-l225
Ko aš tikiuosi iš lūpų balzamo? Malonaus jausmo ant lūpų, drėkinimo ir minkštinimo, šiek tiek spindesio. Būtų gerai, kad kuo ilgiau išsilaikytų, kad apsaugotų lūpas ir skaniai kvepėtų ir neturėtų bjauraus skonio (vis tik ant lūpų tepama  priemonė). Kad pakuotį būtų patogi, nes lūpų balzamus dažnai noriu įsimesti į rankinę, tad nenoriu, kad jie atsidarytų ir viską ten išterliotų.
201710010648221
Kadangi šie balzamai su spalva – tai iš jų tikiesi ir tam tikros, bent vidutinės, pigmentacijos, suteikiamo atspalvio, kuris tolygiai dengtųsi ir išsilaikytų ant lūpų. Žinoma, tai ne matiniai dažai – nesitikiu visą dieną netaisydama lūpdažio pravaikščioti tobulai ryškiomis žvilgančiomis lūpomis, bet ir nenoriu kiekvieną pusvalandį iš naujo dažytis.
Taigi, aš įsigijau du atspalvius: Rico Mauve ir Caffeeine fix.
Leiskite dar pridėti, kad man labai patiko visų atspalvių pavadinimai – tai mažmožis, bet džiugu, kai atspalviai turi ne tik skaičiuką (spalvos kodą), bet ir pavadinimą, kuris suteikia jiems savitumo ir žaismingumo. Čia labai smagiai “Wet n Wild” komanda populiarius posakius sujungė su spalva ir gavo tikrai fainus spalvų vardus. Pavyzdžiui koralinė spalva “Coral of the story” – tikrai smagus sužaidimas, kai vietoj “moral” panaudotas “coral”, ar “made you pink”, kai “pink” pateikia panašiai skambantį “think”…na, esmę supratote. Pavadinimai man labai patiko.
img_9851-1
Spalvas pasirinkau pagal savo pomėgius – būtent tokios dabar mane traukia magnetiškai. O dar ruduo – kasdienai tokie atspalviai kaip tik.
Balzamai labai primena “L’oreal” infallible sexy balms ir savo išvaizda – lyg būtų išsukamos kreidelės. Tokio tipo dangteliai turi tendensiją kristi ir būti nepatvarūs, bet kolkas bėdų neturėjau (nei su L’oreal, nei su šiais) ir jie ir namuose, ir rankinėse, kuprinėse sėkmingai laikėsi ir neatsidarė, patys nesulūžo ir pan.

Kairesnis atspalvis – Caffeeine fix, o dešinėje – Rico Mouve. Atspalviai tikrai nenuvylė – džiaugiausi, kad pakuotės spalva nebuvo per daug nutolusi nuo pačios priemonės atspalvio, nes taip pasitaiko.
Tepėsi tolygiai, tepti patogu. Kaip balzamams, pigmentacija tikrai gana didelė. Sakyčiau, kad “L’oreal” buvo gal labiau “sviestuoti” (konsistencijos prasme, tokie minkštesni ir gal labiau turbo drėkinantys), bet ir šiek tiek mažiau turėjo pigmentacijos. Šie truputį kietesni, nors irgi drėkinantys ir riebokos konsistencijos –  tikrai nereikia spausti, kad spalva pasirodytų. Nors ant rankos spalvos atrodo ryškesnės (na, nes rankos šviesesnės už lūpas?).
Ant lūpų atrodo tikrai gražiai – man patiko ir atspalviai, ir jausmas ant lūpų, ir šių balzamų konsistencija. Jokio stipraus pašalinio kvapo nebuvo. Skonio taipogi.

Čia nuotraukose aš pasidažiusi su “Caffeeinne fix” atspalviu. Jis nėra labai ryškus, bet tam tikrą toną suteikia. Atrodo natūraliai ir gražiai. Drėkina lūpas, jausmas labai malonus.
Čia jau su “Rico Mouve”:

Lengvas, paprastas, bet suteikiantis atspalvį ir drėkinantis pakankamai lūpas. Kas aktualu ypač, kai pradeda ūžauti šaltesni vėjai.
Pavadinime matome ir žodelį “Stain”, kas reiškia tiesiogiai “dėmė” ar tam tikram kontekste “pėdsakas”. Ir iš tikro aš pastebėjau, kad net nusitrynus, rodos, balzamui nuo lūpų, ant lūpų lieka tarsi įsigėrusios spalvos. Visą dieną dirbau renginyje ir vis turėjau jį kišenėje. Atnaujinti norėjosi gal dažniau nei L’oreal (kaip sakiau, tas gal buvo toks minkštenis šiek tiek), gal kas porą valandų ar po valgio. Vakare nueinu į tualetą ir veidroyje matau, kad nors lūpos jau sausos,  į jas įsigėręs atspalvis – kaip žinote būna tie azijietiški lūpų geliai, kur padengi, palaikai ir nuplėši, o lūpos lieka su tam tikru atspalviu? Tai efektas gavosi panašus. Kadangi daug tepiau ir ilgokai laikiau tą pačią priemonę – ji palieka “dėmes” ant lūpų – ir tai nėra blogai, nes spalvos natūralios, tad ir tie spalvos pėdsakai prideda natūralioms lūpoms ryškumo ir jos lieka padažytos net ir tada, kai atrodo, jog visas balzamas jau visai nusitrynė ar “susivalgė”. Prieš miegą valydama lūpas su valikliu irgi ant vatos pamačiau dar nemažai spalvos – nors lūpas valiau, kai jos jau atrodė sausos (be balzamo). Tad tikrai tam tikras priemonės kiekis nudažo lūpas ir išlieka ilgiau panaudojus ir daugiau tepant.
img_9852
Manau, kad tai tikrai puiki priemonė. Nesakyčiau, kad ji pakeis man visas kitas, ar kad net pakeis lūpų dažus ar bus pati mėgstamiausia, bet ji tikrai nenuvylė. Kainos ir kokybės santykis man pasirodė tikrai puikus. Ypač, kai pavyko įsigyti už pusę lietuviškos kainos. Patogus ir lengvas kasdienai. Nenualina lūpų, jas drėkina. Suteikia atspalvį. Tepasi tolygiai, jausmas ant lūpų labai geras. Nusivalo ar blanksta dienos eigoje irgi tolygiai, ne gumulėliais ar dėmėmis.
Nieko daugiau negalėčiau iš tokios priemonės reikalauti. Manau, kad tai neprastas konkurentas “l’oreal” balzamams ir visiems kitiems balzamams su spalva.
Sudėtis: Tridecyl Trimellitate; Hydrogenated Polyisobutene; Pentaerythrityl Tetraisostearate; Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2; Ozokerite; Caprylic/Capric Triglyceride; Diisostearyl Malate; Microcrystalline Wax/Cire microcristalline; Polyethylene; Beeswax/Cire d’abeille; Mineral Oil/Huile minérale; Phenoxyethanol; Menthol; Sorbic Acid; Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate; Euterpe Oleracea Fruit Oil; Tocopherol; Iron Oxides/CI 77491; CI 77499; Red 21/CI 45380; Red 28 Lake/CI 45410; Titanium Dioxide.
Rašoma, kad juose yra “Acai palmių aliejaus”, kuris turi daug teigiamų savybių. Skaičiau, kad tai ir anti-oksidantų daug turintis aliejus, ir raminantis sudirgusią odą, padedantis nuo senėjimo, stipriai drėkinantis, net saugantis nuo UV spinduliuotės. Jis spaudžiamas iš acai uogyčių, kurias subrandina tam tikros palmės. Šios palmės auga Amazonės miškuose.
Sudėtyje esti ir šiek tiek mentolio – pradžioje galite jausti šiokį tokį šaldantį efektą. Man jis buvo nestiprus, bet malonus.
Vertinant pačią priemonę ir jos rinkos kainą – drąsiai duočiau 8-9 iš 10.
@dominykanav
@grozio_drakonas
cropped-img_3594-21.jpg
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.