Uncategorized

Wet n wild catsuit matte lupū dažai


Taigi, šiandien pagaliau prisiruošiau apžvelgti amerikietiškos firmos skystus-matinius (kokie dabar patys populiariausi) “wen n wild” catsuit matte lūpų dažus.
Su šios kompanijos produktais susidūriu ne pirmą kartą – naudoju wet’n’wild fiksatorių, akių šešėlius, bazes, makiažo pagrindą…. tikrai apžvelgsiu ir šiuos produktus – visada atsiliepimus rašau ilgiau naudojant priemonę, o ne tik po pirmo pabandymo.
Taip pat ir su šiuo lūpdažiu – bent tris dienas savo gyvenimo paskyriau būtent jam prieš apsispręsdama, ką manau. Visada reiktų leisti priemonei pasireikšti daugiau nei vieną sykį (nebent pasireiškia alergijos ir t.t.) – ant sausų lūpų, sudrėkintų, nušveistų lūpų dažai dengsis skirtingai – verta išbandyti įvairius variantus, kad galėtumėte galutinai “nurašyti” priemonę ar ją pamilti ir įsigyti daugiau atspalvių.
Manau, kad ateityje nusipirksiu daugiau spalvų, bet šiandien apžvelgiu bandytą vieną atspalvį iš šešių – natūraliai persikinį, “coral corruption” atspalvį.
Seniau šios firmos kosmetiką užsisakinėjau internetu iš Jav, o dabar bent dalį jų prekių galime rasti ir “Eurokos” parduotuvėse! Tiesa, stendus teturi šiai dienai vos trys parduotuvės, bet internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti ir atsiimti patogiausioje “Eurokos” prekybos vietoje.
Tai pigi, bet kokybiška kosmetika, kuriai tikrai verta skirti dėmesio net jei esate išranki kosmetikos priemonėms. Iš bandytų – niekas per daug nenuvylė, tad tikrai rekomenduoju eksperimentuoti. Ypač dabar, kai šios priemonės pasiekiamos ranka…
kaina be nuolaidos 4,99eu Eurokos parduotuvėje. Oficialioje “wet n wild” internetinėje parduotuvėje kaina 4,99$ tai yra 4,05eu – tad “Eurokos” kainuoja euru brangiau. Tiesa, Lietuvoje galima rinktis vos iš šešių atspalvių, kol šie dažai šiaip turi daug daugiau spalvingų atspalvių – labai gaila, kad mūsų kompanijos neįsigyja daugiau įdomesnių ir avangardinių spalvų. Man jų labai norisi. Taip, jos nėra tokios populiarios, bet tikrai skatintų būti spalvongiems, išraiškingiems ir nebijoti nekasdieniškų pasirinkimų.
6g priemonės. Palyginau su kitais turimais lūpų dažais – gana įprastas kiekis.

Ingridientų daug ir nelabai naturalūs, bet visi tokio tipo lūpų dažai pilni ne iš gamtos ar uogų išgautų pigmentų ir medžiagų – tad natūralumo ir nenatūraliai ilgai išliekančio finišo tikėtis negalime. Jei esate alergiška – peržvelkite sąrašą ingriendtų. Vis tik, sudėtis saugi ir man jokių alerginių ar nemalonių reakcijų nesukėlė.
Žadamas matinis efektas, ryški spalva, išliekanti visą dieną be jokio diskomforto ir lūpų sausumo pojūčio.

Ant nuotraukų nededu jokių efektų ar filtrų – tam, kad kosmetikos priemonė prodytų tikrąjį savo veidą, o ne kaip atrodo pagražinus. Žinau, kad fotografijos galėtų būti gražesnės, bet man svarbu atskleisti šiose apžvalgose tikrą produkto poveikį ir vaizdą.
Tokio tipo lūpų dažus siūlau tepti ant nusausintų, švarių ir vazelinu nepateptų lūpų. Prieš tai dar geriausia jas nušveisti ir pamaitinti, vet visą riebų paviršių nuvalyti prieš pat tepant. Taip pat siūlau tepti itin nedaug priemonės vienu sluoksniu ir tada dėti dar vieną (ar kiek reikia) sluoksnį dažų, po ploną sluoksnį, naudojant po nedaug priemonės – taip geriau sekasi padengti tolygiai ir gražiai.
Priemonė pigmentuota, bet nėra labiausiai pigmentuota, kokią esu naudojusi. Reiks bandyti tamsesnes spalvas, gal tik ši tokia, bet vienu sluoksniu pigmentacija nėra labai labai stipri, bet tikrai pakankama. Dviem sluoksniais išgaunu tikrai ryškią spalvą, kuria esu patenkinta, su tokia pigmentacija lengva dirbti.
Lūpos tikrai matinės, be gumulėlių, dažai pasiskirsto tolygiai, atrodo gerai. Jausmas puikus, nejaučiu nieko nemalonaus. Tikrai džiugu, kad lūpos nėra išsausintos, neprimena švytrinio popieriaus. Jos sausos, bet lieka minimalus lipnumas. Gal geriant ar valgant gali šiek tiek atsispausti spalva, bet tuo pačiu lūpos nebūna tokios nuskriaustos ar išdžiovintos.

Dienos eigoje dažai išlieka tikrai neblogai. Valgant ką riebesnio ar daug bučiuojantis – lūpų dažai nubluks, nebebus tokie ryškūs, bet vis tiek išliks. Formulė tokia, kad dienos eigoje, bet jau po kokių 6 valandų, norėsis paryškinti spalvą, bet lūpos neišsausės ir nejusit diskomforto.
Ar tai ryškiausi, ilgiausiai išiekantys dažai? Manau, kad ne. Bet išlieka tikrai pakankamai ilgai, nedžiovina lūpų, spalvos gražios, atrodo puikiai. Išlieka tvirčiau ir ilgiau nei visi “velvetiniai” matiniai lūpų dažai – kremai, bet trumpiau nei Jefree Star, Gilden Rose ar Colorpop lūpų dažai, kai lūpos velniškai sausos ir ryškios visą dieną. Nusivalo irgi nesunkiai su micelininiu vandeniu ar makiažo valikliu, aliejumi – kankinti lūpų nereikės.

Tai puikus pasirinkimas kasdienai už prieinamą kainą. Priklausomai, ko tikitės, bet ši priemonė turėtų patenkinti lūkesčius, nes atrodo gerai, kainuoja palyginus nedaug, ryškiai dažo, nesausina lūpų ir išlieka pakankamai ilgai. Lieka pasirinkti patinkantį atspalvį ir drąsiai bandyti! Dar vienas geras dalykas – spalvos nesioksiduoja, netamsėja, tad buteliukai parodo tikrus apspalvius, nesitepa plėmais.
Už tokią kainą retai atrasite tokius kokybiškus matinius skystus lūpų dažus, tad verta dėmesio! Beje, Eurokos būna nuolaidų! Aš pirkau per nuolaidą ir mokėjau 3,60 (maždaug) tai už tokią kainą verta prigriebti bent kelis atspalvius!
Labai norėčiau, kad Lietuva pardavinėtų daugiau spalvų ir neapsistotų ties vien natūraliais, neryškiais atspalviais. Mėgstu žalius, violetinius lūpų dažus, o ši formulė tikrai nebloga, tad tikrai įsigyčiau, jei pas mus ateitų platesnis asortimentas!
Edit: pasiimiau šiuos dažus ir keliaujant intensyviai. Dienos pabaigoje atrodė labai blogai. Pusdieniui viskas puikiai, bet kai po pietų ir aktyvaus keliavimo apsitrynė – pataisiau uždėjus naują sluoksnį ir dengėsi labai prastai ten, kur jau buvo dažai – viskas netolygiai ir dėmėm, liko šiek tiek lipnumo. Norėjau tiesiog grįžti ir nusivalyti lūpas, nes atrodė baisiai. Tad siūlau nedengti daug sluoksnių ir visai dienai nepasitikėti, nes pusdieniui puikiai, bet ilgiau tai ne ne ne.
Ką manote jūs? 🙂Papildysiu dar šį įrašą kitu atspalviu – rebel rose, kurį išbandžiau. Viskas panašiai kaip ir su pirmuoju bandytu. Tepant nedaug priemonės tikrai darbo dienai pakaks. Lūpų labai nedžiovina, bet tas sausumo jausmas yra, norisi jas laižyti ar kramtyti, o tai iškart labai gadiną vaizdą. Gražūs, neblogi lūpų dažai, bet šiek tiek išlaiko lipnumo pojūtį. Taip pat, būnant su juo tikrai ilgai, pradeda blukti ne tolygiai, o lopais, kuriuos norint pataisyti, priemonė ant senesnės priemonės tepasi labai netolygiai ir atrodo ne kaip. Taip pat atrodys gerai tik ant lygutėlių lūpų, išryškina visas raukšleles, šerpetojimą. Ne blogiausi, ne geriausi dažai. Kadangi kaina tokia, nenurašau jų. Bet neprilygsta formulė brangiems “jefree star” ar net tiems patiems “golden rose” dažams.

Čia vaizdas prabuvus kokias keturias valandas. Geriant vandenį, atsėdėjus paskaitas. Laikosi neblogai.

Čia jau galutinis vaizdas, apie 20h vakare, atbuvus bent septynias valandas, valgius picą, gėrus kavą. Neatrodo labai blogai, bet visinė lūpos pusė ir pačios lūpos jau apsilupinėjusios. Tad šis lūpdažis į universitetą puikiai tinka, bet jei dar po to lėktumėt į klubą ligi paryčių, tai lūpos neatrodytų kaip sultingos uogos, o ir jausmas nelabai malonus.
Galiausiai dar po gero laiko pabandžiau ir ne kiekvienam patinkanti rusvą atspalvį “nudie patootie” – spalva įdomi ir pakankamai pigmentuota. Bet formulė man visutiniška – lieka lipnumas, dedant daugiau sluoksnių pradeda grumuliotis ir atrodo prastai. Pradžioje atrodė gerai, bet jau po trijų valandų viskas plėmais ir nemalonus jausmas ant lūpų. Toks gal 6/10 vertinčiau. Kaina gera, bet formulė nėra puiki. Spalvos gražios, bet tiks tik neilgai dienai ir tik plonu sluoksniu.

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.