Uncategorized

Vienaragių ir undinėlių įkvėpti šepetėliai makiažui

Nesu profesionalė, mokanti visas gudrybes ir naudodama šepėtėlius su specialiais kodukais, o per vieną seansą, nenaudoju dešimtis jų. Norėdama papildyti kuklią kolekciją, norėjau kažko paprasto, kokybiško, bet nekainuojančio daug. Nesu visažistė, tad užtenka kažko kasdieniniam naudojimui sau.
Kiniškos prekės dažnai nežiba kokybe, bet pasižymi akiai malonia kaina.
Estetiniais sumetimais, dar užsinorėjau ir spalvotų, spindinčių unicorn ar mermaid stiliaus šepetėlių, kad galėčiau pasijausti, kaip tumblr mergaitė.
Kišenei tinkantis variantas man pasirodė šis: nuoroda
Aliexpress internetinė parduotuvė yra vieta, kur bandom, rizikuojam ir kartais randam tikrai kažką verto už mažą kainą. Taip man ir su šiais šepetėliais – tikiu, kad originaliems ir profesionaliems jie neprilygsta, bet atrodo puikiai, naudojasi patogiai, yra švelnūs, nesišeria ir gerai dengia. Man tai – viskas, ko reikia.
Toks sepynių šepetėlių rinkinys nekainavo net dešimties eurų. Siuntimas nemokamas. Palaukus mėnesį, labai apsidžiaugiau gavus šį turtą. Dabar jie naudojami kasdien, plaunami dažnai ir laikosi tikrai puikiai. Visos rekomendacijos iš mano subjektyvaus pasaulėlio 🙂
Tokiame rinkinuke randame šepetėlį biriai ar mineralinei pudrai, skaistalams, bronzatui, šepetėlį skystam makiažo pagrindui ir bazei, šepetėlį kontūravimui, šepetėlį maskavimui ir porą skirtų akių šešėliams. Mane tai tikrai tenkina ir šiuo pirkiniu labai džiaugiuosi.
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.