Pirkiniai ir naujienos

Vasario kosmetikos pirkiniai 2020 (Išlaidus trumpas mėnuo)

Rašiau apie Sausio pirkinius ir Sausio pabaigtukus, o nepastebėtai jau ir Vasario suvestinei laikas atėjo. Tai ką gi (kosmetikos srityje) įsigyjau? Kaip jau sakiau, toks susumavimas padeda bent kiek atsakingiau savo pirkinius sekti, nes dažnai atsiranda labai daug spontaniškų, neapgalvotų pirkinių, kurių galėtų nebūti, ypač, kai finansai nėra guminiai. O ir norisi nešvaistyti ir pirkti tai, ko reikia, ką sunaudosiu ar panaudosiu. Mažais žingsneliais. 

Uoga Uoga

Dar Sausio paskutinėmis dienomis užsisakiau “Uoga Uoga” ledinę grožio dėžutę – bet gavau jau Vasarį, tad prie Vasario vis tik priskyriau. Apžvelgiau atskirame įraše visą turinį, tad kviečiu paskaityti. O šiaip jau, likau šia dėžute patenkinta. 
Mokėjau 30 €. Pačių produktų vertė dėžutė – dvigubai didesnė. Dalis produktų skirti mamai, kai kurie man arba bendri šeimynai. O dar ir mėginukų įdėjo… 

Drogas

Keletą dalykėlių ir užėjus į “Drogą” paėmiau. 

Vienas iš produktų – LINK – D bond keeper priemonė plaukams, primenanti oliplex. Tai balzamas, kuris ne tik maitina ir drėkina, bet ir apkuria plauko struktūrą ir padeda geriau atrodyti, tapti švelnesniems ir labai pažeistiems plaukams. Dar tik bandysiu, bet nusprendžiau, kad mano balintiems plaukams tai tikrai pravers, o atsiliepimai labai geri. Nėra pigu, bet dvigubai ar trigubai pigiau nei šaunusis oliplex, tad pirmiausia pabandysiu šį. Su nuolaida mokejau 11,06 €.

Neištvėrus paėmiau ir vieną iš “Alama” plaukų balzamų, nes labai gera nuolaida buvo – net 40proc. Vis akį užkabindavo, o dabar galvoju, kad laikas išbandyt. Pasirinkau atstatantį. Mokėjau 4,19 €, o kiekis nemažas. 

Mano dėmesį patraukė ir “Isana” nauja kolekcija ir būtent jų plaukų aliejukas. Pasižiūrėjau sudėtį – kad tikrai nebloga. Gerų aliejų mišinys, o kaina mažytė, tad norėjau pabandyt. Mokėjau 2,24 € (pilna kaina 2,99 € ). 

Tad, šiems pirkiniams plaukams išleidau 17,49 €. 

Barbora

Užsakinėdama maisto produktus namo, kelis ir kosmetikos mažmožėlius paėmiau. Vienas jų – “Kilig” veido kaukė su vitaminu C, esu ją aptarusi, tad galite paskaityti apžvalgą. Mokejau 1,79 (vietoj 2,99 €).
Ir “Green Feel’s” plaukų aliejukas su kanapių aliejumi, labai knietėjo išbandyti, nes šita kanapių serija man tikrai labai gerą įspūdį paliko, kiek mėginau. Mokėjau 4,19 € (vietoj 6,99 €). 

Barboroje iš viso išleidau kosmetikos gaminiams 5,98 €

Eurokos I

Na, ir “Eurokos” siuntinukų man nepavyko išvengti. 

Nusipirkau gelinį nagų laką iš “Sensational”, spalvą ‘sugar plum’. Turiu šios firmos raudoną laką ‘sangria’ ar kažkaip panašiai atspalvis vadinasi ir jis man jau ne pirmus metus tarnauja ir tikrai labai kokybiškas nagų lakas, kuris man patinka. Tik tai LED nagų lakai, tad reikia specialios lempos, kad sustingtų, naudoju su tos pačios firmos baze ir toperiu. Tik bėda, kad mano lempos nėra pačios geriausios, o ir hibridinės, UVA, bet turi ir LED ir kažkaip paskutinius kartus, kai dariau sau felinį manikūrą namuose, labai prastai stingo. Maniau, kad lempa kalta, bet su naujesne – tas pats. Tad gal šiems lakams vis tik geriau stipresnę ir tik led lempą naudoti. Nesu manikiūrų ekspertė, nelabai suprantu, bet kažkaip man su jais sunkokai sekasi. Bet, nepaisant to, vis tik su šiuo nauju laku pasidariau šiokį tokį manikiūrą prieš kelionę ir tą savaitę su juo kažkaip išvaikščiojau po Ispaniją, tad visai smagu. Ir atspalvis tikrai patiko. 
O nusipirkau todėl, kad milžiniška nuolaida buvo, o šiaip lakas nėra pigus, tad pagalvojau, kad verta. Mokėjau 6€ (vietoj 13,90€).

Mane labai sudomino nauja “Catrice” natūrali, simplicity serija. Dabar juk vis daugiau kalbama apie plastiko žalingumą ir jo perteklių. Apie tai, kad reikia mąstyti, iš ko pagamintos produktų pakuotės, sąmoningiau gaminti, pirkti, vartoti… tiesiog pradedame kalbėti apie meilę gamtai. Tad šita serija gal ir vaikosi tiesiog madų, bet šios mados nėra blogos. O toks kartoninis, paprastas įpakavimas man labai patiko ir tikrai patraukė mano dėmesį. Norėjau visko, bet susilaikiau, tad išsirinkau vienus skaistalus ir vienus lūpų dažus. 

Skaistalai man labai patiko, naudoju dažnai, man tiko ir pasirinkta spalva (C04). Gerai dengiasi, gražiai atrodo, turi spindesio, bet ne per daug, gražu su bronzeriu švelniai sulieti. Skaistalai man kainavo su nuolaida  3,37 € (vietoj 5,19 €). 

Lūpų dažus irgi jau ne kartą naudojau. Formulė nėra labai kremiška, gana vaškinė ir kietesnė, tad pigmentacijos nėra, bet ne tokia didžiulė, atrodo gana natūraliai, taupiai naudojasi. Sausoms lūpoms nerekomenduoju, bet šiaip gražiai paryškina lūpas ir toks atspalvis (C01) kasdienai man patiko. Nesakyčiau, kad tobula formulė, bet neapvylė ir vis juos panaudoju. Mokėjau, kaip ir už skalistalus,  3,37 € (5,19 €). 

Jau minėjau šiuos vienspalvius “NYX” prisma šešėlius savo 2019 geriausia dekoratyvinė kosmetika įraše. Man jų formulė labai labai patiko. Tad ir dar vieną dabar prigiebiau, ši šviesesnė, mėtinė, spalva ‘mermaid/sirene’. Patinka. Mokėjau 3,63 € (vietoj 7,25€). 

Ir dvi naujas “Catrice” highlighter’ių paletes ‘Luminice’ paėmiau. Pabandžiau kada ant rankos parduotuvėje ir formulė patiko, tad nusipirkau. Dabar vis panaudoju, tikrai neblogi highlighteriai už tokią kainą. Ir akims, kaip šešėliai, tinka. Be to, paletė labai graži, magnetiniu užsidarymu, su veidrodžiu. Vykę produktai. Atspalviai skiriasi realybėje labiau nei atrodo mano nuotraukose. Mokėjau po 5 € (vietoj 7,29€).

Na, ir dovanėlių įdėjo, kaip visada. Kvepalų mėginukas ir keista staigmena – vaikiškas skalavimo skystis, net nelabai žinau, ką su juo bedaryti, vaikų aplink nėra. Gal reiks kam padovanot. 

Iš viso “Eurokos” šiuo kartu išleidau 26,37 €

Eurokos II

Man valentino diena praėjo ir tiek, pati tuo metu keliavau po Ispaniją ir visai nesukau galvos, nes ne romantika manąją spaudžia. Užtat prieš iškeliaudama spėjau užsisakyti šį bei tą iš “Eurokos” su valentino dienos nuolaidos kodu, sutikiančiu 11 proc. papildomą nuolaidą visam užsakymui. Kaip gi aš nepasinaudosiu? Šitą siuntinį užsakiau jau porai savaičių praėjus po pirmojo. 

Nusipirkau išgirtą “Green Feel’s” micelinį šampūną 4,19 € (pilna kaina – 6,99€) bei lūpų balzamą su propoliu 1,59 € (1,99€). 
Taip pat nusprendžiau pabandyti “Kallos” plex plaukus saugančias priemones 2,23 € (2,79€), kurias išbandysiu dažant plaukus sekantį kartą. 

Dar prigriebiau du “Wet n Wild” veido šepetėlius, kuriems buvo nuolaidos. Vieną didesnį turiu, skirtą veido pudrai, ir man jis tikrai labai patinka, patogus, kokybiškas ir jau ilgai naudoju, bet nesišeria ir tikrai tarnauja neblogai. Tad dar du nusipirkau, nes kaina tikrai patraukli. Už kiekvieną mokėjau po 3 € (4,29€). 

Ir “Garnier” action control antiperspirantą 1,98 € (3,30€) pasiėmiau, nieko ištaigingo, bet šie man patinka ir jie tikrai neblogi. Stengiuosi dažniau naudoti priemones be aliuminio, bet jo neatsisakau ir ilgesnėms dienoms vis tiek renkuosi kažką tradicinio. 

Įsigijau ir didesnę “Cottage” karamelinę dušo želę 2,59 € (3,99€) – Adventiniame kalendoriuje gavau ją mažiukę ir neseniai pabaigiau. Nei ji kažkuo ypatinga, nei sudėties švelnios ar geros, bet man tiko, kadangi neturiu sausos ar atopinės, jautrios kūno odos. Užtat kvapas mane nuginklavo – na, tokio skanumo karamelinis aromatas, kad tikrai pajauti, kaip karčiausią dieną pasaldina. Vien dėl jo ir užsimaniau daugiau. Kai dar kaina nedidelė, tikrai negaila. 

Nesusilaikiau ir užsimaniau pamėginti naujai išleistą “Garnier” veido prausiklį su citrinžole 4,49 € (5,99€). Sudėtį tik permečiau akim – nebloga, jei ignoruosime kvapiklius. O jų ten nemažai, tad tai didžiausias minusas kolkas. Bet visa kita pasirodė visai nieko, tad pagalvojau, kad pažiūrėsiu, kokį įspūdį padarys naudojant. O ir citrinžolę ir jos kvapą taip labai mėgstu, kad susilaikyti buvo sunku. 

Dar gana įdomų ir nebandytą “Laurence Dumon” produktą nusipirkau 3,94 € (5,79€) – tai tartum losjonas, esencija, stabdanti plaukelių augimą. Rašoma, kad naudojant, plaukeliai atauga plonesni, nes veiksliosios medžiagos silpnina svogūnėlius. Reiks daugiau pasidomėti, bet galvojau, kad pabandysiu, nors nieko per daug ir nesitikiu. Naudoti kūno odai. 

Miltelių enzyminę veido kaukę 1,15 € (2,49€)  irgi nusipirkau – vis neprisiruošiu jų išbandyti, bet vis planuoju. Man labai pakuotės su katinais patinka, nieko negaliu padaryti. 

Na, ir du blakstienų tušus įsigijau. “Essence” lash princess 2,46 € (3,79€) (su žalsvu) mano vienas mylimiausių tušų, o jau atspariai vandeniui versijai išvis negaliu atsilaikyti.  Bei “Maybelline” snapscara tamsiai violetinį 5,84 € (8,99€) – mėlyną pamėginau ir patiko, tad dar vieną kiek netradicinį atspalvį nusprendžiau nusipirkti. Mėginsiu ir tikiuosi, kad patiks taip pat, kaip ir mėlynas. 

O dovanų gavau “L’oreal” makiažo kempinėlę, kuri labai maloniai nudžiugino, nes tokias priemones labai mėgstu ir šią tikrai panaudosiu. Daug geriau nei vaikiškas dantų skalavimo skystis, hah. Ir dar kvepalų mėginukas. Nesiskundžiu. 

Ypač todėl, kad dar gavau 4,01€ nuolaidą su valentino dienos kodu ir sumokėjau už visą siuntinį 26,27 €

Pigu.lt

Na, ir dar keletas dalykėlių iš “pigu.lt” mane aplankė. 
“MANO” lietuviškus produktus visi taip giria – pamačius, kad ir čia jie parduodami, nusipirkau plaukų aliejuką, nes reikėjo kažko dar siuntiniui, kad didesnę nuolaidą gaučiau, tad apsimokėjo pasiimti dabar, nors plaukų aliejukų nestokoju dabar (akivaizdu). Gal kiek nustebino atėjęs, kad laaaaabai mažiukas, bet bandysim ir žiūrėsim, ar tikras vertas dėmesio. Mokėjau 6.85 €. 

Ir dar norėjau išmėginti “Revlon” plaukų purškiklį, kurį visos labai giria. Na, žiūrėsim, gal tikrai patiks. Mokėjau  8.49 € (vietoj 11,49 €). 

Taigi, iš viso 15,34 €. Dar vieną nebrangią kompaktinę pudrą buvau užsisakius, bet atėjo sudužus, tai grąžino pinigus, tad jos čia neskaičiavau. 

Drogas

Na, dar gale mėnesio į “Drogą” užsukau. Nusidėjau, prisipažįstu. 

Nusipirkau dvejus plaukų dažus. Turiu dar namuose jų, bet tokios geros nuolaidos buvo, kad… ai, nesiteisinsiu. 
Šiuos L’oreal violetinius jau gal ketvirtą kartą naudoju – pajaučiau, kad nuo balinimo labai nušepo plaukai, tad ataugusias šaknis galvojau, kaip čia dažyt, kad taip nenudegint, bet spalvotų plaukų noriu. Tai va šiti man net labai patiko. Labai gražiai atrodo, puikiai nudažo, plaukų nesugadina, spalva ryški ir sodri, tikrai violetinė… 7,87 € be nuoalaidos, aš mokėjau berods  5,80 €.

O ir pabandyti kiek pigesnius violetinius iš “Schwarzkopf” pasiėmiau, jie vietoj 6,49 € kainavo 3,89 €

Tikrai labai stengiausi nuo lakštinių kaukių susilaikyt, bet būtent šitas jau tiek visi gyrė. O ir būtent ši, korėjietiška su žvaigžde, skirta probleminei, aknės kamuojamai odai, tad susigundžiau. Atsikandau to obuolio, uždrausto vaisiaus Rojaus sode. Vietoj 3,99 €  mokėjau 2,99 €

Ir nesusilaikiau dar “Nature Box” naujus kietuosius šampūnus pamačiusi. Pasiėmiau su migdolų aliejumi. Nu gi jėga – vis daugiau be plastiko priemonių atsiranda. Kaip neišbandysi? Šis žada suteikti apimties, be SLS, be silikonų. Kvepia migdolais, niam. Kitas variantas buvo su avokadų aliejumi. O dar dabar nuolaida didžiulė. Vietoj 5,99 € mokėjau 3,6 €. Šampūnų man netrūksta, bet dėl šito tikrai nesigailiu.

Per šitą užėjimą į “Drogas” išleidau dar 16, 28 €. 

Eurokos 

Na, nesmerkit – jau visai paskutinę mėnesio dieną… 

Ir viskas per JONZAC rehydrate patikusį kremą, kurį pabaigiau (miniuką) ir norėjau dar, kai sudėtį išnagrinėjau. 8,34 € (vietoj 13,90 €)
Dar ir JONZAC pure priemonę nuo spuogų paėmiau, nes sudėtis pasirodė neblogai. Šiaip ar taip – nuolaidų auka, negaliu paneigti. 7,74 € (vietoj 12,90 €). 

O tuo pačiu iš “Essence” pasiėmiau hydrating primer spf20 – pasižiūrėjau sudėtį, nieko blogo ar poras kemšančio neradau, tad pagalvojau, kad ypač vasarai bus neblogai. 3,22 € (4,29 €)
taip ir pieštukų drožtuką paėmiau, nes vis nusimeta, o porą tokių turiu ir esu patenkinta. 0,82 € (1,29 €)
Galiausiai – prisiruošiau ir AA wings mineralinę pudrą išbandyti, nes buvo išpardavimas. 5,40 € (11,99 €)

O “Maybelline” kreminį rudą šešėlį gavau dovanų – ir jėga, nes jie tikrai neblogi, o šitas atspalvis toks einamas ir neturimas (šitų berds tris ar keturis turiu). Dar kvepalų mėginuką įdėjo…. I regret nothing. 

Viso: 25,52 €

Bendrai:

Viską susumavus – 163,25 €. Šį mėnesį tikrai gausiai išsileidau, kad jį kur galas. Kažkaip labai daug visko buvo. O per knygų mugę dar didesnės sumos – knygos atsispirti niekaip negaliu. Ir keliavau į Barseloną, tad kelionėje daug teko išleisti. Vasaris, sako, kad apsivalymo mėnesis, bet ir sąskaitos detoksas gavosi. Na, nieko, viskas po truputį. Taip dabar reikėjo.

O kelionė tikrai buvo verta kiekvieno euro. Pati nustebau, kad nieko Ispanijoje nenusipirkau – dažnai neišvengiu kokios vietinės kosmetikos pirkinių, o ir “Sephora”, “Lush” aplankiau, bet didžiuojuosi savim, kad šį kart šias parduotuves tuščiomis palikau. Nes turiu dar “Lush” priemonių, kurias reikia sunaudot, ką jau apie kitas kalbėt, tad kažkaip pavyko neparsivežti tokio gėrio. O ir daug ką kelionės metu išnaudojau – labai daug mėginukų, kurių buvau prikaupus, o ir visokių mini pakuočių iš rinkinių ar adventinių kalendorių… žodžiu, yra ir gera viso to pusė. 

Ką gavau?

Šį mėnesį buvo ir tam tikrų dovanų. Štai su manimi susisiekė “Vitrina Pro” vadybininkas ir pasiūlė bendradarbiauti. Jie pasiūlė atsiųsti keletą priemonių ir mainais nori apžvalgų. Man labai patiko tai, kad jie atvirai parašė, kad nori nuoširdžios nuomonės, nereikia reklamuoti ar girti, bet tikrai išbandyti ir aprašyti savo tikrus įspūdžius. Tad sutikau ir gavau siuntinuką. Keletas mėginukų, keletas nedidelių pakuočių, taip pat auskariukai ir pasirinkto atspalvio nagų lakas. Apžvalgų tikrai bus. 

Kokia tokio siuntinuko vertė? Šiek tiek sunku pasakyti. Bet OLAY nagų lakas kainuoja 10 €, SALERM atstatanti plaukų balzamas-kaukė su keratinu – 3,62 €, SALERM lūpų balzamas su apsauginiu filtru nuo saulės – 2,75 €. INCA OIL plaukų aliejukas – 5,90 €, auskarai apie 10 €,  LENDAN mėginukai maždaug po 1 € (aha, galima ir mėginukų nusipirkti, o tai labai gerai, nes galima pabandyti prieš investuojant į brangesnį pilno dydžio kremą). Tai visas rinkinys vertas apie 34 €.

Vinted:

Vinted per Vasarį pardaviau keletą daiktelių ar jų rinkinukų. Už 4,50 €, 5,20 €, 10,50 €, 12 € Visus siunčiau, tad minusuojasi maždaug 6. Ne tik kosmetika, dar ir aukarai, bet vis tiek priskaičiuoju bendrai. Uždirbau maždaug 27  papildomai. 

Na, o kokią tendensiją šiaip matau Vasarį? Ogi, kad man tikrai nereikėjo tiek plaukų aliejukų. Na, nieko, sunaudosiu ar prie dovanos kokiai draugei pridėsiu. Bet tikrai nebuvo būtina – tokie susirašymai ir padeda man pačiai pamatyti, kas ir kaip, nes mėnesis ilgas ir atrodo, kad nelabai aš ten ką ir pirkau, bet viskas susideda į apvalią sumą. Tad tai savistabai ir svarbiausia. Bet yra ir šviesioji pusė – idėjų apžvalgoms man tikrai netrūksta ir greitu metu tikrai jos nebus išsemtos. Tik laiko daugiau reiktų…. bet viskas po truputį. O aš laukiu sekančios algos, kuri atstatytų balansą ir eisim gyvent į pavasarį.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *