Grožio dėžutės,  Lietuviška kosmetika,  Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

“Uoga Uoga” grožio dėžutė ledo karalienėms – # ice queen box (Apžvalga)

Na, gal ir nereikėjo, bet susigundžiau. Galvoju, kad reikia nors paragauti snieguotos tradicinės žiemos. Tokios su griuvimu ant užpakalio, raudonais žandais ir kumštinėm pirštinėm. Na gerai, ne viskas man žiemoje patinka – to kritinėjimo nepasiilgau, bet vis tik šiek baltumos ir tikros žiemužės norėtųsi nors dienelei. Tada jau galėsim ramia sąžine švęsti užgavienes, kai vysim žiemą iš kiemo ir kviesim pavasarį. 

Tai ir užsisakiau, neištvėriau, “Uoga Uoga” grožio dėžutę – rinkinį, kuris ta žiema ir kvepėjo. Ar man reikia dar daugiau kosmetikos? Nelabai, bet tikrai norisi. Neteisiu dabar savęs už papildomus pirkinius, o ir sunaudosiu viską švariai, pažadu, sekit pabaigtukus. 

O šis rinkinys vadinasi “Ice queen box” – ledo karalienės dėžutė. Net ir mėlynais plaukais per daug neprimenu ledo karalienės, nebent nuotraukoje ar akimirkai, bet šiaip esu emocionalus, globėjiškas ir visakeriopai šiltas žmogus, tad šaltumu retai kas apkaltina. Bet negi karūnos nepasimatuosi? 

Sidabrinė spindinti dėžė – taip ir norisi paklausti “veidrodėli veidrodėli…”. Graži. Man gal kiek norėtųsi, kad ji būtų kietesnė ir patvaresnė, kad galėčiau ją ir toliau naudoti, nereiktų išmesti. Tokia kaip Look Fantastic grožio dėžučių. Bet nieko, kol gyvens, tol pas mane svečiuosis ji. Lentynoje gražiai atrodys, ką čia bepridursi. Pati gana kompaktiška, nėra didesnė nei reikalauja produktai viduje. 

Kainavo ji man 30 Eur. Teigiama, kad produktų vertė siekia 60 Eur. 
Pirkti galima ČIA ar fizinėse salelėse. 

Viduje irgi padengtas sidabro popierius. Gražus, iš tikro. Pasiliksiu irgi (hoarder vibes), nuotraukų fonui tiks ir šiaip. Ir tikrai gražus įpakavimas, visi produktai irgi sveiki. Nesiskundžiu, viskas atitaikyta ledinei temai. 

Dar atvirukas buvo pridėtas – ranka rašytas, personalizuotas, parašyta, kurį rinkinį nusipirkau – 51 . Ne apvalus, bet gal vis tiek laimingas skaičius? Gal pasirodė, kad tiek atsainiai užrašytas, šiek tiek šleivokai ir vienos eilutės niekaip nesuskaičiau. Bet tikrai nekritikuočiau per daug, nes pati nesu dailyraščio meistrė ir nerašau pasvirusiu kursyvu, tad smagu, kad išvis pagalvota apie detales. 

Na, bet svarbiausia juk ne blizgi išorė, o tai, kas slepiasi viduje. Kas iš tų blizgučių, jei vidus tuštutis? Tad žiūrim, ką gi gavom. Turinį mačiau prieš pirkdama, bet per daug detaliai produktų neapžiūrėjau, tad dabar bus proga. 

Iš karto pradžiugino trys įdėti mėginukai – veido kremų, skirtingiems odos tipams. Jau ko ko, tai mėginukų neatsisakau, man labai jie patinka. Slegia mintis apie plastiką, nelabai ekologiška, tikiuosi, kad sukurs kokias įrančias pakuotes greitu metu ir nereiks dėl to kaltės jausti, bet nepaisant aplinkos taršos klausimo, bandyti man labai patinka. O ir kaip keliaujant jie praverčia… 

Na, tai ką gi ledinė karalienė slepia viduje? Kažko apsnigto snaigėmis ir gaivaus, panašu. Iš karto akį džiugina tikrai gero (pilno) dydžio produktai, nėra kokie mini, kurie mėginukus primintų. Už tokią kainą norėjosi pilnų produktų, tad gerai, kad tokius ir gavom. Tai kokius? 

1.) AKIŲ VOKŲ ŠEŠĖLIAI 

Pradėkim nuo natūralių akių vokų šešėlių su gintaru – birūs, vienspalviai, šviesus ir švytintis, šampaninio tono. Nedidukas, bet dailus. Nesu bandžius tokių natūralių akių šešėlių, kažkaip bijau, ar man, kaip atsidavusiai makiažo mylėtojai, mėgstančiai ryškius ir pigmentuotus produktus, tokio efekto pakaks. Bet atrodo labai smulkūs ir švelnūs. Atspalvis man tikrai patiko, labai tiks šviesiaodėms. O ir kaip highlighteris turėtų tikti. Gautas atspalvis – “Šviesos žaismas”

Nuėjus į Uoga Uoga puslapį – tokio atspalvio pirkti nematau. Bet rašoma, kad jis yra “jūsų pamėgtos švytėjimą suteikiančios pudros „Šviesos žaismas“ mažasis draugas, skirtas akims”

Yra daug visokių kitų atspalvių – labai žiemiškų, švelnių, bet ir raudoną bei mėlyną matau. Knietėjo man juos išbandyti, bet kaina kiek kandžiojasi, tad verti, jei tikrai žinai, kad dažnai naudosi ir džiugins. Ar, jei akys jautrios ir alergiškos įprastoms priemonėms. Vieneto kaina – 8,95 Eur. Kiekis tikrai nedidukas (vos 1 g) , o kai birūs, išsinaudos greičiau, o ir išpilti lengva, nes atidarai ir indukas atviras. 

“Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! ” – ir tikrai atsiliepimai neblogi, atrodo, kaip puikios sudėties, natūralus produktas. Vat kaina man didoka, kad pulčiau daugiau jų išbandyti, nors norėčiau. Na, bet bent šitą pamėginsiu – puiki proga įvertinti išvis, ar man tokia formulė patinka ir tinka. 

2.) PLAUKŲ KAUKĖ

Tai atkuriamoji plaukų kaukė pažeistiems plaukams. Su hialuronu, kviečių baltymais, spanguolių ekstraktu. Dar nebandžiau, bet dėmesį patraukė. Pakuotė labai graži. Kvepia nestipriai ar skaniai, nuo spanguolių turi rausvą atspalvį, kurio prieš atidarant nesitikėjau. Tikrai bandysiu. 

Kaukės pavadinimas – “Amžinybė”. Tikiuosi, kad tai reiškia, kad amžinai galėsime džiaugtis gražiais plaukais, o ne kad amžinybę kovosime, kol jie nors kiek pasitaisys ir įgaus gyvybės. 

Kaukės kiekis puikus – 200 ml. Kaina – 14,95 Eur. Rasite ČIA. 
Pakuotė čia limituoto leidimo ir šventiška – bet tą patį produktą galite įsigyti raudonoje, irgi gražioje, įprastinėje šios serijos pakuotėje (o ji jau labiau suponuoja, kad kaukė bus rausva, o ne balta, kaip tikėjausi). 

3. ) VEIDO EMULSIJA

 
Iš tiesų, tai labai neblogai atrodantis produktas – emulsija normaliai ir sausai odai. Pati esu riabiaodė, tad greičiausiai šitą perleisiu mamai, bet dar spėsiu ir išbandyti, jei porų nekimš, tai ir pati panadosiu. Tik priemonė turi kvapą – malonų, dėl apelsinų eterinio aliejaus – bet vis tik teikiu pirmenybę priemonėms be kvapiklių. Ypač citrusų aliejai gali stipriai dirginti ir alergizuoti odą, o jų toks poveikis gali pasireikšti net ne iš karto, bet po kiek laiko, kai oda netikėtai sujautrėja. Tad vengčiau. Nieko labai baisaus, bet verta žinoti, ypač, jei oda jautresnė. 
 
Bet nepaisant to, man labai patiko gražus ir prabangus dizainas, stiklinė bonkutė su beore pompa. Pavadinimas keistokas “Bangavimas”. Kai man norisi balanso (ir labai trūksta), tai bangavimas sukelia tokius nelabai malonius asociatyvius jausmus. Bet, kita vertus, banguojanti jūra yra gėris, tad gal į ją ir verta koncentruotis. O emulsija su hialurono rūgštimi ir cidonijų ekstraktu (tokio dar neteko girdėti, bet aš nusiteikus viltingai). 
 
Tiesa, pirkti kolkas jos nerandu – įtariu, kad naujas produktas, tad gal dar atsiras ir lentynose. Sudėtis kolkas atrodo tikrai neblogai (išskyrus eterinius aliejus ir kelis konservantus, kurie gali būti interpretuojami kontraversiškai), šiaip tikrai toks produktas, kurį nepabijočiau nusipirkti, pabandyti, nes drėkikliai tikrai neblogi, antras ingridientas – simodsijų (jojobos) aliejus, kuris yra nerealus visiems odos tipams, nes jo struktūra panaši į mūsų natūralaus sebumo – riebalo. 
 
Žiūrėdama į Uoga Uoga veido kremų kainas, spėčiau, kad jo vertė apie 15-19 Eur tarpe. Kai kurie jų kremai kainuoja po 10-11 Eur, bet jie plastikinėse pakuotėse, o spanguolių serija jau brangesnė ir kainuoja kremai po nepilnus 20 Eur, tad mano spėjimas neturėtų būti per daug pro šalį. Talpa – 30 ml. 

4.) Medvilninės pirštinės

Manding, keisčiausias dalykas šioje dėžutėje – tai medvilninės pirštinės. Rašoma, kad skirtos rankų SPA procedūroms. Kaip suprantu, tai padeda sausoms rankoms, galime po dušo ar pamirkius rankas, jas riebiai ištepti kremu ir tada uždėti šias pirštines ir pabūti bent pusvalandį. Tai padeda greičiau atstatyti rankų odą. 

Gal ir nieko keisto. Aš, kai esu riebiaodė, tai nesusiduriu su rimtomis rankų odos problemomis. Na, be rankų kremo neapsieinu, bet irgi norisi lengvesnio, paprasto pakanka. Bet pamenu klasiokių rankas žiemą, kurios buvo raudonos, pleiskanodavo ir tiesio iki žaizdelių plyšdavo. Tad tikrai toks dalykas gali prasiversti. Dar vienas žinsgnis manikiūre. O gal po ilgo indų plovimo pravers? Pabandysiu. Abejoju, kad naudosiu dažnai, bet pamėginti neskauda. 

Jų sudėtis – 100% medvilnė. Kaina – 2,50 Eur. Rasite ČIA

Nesu smulki, tad man jos kiek ankštokos. Greičiausiai daugumai tiks, pas mus juk daug kūdučių ir smulkučių, bet galėtų būti pasirinkimas tarp keleto dydžių. O juk ir vyrams norisi sudirgusias rankas nuramint, o į tokias dauguma nesutalpins rankų… Aš savas įkišu, bet šiek tiek vietos jose man trūksta. Aišku, gal tas apspaudimas ir reikalingas, kad savo funkciją gerai atliktų? Gal ir taip. Bet ir pirštai mano nėra ilgi, o kažkokį anktumą ir juose jaučiau. Viskas kaip ir nieko, panaudoti galėsiu, bet kiek mažokos jos man. 

5.) DUŠO ŽELĖ

Dušo želė, primenanti MOHITO kokteilius. Su mėtomis ir laimais. Man toks nelabai žiemiškas kvapas, gal labiau vasariškas, bet tokie aromatai malonūs visur ir visada, norisi jame maudytis – o kaip smagu, kai būtent tai daryti ir bus galima su šia dušo žele. Aš ir tualetinio vandens tokio norėčiau, man visus chanel pranoktų. Saldu, gaivu ir gera… noriu atostogų. 

Rašo, kad tikiems visiems odos tipams. Na, tik pasikartosiu, su kvapikliais tokiais pažeistai, atopinei ir jautriai odai nerekomenduočiau. O kitiems – džiaukitės potyriu. Pavadinta „Šalčio gūsis“, bet šiaip šią dušo želę rasite pavadinimu “Pavaryk”  – suknelė kita, bet panelė ta pati. Tiesa, pastaroji kiek didesnės talpos. 

O štai ši – 200ml. Na, galėjo ir visai pilno nepagailėt, ką? Tradicinės kaina 6,95 Eur, šiai 6 Eur sakykim dėl kiek mažesnio kiekio. 

6.) RANKŲ KREMAS

Meluočiau, jei sakyčiau, kad namuose neturiu rankų kremų pakankamai. Na, bet vis tik – universalus, visiems reikalingas dalykas. Ypač šaltesniu metu. Ir rankinėje, ir darbe, ir kuprinėje, ir prie lovos, ir prie stalo, ir… visur kremuką rasit. Tad ir šis savo vietą atras, tegu tik atleidžia, kad nebūsiu monogamiška su juo. 

Bet atrodo gerai, su šaltalankiais. Kai kuriems jie šleikštūs, bet aš juos labai mėgstu – man ir specifinis kvapas, ir skonis patinka. O ir naudingas odai jų aliejus, tad duodu patiktuką nesvarstydama daugiau. O ir vadinasi – “Šaltalankių šerbetas”. Niam. Jau komentaruose po produktu skaitau – vieniems labai kvapas patiko, o kitiems tiesiog šlykštys, kad naudot negalėjo. Tad žinokit, kokį santykį turit su šaltalankiais prieš pirkdami. 

Rašo: “Šis kremas yra kiek riebesnis, todėl jam reikia laiko įsigerti, bet jo minkštinamasis poveikis tikrai yra to vertas.” 
Tad sausoms rankoms tikrai tiks. Aš aš tokį riebesnį prie lovos laikysiu ir namuose naudosiu. Indus paplovus tikrai norėsiu rankas į jį panardinti. Tikiuosi, kad patiks. 

O ir pakuotė, sakyčiau, kad skardinė yra tvaresnis ir lengviau perdirbamas pasirinkimas nei plastikinė. Jei neklystu, tai labai smagu. 

Talpa -40ml,  Kaina – 8,95 Eur
Rasite ČIA

Dar visų produktų neišbandžiau, bet man ši grožio dėžutė patiko. Atrodo, kad produktai atrinkti apgalvotai, suteiktas jiems unikalus žiemiškas dizainas, gražus įpakavimas. O ir produktai gana universalūs – plaukų kaukė, rankų kremas, dušo želė. Net ir nelabai besidažančios atras, kur ir kada šešėlį panaudoti. O ir žiemos metu dažnai reikia stipresnio drėkinimo – rankoms, plaukams, kūnui, veidui… tad ir toks turinys per daug neatrodo iškritęs iš konteksto. 

Gal emulsija kiek specifiškesnis produktas, nors man ji nepasirodė per dag riebi (kolkas tik ant rankos pabandžiau), tai gal ir visi odos tipai naudos ras ir pamėgs. Tad gal vis tik dauguma turėtų nenusivilti. Na, tik rankų kremas su šaltalankiu kiek specifinio aromato, tad gal dalis ir nebus labai patenkinti – bet tada siūlau pėdoms išnaudoti, nes jos tikrai liks dėkingos. O ir jis stipriai, riebiai maitina ir drėkina, tad tiks procedūroms su pirštinėms ir šiaip žiemos metu. 

Gal abstraktus man toks vertinimas, bet produktai man pasirodė įdomūs, tokie, kuriuos norisi išbandyti. Dydžiai praktiškai visų – pilni, dideli. Nėra man nieko nepanaudojamo. Galiojimai geri – bent metai į priekį. Kaip už 30 Eur – man atrodo, kad tikrai neblogai. Man ledo karalienės karūna visai tiko. Ir labai graži dovana būtų. Noriu, kad Uoga Uoga ateityje daugiau tokių rinkinių išleistų, kur dėžutės turinys vertas gerokai daugiau nei moki. Tikrai patraukia dėmesį ir tų, kurie kaip ir neplanavo naujų pirkinių… juk palaikom vietinį, smulkų verslą, ane? 

Susumavau viską – jei skaičiuosite, kad veido emulsija verta maždaug 19 Eur, tai gausime apie 60 Eur už visus produktus. Nemelavo. Gal tiek sumokėjus sakyčiau, kad brangoka, bet kaip už pusę kainos – sakyčiau, kad tikrai verta. Nesigailiu įsigijus, o jau apie kiekvieną produktą pakalbėsime ateityje, kai tinkamai ištestuosiu, išbandysiu ir galėsiu įvertinti. Bet iš pirmo žvilgsnio – galiu rekomenduoti. O ir tokia dovana apsidžiaugčiau. 

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *