Uncategorized

Speciali adatėlė spuogams, inkštirams spaudyti. Naminis veido valymas.

Visi žinome, kad geriausia leisti spuogams patiems pragyventi savo gyvenimą, bandant juos džiovinti, jokiu būdu nespausti, nes taip galime tik užkrėsti odą ir pridaryti daugiau žalos, o gal dar net ir pasidabinti naujais randeliais…
Vis tik būna ant veido labai ilgą laiką jau užsibuvę nešvarumai, susikaupę porose, juodi inkštirai, kurie erzina ir spuogeliai, kuriuos norisi greitai pašalinti… tada galima bandyti ir šiek tiek atsargiai paspaudyti.
Pirma, reiktų pagarinti veidą ir atverti poras. Tai labai svarbu, nes kitaip spaudyti inkštirus bus daug sunkiau. Žinoma, garinti nuvalius odą.
Atliekant tokį naminį veido valymą, reikia stengtis, kad viskas būtų itin sterilu ir neprisidarytumėte bėdos. Būtinai nusiplaukite rankas, dezinfekuokite naudojamus įrankius (jei reikės jų).
Geras dalykas yra speciali adatėlė, su kuria valyti veidą daug lengviau ir efektyviau. Aišku, reikia būti atsargiam, viską daryti itin švariomis sąlygomis ir išspiritavus pačią adatėlę.
F2D_800
Nusipirkti tokį daiktą galite nemažai kur, bet labai pigus ir geras variantas yra ir aliexpress parduotuvėje. Pati turiu šį: nuoroda. Kokybė tikrai puiki. Tik tenka palaukti mėnesiuką ar bent porą savaičių, kol atsiunčiama prekė. Angliškai šis daiktas vadinasi “blackhead extractor acne remover face tool stainless stell pimple needle” – įvedus į paieškos sistemas bent dalį šių raktinių žodžių, tikrai rasite, ko ieškote.
Adatėlė turi dvi puses – viena tiesiogine prasme ir yra storoka aštri adata, kuri padeda iškrapštyti inštirą iš urvo. Kita pusė – toks ratukas, padedantis išspausti spuogą ar didesnį inkštirą. Labai veiksminga ir rezultatas puikus. Tik nesusižalokite, neįdurkite giliai sau į odą ir darykite viską lėtai ir labai atsargiai.
Išspaustas vietas būtinai dezinfekuokite, tepkite specialiu toniku, salicilo rūgštimi, medetkų tinktūra ar dezinfekuojamuoju skysčiu. Labai svarbu, kad pridegintumėte žaisdeles ir padėtume odai gyti, o ne platinti uždegimą, infekciją.
Po Tokio veido valymo, patepkite veidą kremu, kuris irgi gydytų ir dezinfekuotų. Geriausia, kurio sudėtyje būtų arbatmedžio aliejaus ar salicilo rūgšties.
Tokios savavališkos invazijos nekartokite dažniau nei kas pora savaičių. Odai irgi reikia poilsio ir laiko gyti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.