Uncategorized

Sheet-mask su auksu!

Lenkijoje nusipirkau stipriai drėkinančią veido kaukę – kainavo gal 5-8zlotus – tikrai nedaug, gal buvo nuolaida. Vis tik ji gulėjo pas mane stalčiuje ir šiandien po siaubingos dienos, apverkto neišlaikyto egzamino reikėjo kažkokios atgaivos, kuria ši kaukė ir tapo.
Mano oda riebi ir nėra sausa/pleiskanojanti. Vis tik kiekvienas odad tipas reikalauja specialaus drėkinimo. Yoač naudojant visokius spuogus džiovinančius dalykėlius, kosmetikos priemones ir dirginančias “mases” – reikia drėkinimo net ir mano riebiai spuoguotai odai. Tik svarbu neriebaus ir nekemšančio porų.
Ši kaukė “czyste piekno” firmos (lenkiškai nemoku, atleiskit). Intensyviai drėkina ir jaunina, stangrina, maitina. Su hialuronu, kolagenu ir auksu. Be patabenų, patikrinta dermatologų.
Sudėtis tikrai nebloga – vanduo, glicerinas, glikolis, hialioronas (varge, kaip rašosi šis pop žvaigždukas?), rožių vanduo, ekstraktai, aliejai…viskas atrodo tikrai neblogai. O dar juk kaukė 24-karatų aukso – nežinau, ką bendro ši masė turi su auksu nepaisant auksinės spalvos, bet gal kokių aukso dulkių ir įmaišyta (už 8zlotus!? Hihi)

Pirmiausia pasidariau molio kaukę, kad išvalyčiau odą po dienos. Kaukė nebūtina, bet tokias kaukes dėkite ant nuvalytos, švarios odos, švelniai sudrėkintos. Iš maišelio išimkite želatininį naują veidą (oi, how pretty I am mom?), pasijauskite kaip rusijos oligarchė ir užsidėkite tą masę ant veido, bandant įtaikyti į akių, lūpų tarpus. Atrodžiau ne kaip turtuoė, bet siubo filmo apie beprotnamį pagrindinė aktorė.
Taip laukiam kokių 15-20 min. Negraužia, gal labai švelniai dilgčioja. Masė tikrai želatininė tad reikia nuolat iškėlus galvą vaikštinėti ar gulėti ramiai (vonioje gulint būtų awesome) nes laikosi nestabiliai ir nepatogu, vis čiuožia. Bet nepaisant to, ant odos kažkiek kimba, ji buvo panardinta į serumą – jaučiu drėgmę ant veido! (Neturėjo vilgariai nuskambėt, ups)

Estetiškų ir instagraminių selfių pasidaryt nepavyko, bet vakarą pagerino ši kaukė. Galiausiai ją nuėmiu ir tikrai veidas atrodė sudrėkintas, bet neriebus, nesudirgintas ir toks pamaitintas, labai švelnus. Įtryniau likusį serumą ant veido į odą ir patepiau plonu sluoksniu savo įprastu naktiniu kremu riebiai odai (iwostin). Žiūrėsim, bet kolkas efektas buvo ir oda jaučiasi puikiai. Kai už tokią vienkartinę kaukę nepakloji didelės sumos, tai nesitiki naujo veido ar stebuklo – žadėtą drėkinimą gavau, veido nenudegino (na tada tikrai netikėtai gaučiau “naują” veidą). Drėkina ir atgaivina po dienos. Hip hip hooray. Gera kaukė, sheet tipo nėra mano mėgstamos, bet ši patiko.

Dar vienas genialus sumanymas – maišelyje likusio serumo veidui neišmeskite, o susipilkite į buteliuką. Jis labai primena tuos drėkinamuosius serumus, tad galėsite jį naudoti veido drėkinimui ir taip gausit ne tik vienkartinę kaukę, bet ir serumo buteliuką! Va, aš taip padariau ir jis stovi prie mano “marion” (irgi lenkiško) serumo, kuris beje labai panašus į šį, ir to serumiuko visai nemažai atliko, tad viskas bus panaudota odai ir dekoltė, kaklui…padrėkinsim šitą ašarotą liūdną veidą. Kas su manim?

Leave a Reply

Your email address will not be published.