Grožio dėžutės,  look fantastic

Rugsėjo LOOK FANTASTIC grožio dėžutė 2020

Jau seniai dėžutė nebuvo taip vėlavusi – šį kartą Lietuvoje atėjus užstrigo, kurjeris negalėjo pristatyti, nes ant siuntos nebuvo mano numerio, tad teko mėnesio gale rašyti laiškus ir šiaip ne taip siuntą surasti. Praėjusius keletą mėnesių LOOK FANTASTIC dėžutės ateidavo labai anksti, mėnesio pradžioje, bet Rugsėjį man mažiau pasisekė.

Bet nieko baisaus – svarbu, kad gyva ir sveika ji galiausiai  atkeliavo pas mane.

Look fantastic grožio dėžutės

Kaip visada – šeši kosmetikos produktai. Dėžutė man kainavo 15,5 € (kaina priklauso nuo pasirinkto prenumeratos plano, siuntimo išlaidos įskaičiuotos). Apie visas užsisakymo sąlygas, kainas ir detales rasite praeities įrašuose – ypač ČIA.

O ir jau skaičiuoju antrus metus, kuomet prenumeruoju šias dėžutes, tad apžvalgų irgi rasite į valias – gal padės apsispręsti, ar Jums tokios reiktų ar nelabai: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis.  SpalisLapkritisGruodis, Sausis,Vasaris, Kovas. Balandis. Gegužė. Birželis. Liepa. Rugpjūtis.

Dėžutę užsisakyti galima LOOK FANTASTIC.

September Look Fantastic beautybox

look fantastic, beauty box, september, birthday box

Šį kartą dėžutė kreminė ir vizualiai kvepianti šampanu, nes tai šeštas LF gimtadienio mėnuo – Rugsėjis čia visada šventiškas. Negi atsisakysim progos švęsti? O ir dėžutė su auksinėmis raidėmis “The Birthday Box”.

Na, o kas viduje?

ELEMIS pro-collagen marine cream (15 ml)

Turėjau, naudojau – mano galva, labai per brangus, bet naudoti tikrai malonu, sudėtyje gausu antioksidantų, o tekstūra geliška ir lengva, bet stipriai drėkinanti. Patiko. Džiaugiuosi. Apžvalgą rasite ŠTAI ČIA. Vertas net  £30 – dėžutėse tikrai puikus radinys. Rasite ČIA.

elemis, pro collagen, anti ageing, kremas, face cream

ILLAMASQUE beyond powder highlighter 

Mažas (2 g) , bet labai prabangus ir tikrai kokybiškas, patogu į kelionę pasiimti. Kremiškas ir labai pigmentuotas, tolygiai blizgantis be didesnių blizgučių, toks švelnaus OMG aukso atspalvis.
Gali būti lengvas, o galima išgauti ir labai intensyvų efektą. Ir kaip highlighter’is, ir kaip šešėlis, pravers. Tiks ir tamsesnei, ir šviesesnei odai.

Rašo, kad vertas £10. Rasite ČIA. Vienintelis, ko gailiuosi, kad negavom atspalvio DAZE, kuris holografinis ir man toks gražus – šis OMG daug universalesnis, bet anuo būčiau labiau apsidžiaugus.

LUXIE 209 large shader brush 

Tikrai kokybiškas akių makiažo šepetėlis – juo galima ir kreminį, ir kompaktinį produktą  tepti ant vokų ir sklaidyti. Šepetėliais visada džiaugiuosi. Jie nepasens, o tikrai pravers. O ir šis toks, kokio man reikia kasdien. Vertas £15.
LUXIE šepetėlių rinkinį rasite ČIA.

DIEGO DALLA PARMA (mini lip pencil)

Lūpų pieštukas – ir kontūrui, ir visoms lūpoms. Matinis, ilgai išliekantis. Atspalvis – antique pink. Spalva nugesintos, purvinos rožinės – universali įvairiems odos tonams, puiki kasdienai ir labai graži, man patiko. Vertas £9.32. DIEGO DALLA PARMA produkciją rasite ČIA.

ESPA pink hair and scalp mud (30 ml)

Tai galvos odos ir plaukų šaknų kaukė su antioksidantais, vitaminu C ir moliu. Valo, maitina, tonizuoja – ko gi ir skalpui kaukės nepadarius? Juk ir galvos odą reikia valyti, šveisti ir lepinti, jei norime, kad plaukai tinkamai augtų, mažiau slinktų, būtų purūs ir gražūs.

Kitas variantas, kurį galima buvo gauti šioje dėžutėje – ESPA micelinis vanduo. Abu produktai paprasti, bet neblogi. Micelinis vanduo universalesnis, bet, kita vertus, tiek daug tų micelinių turiu – čia kažkas įdomesnio.

Kaukė verta £5.10. Rasite ČIA.

espa, pink hair and scalp mask, look fantastic

BRUSHWORKS jade roller 

Nereikia tikėtis per daug, bet tai smagus dalykas pasilepinti. Galima šaldytuve palaikyti ir padės paburkusiems paakiams. O ir galima ant lakštinės kaukės naudoti, veido masažui. Nebus veiksminga kaip botulino injekcijos, bet tokie įrankiai visada praverčia – o ir tikrai kažkas unikalesnio nei eilinis kremas.

Vertas £10.

Tiesa, dar buvo įdėtas toks mažmožiukas – o apie jį informacijos jokios. Kiek mano akyla akis sugebėjo sužiūrėti ir perprasti, kas tai per daiktas, tiek supratau, kad tai lipdukas prie telefono, kuris išsiskleidžia ir tampa laikikliu, leidžia telefoną kitu kampu pastatyti. Neatrodo nei labai kokybiškas, nei tvirtas, nei patogus – nelabai reikalingas. Bet suvenyriukas, nieko ir blogo. Gal kam padovanosiu, gal kam pravers.

Tikrai neišgirsite mane sakant, kad tai prasta grožio dėžutė – viskas su ja gerai. Ir produktai visi geri, nėra nepanaudojamų ar besikartojančių, negaliu skųstis.

Aišku, kad jau dėžutė gimtadienio – gal galėjo ir koks septintas daiktas būti ar kokia įdomesnė dovanėlė būti? Kad ir mėginukų įdėtų? Viskas neblogai – ir priemonė plaukams, ir veido odai, ir dekoratyvinės kosmetikos, o ir jade-roller maloniai nustebino, bet tokia gana basic dėžutė. Gal ir gerai – universali, bet man asmeniškai norėjosi kažko įdomesnio, spalvingesnio… bet ir tokių dėžučių reikia. Dar bus laiko ir moliūgų aromatui, ir meduoliams, ir neoninėms spalvoms. Tad gal pernelyg ir nenustebino ir neprivertė perdėtai džiūgauti, bet turinys nėra blogas.

Susumavus, bendra produktų vertė yra £79.42 – aišku, vien ELEMIS kremas vos ne pusę sumos sudaro, bet šiaip jau bendra vertė tikrai nebloga, nenuvilia ir tikrai apsimoka. Eurais būtų apie 87 €.


@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *