Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Makiažas

"Rimmel" pilna prieskonių šešėlių paletė ‘Magnif’eyes SPICE’. Ar mėgstat aštriai?

Tiek daug gerų atsiliepimų girdėjau apie “Rimmel” šešėlių paletę ‘Magnif’eyes SPICE edition’, kad vos ji atsirado “Eurokos” parduotuvėje – iškart nusprendžiau išbandyti.
Nors labiau mėgstu spalvotus šešėlius, o tokius – natūralius ir šiltus – dažnai sutinku kitose paletėse, bet jos vis tiek gražios ir gal jų niekada nebūna per daug… bent teoriškai.
Pristatoma taip: 12 atspalvių akių šešėlių paletė su dvipusiu aplikatoriumi padės Jums sukurti profesionalų įvaizdį. Ryškios, intensyvios, natūraliai atrodančios spalvos, kurios tinka visiems odos tonams. Blizgi, maloniai tepanti ir lengvai paskirstoma formulė. Puikiai tinka kontūravimui, tušavimui ir ryškinimui. Nesubėga į raukšleles, netepa. Išlieka visa dieną. Galima naudoti drėgnus norint apibrėžti akis ir suteikti ryškumo.

Produkto kiekis – 14,16 g.
Kaina – 9,97eu pagal “Eurokos” kainoraštį (na, jau galėjo padaryti lygiai 10, bet marketingo triukai niekada nesibaigia, tad jau įpratom, kad apvalių kainų praktiškai niekada nebūna)
Spalvinė gama – šiltos  rudos, yra ir matinių ir “metalic” blizgaus tipo.
Šioje “Rimmel” kolekcijoje yra ne tik ‘Spice’ (ši), bet ir spalvinga ‘Colour’, švelnesnių rudų ‘Nude’, rožinių ‘Blush’, juodų ir šaltų tamsesnių atspalvių ‘Smoke’.
Bet Lietuvoje, bent kolkas, mačiau tik šią paletę. Bet gal, bėgant laikui, atsiras ir daugiau.
Ši ‘Spice’ paletė – akivaizdus dupe (pigesnė panaši alternatyva brangesniam produktui) iš ‘Urban Decay’ paletei ‘Naked Heat”.
Urban Decay Naked Heat Dupe
Vieninteliai skirtumai – UD paletėje yra šviesi matinė rusva, o Rimmel – balta su šiokiu tokiu blizgesiu. Šioje vietoje – aš pirmenybę skirčiau matinei šviesiai kreminei, o ne blizgiai baltai. Dar UD violetinė kiek tamsesnė, o kiti skirtumai – labai minimalūs.
Tai gana akivaizdi kopija Urban Decay “Naked: Heat” paletės, kurios kaina – apie 50eu.
Penkis kartus pigesnis panašus produktas? Skamba neblogai, tiesa?
Šešėlių kokybė tikrai gera. Mažiausiai patikęs šešėlis – baltas, bet jis tinka pašviesinti detales, tad nėra beprasmis ar labai prastas.
Pigmentacija tikrai puiki. Matinių šešėlių – pakankama, per stipriai nebyra, lengvai sklaidosi ir lengva naudoti. Spalvos dera tarpusavyje.
Pilkšvai violetinė spalva man labai graži, bet ji pasirodė kiek sausoka, nors lengvai sluoksniuojasi ir ant akių su ja daug bėdų neturėjau, bet labiau būčiau patenkinta kiek kremiškesne priemone.
Blizgūs šešėliai – puikūs. Labai kremiški, pigmentuoti ir ant voko atrodo nuostabiai.
Ko man pritrūko? Pasigedau kiek šviesesnio blizgaus kreminio-rusvo atspalvio kontrastui sukurti. Bet ši paletė yra ‘Spice’,  o ‘Nude’ yra atskira, todėl tokį sprendimą suprantu, bet mano asmeninėms preferencijom – jo trūksta. Savo kurtiems įvaizdžiams pasitelkiau į pagalbą tądien naudojamą highlighter’į.
Pakuotė tikrai nėra įspūdinga – nei praktiškumu, nei dizainu,  savo estetika. Nieko baisaus, bet tikrai atrodo pigokai ir neišsiskiria. Gal ir smulkmena, bet man labai patinka, kai kiekvienas atspalvis turi savo pvadinimą.
Paletė be veidrodžio, pigioje pakuotėje. Bet užsidaro sandariai, šešėliai iš savo vietos nekrenta ir praktine prasme – nusiskundimų nėra. Ypač, kai kalbam ne apie 50eu kainuojantį produktą. 
Šepetėlis niekam tikęs – kaip dažnai ir būna. Na, iš bėdos pagelbės, bet tikrai tuoj jį pamesiu ir tikrai nesieksiu jo ir naudosiu savo šepetėlius. Nemanau, kad ir UD paletėje esantis šepetėlis pakeistų mėgstamą.
Kalbant apie išsilaikymą dienos eigoje – tikrai išlieka ryškūs ir nenublunka, nedingsta, nesubėga į raukšleles.
Aišku, naudojau primerį ir jį fiksavau biria pudra, bet taip darau visada, o ir turiu riebius vokus.
Galioja apie 30 mėnesių po atidarymo. Kaip ir šešėliams įprasta.

Viena detalė, kuri demotyvuoja rinktis “Rimmel”, nors jie pastaruoju metu išleidžia vis daugiau smagių naujienų – jie nėra “Cruelty free” ir jų produktai yra testuojami ant gyvūnų. Jei neperkate tokių produktų – deja, “Rimmel” nerekomenduočiau. Man tai irgi svarbu, nors ir neturiu griežtos taisyklės dėl kosmetikos, kuri nėra oficialiai ‘cruelty free’ nepirkimo, bet tai vis tiek liūdina.
Kompanijos dažnai negali gauti ‘cruelty free’ statuso, nes nori pardavinėti savo produktus Kinijoje. Gali būti, kad tik ta dalis produktų yra testuojama – nes Kinijoje tai privaloma – bet statuso gauti vis tiek negali.

Nepaisant visko, paletė kainuoja 10eu – jos kokybė tikrai gera ir verta dėmesio.
Galbūt ‘Wet n Wild’ priemonės irgi geros ir dar pigesnės, bet ir “Rimmel” – prieinamos ir kokybiškos kosmetikos prekės. Ši šešėlių paletė man paliko labai teigiamą įspūdį.

Jei patinka tokia spalvų gama – tikrai įsigykite šią paletę ir tikiu, kad ji negulės vien rinkdama dulkes.
Dvylika šešėlių, palyginus nebloga kaina, o tikrai gera kokybė, todėl tikrai neblogai.
Vertinčiau 8,5/10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *