Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“RIMMEL” magnif’eyes ‘JEWEL ROCKS’ šešėlių paletė

Bandžiau ir aprašiau prieskoninę “Rimmel” šešėlių paletę ‘Magnif’eyes SPICE’ – apie ją kviečiu skaityti ČIA. Man ji patiko – turėjo trukumų, bet kokybės ir kainos santykis pasirodė puikus, todėl norėjau išbandyti ir daugiau šios serijos palečių

Keliaudama Lenkijoje pamačiau didesnę jų kolekciją – išsirinkau “Jewel Rocks”. Mane šaukė garstyčių spalvos, o tuo pačiu mėlyna, žalia.. Pagavojau, kad čia rasiu kažką unikalaus ir mažiau turimo.

“Eurokos” randu minėtą SPICE paletę, taip pat NUDE, BLUSH, SMOKE – o spalvingesnių, deja, kolkas nėra.

“Jewel Rocks” paletė man pasirodė gana unikali. Ieškojau palečių, kurių dupe (pigesne alternatyva) galėtų ši paletė būti ir neradau nieko visiškai tikslaus atspalvių atžvilgiu. Jei radot jūs – duokit žinią.

Didelė dalis paletės man labai primena Natasha Denona “Gold Pallete” – bet rožinės ir ryškiai žydros spalvos ten neradau, todėl nepasakyčiau, kad tai tikslus analogas. Bet tam tikra tema galėtų būti sugretinama spalviniu atžvilgiu.

Rasite pirkti Amazon (apie 7 eu) , Ebay (apie 6 eu), Rimmel , Pigu.lt radau kitą spalvotą sesę (apie 7 eu). Eurokos kaina apie 10 eu.

Pakuotė paprasta ir pigi, tikrai nedaranti labai gero įspūdžio. Šepetėlis viduje yra, bet tikrai prastas, panaudoju jį tik pašešeliuodama po apatiniu voku. Nėra veidrodžio. Dizainas kaip ir nieko, bet nenustebino. Bet spalvų išdėstymas man patiko – mėgstu, kai vienoje paletėje randu daug skirtingų atspalvių ir variacijų.

Savaitę naudojau vien šią paletę, kad tinkamai ją išbandyčiau.

1. 

Pirmas įspūdis buvo tikrai geras. Man patiko matinė garstyčių spalva, nes ji tiko naudoti crease vietoje ir šešeliuojant. Ir man tikrai labai patiko gelsva ir žalsva blizgančios – jos šios paletės karalienės.

Šešeliuojant naudojau šiek tiek matinės rožinės/plytinės ir naudojau blizgios rusvos.

Tokį šiltą įvaizdį sukurti labai lengva ir tikrai visko jam pakanka vienoje paletėje.

2. 

Įkorporavau ir tamsiai žalius atspalvius. Kai kurie jų man pasirodė per mažai pigmentuoti, bet švelniam žalsvam įvaizdžiui sukurti tinka.

3. 

Norėjau išbandyti ir mėlynas. Jos nepasirodė tobulos, bet sluoksniavosi neblogai ir atrodė gražiai, lengvai susiliejo tarpusavyje.

Pajaučiau, kad be blizgių žalsvos ir gelsvos daugiau nelabai yra pakankamai šviesių atspalvių, kurie atvertų akį, tad naudojau juos praktiškai visada. Taip pat šešeliuodama in the crease – labai pasigedau rudos matinės. Naudojau garstyčių ir plytinę/rožinę, bet belizgi ruda būtų labai pravertusi.

4.

Dar vienas labai paprastas įvaizdis, kuriam pasirinkau garstyčių atspalvius. Tiesa, jau neištvėriau ir panaudojau matinę švelniai rudą iš “Sephora” paletės pašešeliavimui. Būtent rudos matinės labiausiai pasigedau. Visada ją naudoju šešeliavimui – prie visko tinka.

Bet kita vertus, jei nekelčiau sau “vienos paletės iššūkių”, niekada nepabandyčiau varijuoti ir išbandyti kitokius variantus ir kitokias technikas, todėl man visai patiko idėja naudoti kitas spalvas ir sukurti kažką įdomaus, kad ir visi šie įvaizdžiai pakankamai paprasti.

Swatches

Garstyčių ir gelsvai žalsvos spalvos man patiko labiausiai. Nebuvo tobulos, bet pakankamai kremiškos ir pigmenduotos, lengvai sklaidėsi.

Žalia matinė kaip ir nebloga, bet blizgesnės metalic tipo žalsvos spalvos mane apvylė – labai neryškios. Matinė plytinė irgi per švelni ir norėjosi daugiau ryškumo. Paletės vidurinė dalis labiausiai nuvylė.

Paskutinės metalic spalvos man visai patiko. Žalsvai turėčiau kritikos, bet kitos man tikrai patiko. Vėl gi – tikrai ne tobulos ir nepakankamai kremiškos, nepalyginsi su “milani” ar dauguma brangių šešėlių, bet tikrai neblogos.

Išvados:

Jei tai būtų brangi paletė – kiek apviltų, nes kai kurie atspalviai stokoja pigmentų ir kokybės. Bet kasdienai – puikiai tinka. Už tokią kainą – mažiau nei dešimt eurų – tikrai neblogai. Vertinčiau kaip ir ‘Spice’ paletę – 8,5/10.
Man patiko spalvinė gama, garstyčių ir mėlyni atspalviai. Tai visai įdomi paletė, su ja galima sukurti tikrai ne vieną ir ne du skirtingus įvaizdžius. Noriu išbandyti ir kitas.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *