Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Revolution” Velykiniai kiaušiniai – šešėlių paletės (Su Šv. Velykom! Nebijokite būti margi!)

Šiandien nesinori žodžių į vatą vinioti – tiesiog su Šv. Velykom pasveikinti. Kažkaip šie metai beprotiški, pilni netikėtumų ir tokių globalių krizių, kad visiems tenka prisitaikyti. Ir šios šventės kitokios – pavasario saule aš džiaugiuosi tik pro langą, dirbu iš namų jau mėnesį, o tai bus pirmosios Velykos, kai švesiu tik su tėvais, be kitų senelių, močiučių, dėdžių, pusbrolių…net sunku pastikėti, kad šiemet tikrai nesusirinksim. Bet dabar taip reikia. Kaip gerai, kad bent galim skambintis ir džiaugtis, kad bent kolkas nieko iš mūsų šis virusas neužpuolė. Bet turim ne tik džiaugtis, bet ir saugoti save bei kitus. Tad švesiu namie su tėvais ir dviem katėm. Dažysim dešimt kiaušinių, pagaminsim kokį pyragą. Visi su savo darbais į ekranus sulindę dieną ir naktį, darbų netrūksta, tad vis vien bus proga paminėti sekmadienį, mišias per televizorių pasižiūrėti… 

Ta proga prisiminiau lygtais pernai pirktus “Revolution” kiaušinius-šešėlių paletes. Jie kasmet kažkokią šventišką riboto leidimo kolekciją paleidžia. Ir buvo kiaušiniai, kurie atrodo kaip labai graži dovanėlė kokiam makiažo mylėtojui. Aš susigundžiau ir tada du nusipirkau. Mačiau, kad šiemet kolekcijoje zuikiai – irgi žavūsm Velykiniai. Kokybė turėtų būti tokia pati, tik įpakavimas kitas. 

Siunčiausi iš Revolution internetinės parduotuvės, iš UK. Triušių kaina po  7,99 €. Mano “kiaušiniai” (hehe)  pigesni buvo, o ir, man rodos, su nuolaida pirkau… Triušius rasite keturių variantų – dar ir akcija galioja, kur tris perki, ketvirtas nemokamai. Atsiliepimai apie kokybę tikrai geri, maksimaliu žvaigždučių skaičiumi dauguma pirkėjų vertina. 

Pripažinsiu, tokios paletės yra šiek tiek kičinės. Na, jos nei prabangios nei kažkokios itin ypatingos. Plastikas, rodos, ir tiek. Bet kaip teminė dovana tikrai graži. Gavus apsidžiaugčiau. Nežinau, kokią stilistiką mėgstat, bet tampa ir aksesuaru. Gal kiek infantiliu, bet nebūtinai – spalvų galima ir nebijoti. Man kolekcijoje tokius turėti visai patinka. Nėra tos priemonės, kurias dažnai naudočiau, bet ateina šventinė nuotaika ir prisimeni, naudoji ir kažkaip smagu. Pavasarinis džiugesys. Vis tik šešėliai bent keletą metų tikrai turėtų tarnauti. 

Šiaip jau kiaušinis atsidaro ir jame slepiasi du highlighteriai ir penki šešėliai. Produkto tikrai nemažai, atrodo gražiai ir tikrai išlaikyta Velykų tematika. Atspalviai irgi dailūs, suderinti. Zuikiai didesni, ten aštuoni šešėliai, tad ir brangesni truputuką. 

Mano rožinis kiaušinis užtat jau turi patirties riderime, nes abi highlighteriai (skirtingu metu) sudužo, su spiritu sulipdžiau atgal, naudoti netrukdo, bet neatrodo taip estetiškai kaip turėtų. Pagyvenęs jau kiaušinis, bet ką padarysi. Jaučiu, kad ir šiaip jiems paskutiniai metai, tai naudosiu dabar, kol sveiki gyvi, o tada sugalvosiu kažką su jais (pakuote)  kūrybingo nuveikti. 

Bet šiaip mane net labai nustebino pačių priemonių kokybėhighlighteriai labai kremiški, pigmentuoti ir tikrai puikiai atrodo ir naudojami pagal paskirtį, ir kaip akių šešėliai. Gražiai sklaidosi, tikrai neatrodo “pigiai”. O ir šešėliai neapvylė, gal matinės spalvos kiek sausokos, bet pigmentacija tikrai nebloga ir atrodo labai gražiai, blizgios spalvos labai kremiškos, ilgai išlieka. Kaip tokiose pakuotėse – net labai neblogai. Atrodo, kad bus vaikiškos kosmetikos lygis, kai tokia pakuotė ir apipavidalinimas, bet nė velnio – tikrai neblogos priemonės

Rudasis kiaušinis tokių rudeniškų spalvų, bet tikrai gražių. Labai greitai galima sukurti gražų akių makiažą. Aš pasistengiau visas spalvas panaudoti, kad tinkamai pademonstruočiau, bet galima ir labiau onochrominius įvaizdžius su juo sukurti. Highlighteriai irgi patiko – bent jau ant mano šviesios odos tikrai puikiai atrodė. 

Bet ir rožinis labai neblogas – jau spalvos rėksmingesnės, ryškios, bet irgi neblogos. Su raudonu pigmentu visada sunku, tad matinukai dažnai būna sausoki, jei norisi pigmentacijos. Bet ant voko galima išgauti labai ryškius atspalvius ir atrodo labai gerai, spalvos dera tarpusavyje. Nepaisant to, kad buvo susiskaldę, highlighteriai irgi labai neblogi. 

 

Gal įprastomis aplinkybėmis sakyčiau, kad kiaušinio ar kiškio formos paletė primena vaikams skirtą makiažą ir neatrodo kaip kokybiška priemonė, kurią verta įsigyti, bet kadangi tai Velykų tematika – galime padaryti išimtį. Čia kaip ir su tais kičiniais geltonais viščiukais. Na, per Velykas galim ir juos ir vaišių stalo susidėti, tegul būna toks ryškus ir žaismingas pavasaris. Juk ir kiaušinius marginam – toks laikas, tokios mūsų tradicijos. Tad ir sau (ar kitiems) pa(si)dovanoti kažką tokio teminio visai smagu. Ypač, kai ne tik Velykinė dekoracija, bet ir viduje priemonės neblogos. Daug kainuotų – sakyčiau, kad gal nereikia, bet už tokią kainą nusipirkus neturėtumėt pasigailėti, o ir truputį vėliau ją dar tikrai nuleis… Ypač paauglėms, kurioms kažką paprasto ir smagaus norisi padovanoti Velykoms turėtų tikti – tikiu, kad džiaugsis labiau nei šokoladiniu kiaušiniu. Na, solidžioms poniutėms nesiūlyčiau, bet nebijantiems spalvų ir žaismingumo – kodėl gi ne? 

Su Švente, mielieji. Likite namuose ir saugokite save bei savo artimuosius. Dar pakviesiu dainos pasiklausyti AR TU TŪPAS? apie šiandienos aktualijas. Būkit margi. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *