Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

"Revolution" šešėlių paletė "MERMAIDS FOREVER". Kiek ši undinė pasakiška?

Gal jau visiems ir pabodo, bet undinėlės man labai patinka. Man patinka spalvos, o mano spalvotus plaukus daug kas pavadina undiniškais. Ir švyti, ir spinduliuoja spalvomis, ir kažkas mistiško, ir gamtiško…Na, žavu. Vienaragiai ir undinėlės – šių metų hitas.
Tad nieko keisto, kad kosmetikos kompanijos beveik visos jau turi išleidusios kažkokias priemones, susijusias su undinėmis, vienaragiais ar bent kažką holografinio ir pasakiško (pasakų prasme).
Šiandien rankose laikau kompanijos “REVOLUTION” šešėlių paletę (“Ultra Eyeshadows”) – “MERMAIDS FOREVER”. Rašoma, kad tai net 32 profesionalūs šešėliai. Atspalvių tikrai labai daug – bet visa paletė turi 20g produkto – tad vienas šešėlis turi 0,625g produkto. Tai tikrai nėra daug – kiekvieno atspalvio apskritimai (galime taip vadinti “pans”? Ar kokiomis lėkštutėmis?) yra labai nedidukai. 
Pakuotė: Pati paletė yra blizgioje žydroje dėžutėje – man tai patinka. Įpakavimas gražus, neatrodo pigiai. Man šitas žydras atspalvis labai patinka, dizainas apgalvotas. Pavadinimas – iškilusios raidės – irgi atrodo gerai. Kitoje dėžutės pusėje parodyta, kokios spalvos laukia paletėje. Nelabai patinka, kad nėra surašyti spalvų pavadinimai. Maniau, kad jų išvis nėra. Net ant dėžutės nėra. Bet internete radau, kad buvo įdėtas plastikinis lapelis su pavadinimais – tartum plevelė. Bet, matyt, iškart jį pamečiau… Tokie dalykai tiesiog neišlieka. O gaila.
makeuprevolutionmermaidsforeverthumb
Pati paletė blizgi juoda – man labiau patiktų, jei ji būtų irgi tokia žydra, kaip pakuotės dežutė, iškart suprastum, kuri čia paletė, bet iš esmės paletė neatrodo pigiai, nėra labai lengva ar plona , viduje didžiulis ir patogus veidrodis. Pakuotė pagaminta iš perdirbamo plastiko – tai man labai patinka. Pakuotę vertinčiau teigiamai.


Sudėtis: Šešėliai sukurti Jungtinėje Karalystėje, o pagaminti Kinijoje. Kinijos rinkai paruošti produktai privalo būti testuojami su gyvūnais, bet šie šešėliai pagaminti Kinijoje, o ne pardavinėjami Kinijoje, tad tai nieko tokio nereiškia. “Revolution” skelbia, kad visi jų produktai yra “Cruelty free” ir nėra bandomi su gyvūnais. Dalis jų kosmetikos veganiška ir ši paletė yra veganiška. Sudėtis įprasta ir saugi naudoti – nepaisant to, kad šešėliai gaminti Kinijoje, jie pardavinėja ES, tai reiškia, kad privalo atitikti ES keliamus reikalavimus ir apribojimus.


Pačios spalvos tikrai labai gražios. Man labai patinka spalvos, o čia yra tikrai gražių atspalvių, kurie padės sukurti ne tik itin švelnius, bet ir ryškius įvaizdžius ar net dūminį makiažą.
Kaina: “Revolution” puslapyje (https://www.revolutionbeauty.com/en/Revolution-Ultra-32-Shade-Eyeshadow-Palette—Mermaids-Forever/m-1365.aspx ) yra 9,99eu. “Eurokos” parduotuvėje Lietuvoje  12,49eu. Manau, tokia kaina yra tikrai normali, turint omenyje, kad gauni tiek daug atspalvių ir didelį veidrodį. “Revolution” produktai yra tikrai už prieinamą kainą, nors ir nepasakyčiau, kad kainuoja, kaip kavos puodelis ir yra brangesni tarkim už “Essence” daugumą produktų.
Aš paletę jau išbandžiau ir pamėginau. Pirmiausia, noriu pasidalinti su Jumis atspalviais ir kaip jų kokybė atrodo ant rankos: 
img_2027
Nupiešiau (atleiskit, jei nevykusiai) rodyklę, kokia tvarka bandau spalvas. Vertikaliai, nuo apačios, po ketvertuką. Iš viso aštuoni ketvertukai. (Galim pasikartoti daugybos lentelę)
img_2012
Iškart išduodu – paletės pigmentacija labai vidutiniška. Pirmoje eilėje – šviesios spalvos, galinčios padėti atverti akį. “Metalic” tipo (pirma ir trečia) atrodo švelniai, bet turi kremiškumo. Antra ir Ketvirta spalvytės – mažiau blizgios, bet irgi ne matinės, o švytinčios – labai švelnios ir nelabai pigmentuotos…
 
img_2015
Antra eilė: Rudeninė spalva – raudona su rudu potoniu – ši spalva viena geresnių šioje paletėje ir, kaip minėjau, tinkama rudeniui. Pats atspalvis labai gražus. Blizgi oranžinė – švelni, taip pat, bet graži spalva. Matinė pastelinė-persikinė – vos matoma. Iš tokios spalvos tikėčiausi daug daugiau. Taip, ji šviesi, bet vis tiek turėtų matytis ant odos. Kreminė blizgi spalva – švelni, bet tikrai graži.
img_2017
Trečia eilė: Mane ji nuvylė, patiko tik paskutinė blizgutė. Ji irgi švelni, bet pakankamai kremiška ir pigmentuota Kitos spalvos – labai prastai pigmentuotos ir nepatiko.
 
 
 
img_2020
Ketvirta eilė: Violetinės mane nuvylė labiausiai. Mano vienos mėgstamiausių, o pigmentacija apverktina. Vėl gi – blizgi paskutinė nebloga, bet matinės nuvilia labai. Žinau, kad violetinę sunku pagaminti – ji dažnai būna prastai pigmentuota paletėse, bet tai nereiškia, kad neįmanoma – nemažai palečių sugeba puikiai sukurti tokius atspalvius – ryškius ir kremiškus. Čia – labai prastas vaizdelis.
img_2021
Penkta eilė: Dvi vidurinės mėlynos pasirodė neblogos. Ne tobulos, bet neblogos palyginus su kitomis. Pirma ir paskutinė – nelabai. Pigmentacija prasta.
 
 
 
 
 
img_2023
Šešta: žalios blizgios – blizgių formulė tikrai geresnė – man visai patiko. Vėl – ne tobula – bet viskas neblogai. Pirmos dvi haki spalvos – nelabai…
 
 
 
 
img_2024
Septinta, priešpaskutinė eilė: Pačios rudos spalvos gražios – bet pigmentacija labai vidutiniška.
 
 
 
 
 
img_2026
Paskutinė: Sidabrinė šviesi ir sidabrinė tamsi – jos neblogos, blizgios ir turi kremiškumo. Juoda nėra labai pigmentuota, bet juoda kartais ir geriau, kai yra mažiau ryški, nes lengviau naudoti ir sluoksniuoti, darant dūminį makiažą ar pan. Tamsiai pilka įspūdžio nepadarė.
 
 
 
Štai ir visa paletė. Prisipažinsiu – mano nuomone, vaizdas nekoks. Mėgstu šešėlius ir turiu jų labai daug. Ir brangesnių, ir pigesnių – tikrai nemažai galiu surasti savo stalčiuje palečių, kurios geresnės, bet nekainavo daugiau nei ši. Labai nuvylė pigmentacija. Atrodė, kad tai iš “AliExpress” užsakyta paletė – kokybė labai panaši.
Turiu nemažai “Revolution” produktų – nemažai ir šešėlių – ir užtaikiau ant tikrai puikių. Tad visos firmos tikrai nenurašyčiau – ten labai daug nerealių atradimų už gerą kainą – bet ši paletė buvo visai nepasakiškas atradimas. Labai liūdna, nes daug tikėjausi, bet… Deja, ne viskas mums tinka ir patinka. Gal tik man nepasisekė, gal atrasite mėgstamą paletę? Nežinau. Bet man nepatiko. Žinoma, galima naudoti ir sukurti kažką gražaus, bet tai nebus pigmentuoti ar stulbinantys įvaizdžiai. Daug spalvų, bet, kai tokia pigmentacija, ant akių spalvų įvairovė pamažėja gal keturis kartus.
Švelniam akių makiažui – pavyks. Viskas bus pasteliška ir švelnu.
Štai čia, apačioje, ne tik rožines naudojau, bet ir violetinę – ir tikrai nemažai jos, o ji vos vos tesimato. Atrodo neblogai, bet paletė neverta dėmesio. Nieko ryškaus ir įdomaus nesuteikia, nors spalvos ir pavadinimas tai žada. Ech…
(Beje čia naudoju “Essence” blakstienų tušą “I love extreme volume” mėlyname buteliuke – atsparų vandeniui. Man jis tikrai patinka. Labai greitai ir lengvai pasidažai, o suteikia norimą efektą ir nepridaro per daug bėdų, nesulipina, bet tankina ir ilgina, išlieka visą dieną, nebyra.
img_2032
Įvertinimas: Nenustebsite, kad nebus labai gero įvertinimo. Rašyčiau kokį 4,5/10. Ir tai – pliusai už veidrodį, spalvų gausą ir gerą potencialą, netestavimą su gyvūnais ir net paletė perdirbamo plastiko. Daug žadanti, bet duodanti mažai. Man labai gaila. Naudoti galima, nieko baisaus, bet kokybė daugiau nei vidutiniška. Neverta dešimties eurų, atleiskit. Mėgstu “Revolution”, bet daugiau prie šios serijos palečių nenoriu prisiliesti.
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.