Makiažas,  Uncategorized

"Revolution" maskuoklis 'Conceal & Define' : ar užmaskuoti bemieges naktis gali daug nekainuoti?

Šis “Revolution” paakių maskuoklis labai išgarsėjo kaip populiariojo “Tarte” maskuoklio “Tape Shape”  pigesnė alternatyva (dupe).

Vis tik “Tarte” kainuoja 27 USA dolerius (23,74eu) oficialios jų svetainės duomenimis  Tuo tarpu – “Revolution” maskuoklis ‘Conceal and Define’ – 5eu – 3.4ml, o didesnė pakuotė ‘Super Size’10,2ml už 8eu. (pagal “Revolution” puslapio kainas, Lietuvoje (“Eurokos) – be nuolaidų teks sumokėti bent euru daugiau ir esti tik mažesnės pakuotės).
tarte-shape-tape-dupe-fb
Kainų skirtumas didelis ir akivaizdu, kodėl visi apsidžiaugė, kai pasklido gandas, kad šis “Revolution” maskuoklis atstoja “Shape Tape”.
Kuo jis toks ypatingas? Pirmiausiai – LABAI stipriai maskuoja. Užtenka poros taškų ir pajuodusių paakių, bjauriausių spuogų ar pigmentinių dėmių – kaip nebūta. O ir sudėtyje daug visokių aliejų ekstraktų, kurie pažada puoselėti odą, jos nesausinti. O tuo pačiu – puikiai išsilaikyti ir nesubėgti į raukšleles. Bent jau taip atsiliepia daugybė ištikimų šios priemonės naudotojų. O oficialiame puslapyje – beveik  9000 įvertinimų ir komentarų, kurių vidurkis 5/5. Na, tikrai gerai vertinamas, bet brangokas dalykėlis.
Reklaminis “Revolution” maskuoklio “Conceal and Define”  klipas: https://www.youtube.com/watch?v=KP9eeBPhrxE
Daugumos maskuoklių (tokio tipo) aplikatoriai būna tartum lūpų blizgio ir nelabai stori. O “Shape Tape” maskuoklio aplikatorius – mažiausiai tris kartus storesnis ir masyvesnis.
Tokį sukūrė (nukopijavo?) ir “Revolution” maskuoklio aplikatorius didelis ir juo patogu padėti tris taškus paakiuose, bet tikrai nepatogu tiksliai apibrėžti aplink antakius ir tam jau reikia pasitelkti papildomą šepetėlį.

“Revolution” maskuoklis įvertintas 4.7/5 firmos puslapyje, o komentarų pusė tūkstančio.
Net 25 skirtingi atspalviai – nuo pačių šviesiausių iki tamsiausių. Ir su netraliais, ir su šiltais/šaltais potoniais. Atspalvių pasirinkimas tikrai puikus ir tai didžiulis pliusas. Itin tamsius atspalvius (Lietuvoje tik jų nenusipirksi, reikės siųstis) galima naudoti kreminiam kontūravimui.
Lengvas, bet stipriai maskuojantis. Dengia odos netobulumus, spuogelius ar dėmeles, tobulai maskuoja tamsius paakius. Matinis, išliekantis vietoje – nesutekės į raukšleles ir neišryškins sausesnių vietų, porų. Ilgai išliekantis, labai pigmentuotas – kontūruoti ir maskuoti. Didelis aplikatorius padės švelniai ir stipriai nebraukiant per jautrią paakių odai juos padengti ir maskuoti. 
5840-8-2
Mano turimas atspalvis – C1 – pats šviesiausias ir labai šviesus. Tiks itin baltos ir aristokratinės odos savininkams, kuriems sunku rasti pakankamai šviesią priemonę.
Tai itin šviesus atspalvis su neutraliu potoniu. Nesioksiduoja. Naudoju nedaug, nes gal net kiek per šviesus, bet dar tinka. Pabandysiu kada ir C3 nusipirkti, pažiūrėti, ar nebus per tamsus.
“Revolution” kolekciją papildė dar papidomais atspalviais – yra ir visiškai balta C0, C0,05 – labai šviesi maskuoklio spalva su rožiniu potoniu. “Revolution” puslapyje rasite visą sąrašą su atspalvių aprašymais, todėl tikrai nebus sunku išsirinkti tinkamą atspalvį. Jų gausa labai didelė, tad kiekvienas ras sau tobulą.

Sudėtis:

Aqua – vanduo 
Dimethicone – silikonas, minkštiklis, kondicionuoja odą, truputį kemša poras. 
Cyclopentasiloxane – silikono pagrindo medžiaga, kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis ir minkštiklis. Ciklopentasiloksanas yra naudojamas įvairiose kosmetikos priemonėse, nuo kremų iki šampūnų ar plaukų dažų. Ciklopentasiloksanas leidžia priemones lengviau paskirstyti, suteikia malonią tekstūrą, odą padengia švelnia plevele ir sukuria apsauginį barjerą. Dėl šios savybės ciklopentasiloksanas populiarus plaukų priemonėse, nes suteikia plaukams švelnumo, spindesio ir apsauginį barjerą, neriebindamas plaukų. Jo molekulės per didelės, kad prasiskverbtų pro odą, todėl neigiamo poveikio sveikatai neturi. Tai švelnus ir neerzinantis ingredientas. Ciklopentasiloksanas nekemša porų, bet plėvelė gali paskatinti odos riebalavimąsi.
Dimethicone Crosspolymer – silikonas, emulsijos stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga. Saugus. 
Cyclopentasiloxane – silikono pagrindo medžiaga, kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis ir minkštiklis. Naudojamas: įvairiose kosmetikos priemonėse, nuo kremų iki šampūnų ar plaukų dažų. Ciklopentasiloksanas leidžia priemones lengviau paskirstyti, suteikia malonią tekstūrą, odą padengia švelnia plevele ir sukuria apsauginį barjerą. Dėl šios savybės ciklopentasiloksanas populiarus plaukų priemonėse, nes suteikia plaukams švelnumo, spindesio ir apsauginį barjerą, neriebindamas plaukų .Ciklopentasiloksano molekulės per didelės, kad prasiskverbtų pro odą, todėl neigiamo poveikio sveikatai neturi. Tai švelnus ir neerzinantis ingredientas.
Phenyl Trimethicone – antistatikas, kondicionuoja odą, saugus. 
Isododecane – angliavandenilis, kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis. Jis padeda produktui lengvai pasiskirstyti, suteikia lengvumo pojūtį ant odos. Kosmetinėse priemonėse naudojami angliavandeniliai neleidžia priemonėms garuoti, kai jos patenka ant odos. Saugus. 
Isobutylmethacrylate/Bis-Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate – formuoja plėvelę, kondicionuoja odą, fiksuoja plaukus. Saugus. 
Ethylhexyl Palmitate darinys iš palmių aliejaus, 2-etilheksilo alkoholio ir  palmitinės rūgšties esteris. Etilheksilo palmitatas kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis, minkštiklis ir kvapų fiksatorius. Ingredientas retais atvejais gali dirginti itin jautrią odą, bet pagrindinis trūkumas yra kamedogeniškumas (kemša poras).
Quaternium-90 Bentonite- klampumo reguliavimo medžiaga
Propylene Carbonate – tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga. Gali erzinti jautrias akis ar jautrią odą.
Butylene Glycol – yra vienas iš butanediolų, vienas dažniausių kosmetikoje sutinkamų tirpiklių ir drėkiklių. Butileno glikolis kosmetikoje naudojamas: nes gerina priemonės padengimą, veikia kaip tirpiklis, saugo priemones nuo išdžiūvimo ir drėkina odą. Butileno glikolis gali dirginti odą, šiek tiek kemša poras, retais atvejais pasitaiko jautrumo reakcijų ir odą išberia mažais spuogeliais. Ingredientas nėra toksiškas, jis naudojamas ir maisto pramonėje .
Polymethylsilsesquioxane – saugus minkštiklis, drumstiklis.
Cetyl PEG-PPG-10/1 Dimethicone – emulsiklis, kondicionuoja odą, gali būti pavojingų priemaišų.
Hydrogenated Castor Oil –  polietileno glikolio ir ricinos aliejaus darinys. PEG-40 hidrogenizuotas ricinos aliejus kosmetikoje yra naudojamas: dėl daugiafunkcinių savybių naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose. Ingredientas alieka emulsiklio, tirpiklio ir kvepalų ingrediento fuknkcijas. Dėl galinčių pasitaikyti pavojingų priemaišų – etileno oksido ir 1,4 dioksano –  dideli ingrediento kiekiai gali būti toksiški. Kaip ir visų PEG darinių, PEG-40 hidrogenizuoto ricinos aliejaus nerekomenduojama naudoti pažeistai odai, nes jie skatina medžiagų patekimą į odą ir organizmą.
Silica – mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga.
Sorbitan Sesquioleate – emulsiklis. Gali pasitaikyti pavojingų priemaišų.
Sodium Chloride – Druska – klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį. Kemša poras, sausina plaukus ir odą, gali kiek erzinti odą.
Phenoxyethanol -populiarus konservantas, taip pat padeda fiksuoti kvepalus, veikia kaip repelentas, analgetikas. Fenoksietanolis yra naudojamas: įvairioms kūno priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemonėms. Naudojamas ir kaip konservantas, ir kaip kvepalų sudedamoji dalis. Fenoksietanolio poveikis odai ir sveikatai: ingredientas dirgina, gali sukelti kontaktinį dermatitą, yra toksiškas nurijus arba įkvėpus. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad į organizmą patekęs fenoksietanolis gali pasižymėti mutageninėmis savybėmis., Ethylhexylglycerin – minkštiklis, saugus konservantas, Triethylhexanoin – antistatikas, minkštiklis, tirpiklis, kondicionuoja odą, Cetyl PEG/PGG-10/1 Dimethicone – emulsiklis, kondicionuoja odą, Polyglyceryl-4 Isostearate – emulsiklis, minkštiklis, Hexyl Laurate – tirpiklis, minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, Lecithin – odai identiškas ingredientas,drėkikls, minkštiklis, emulsiklis, skatina odos atsinaujinimą, Polyhydroxystearic Acid – emulsiklis, Isopropyl Myristate – minkštiklis, drėkiklis – bet gali dirginti odą ir kimšti poras, 2-Ethylhexyl Palmitate – darinys iš palmių aliejaus, 2-etilheksilo alkoholio ir  palmitinės rūgšties esteris. Etilheksilo palmitatas kosmetikoje naudojamas: kaip tirpiklis, minkštiklis ir kvapų fiksatorius. Ingredientas retais atvejais gali dirginti itin jautrią odą, bet pagrindinis trūkumas yra kamedogeniškumas (porų kimšimas)., Isostearic Acid – rišiklis, emulsiklis, PAM, valiklis, Polyglycerol-3 Polyricinoleate – PAM, emulsiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, Tocopheryl Acetate – vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate – antioksidantas, Rosa Rubiginosa (Rosehip) Seed Oil – erškėtrožių kauliukų aliejus, drėkina, skaistina, maitina, lygina odą, Caprylic/Capric Triglyceride – triesteris iš kokosų aliejaus ir glicerino., tai švelnus ingredientas, kuris nedirgina ne tik odos, bet ir akių. Jį taip pat naudojamas maisto pramonėje. Tinka jautriai odai, taip pat problematiškai, nes nekemša porų bei pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis., Camellia Sinensis Leaf Extract – Žaliosios arbatos arbatžolių ekstraktas, antioksidantas, saugo odą nuo aplinkos poveikio, drėkina, tinka problemaiškos odos priežiūrai, (+/-) CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499 – kosmetiniai dažikliai.
 
 

Sudėtis nėra bloga. Keli dažni (nors tai jų gerais nedaro) konservantai, keletas potencialiai kemšančių poras ingridientų. Ant spuogų nenaudočiau – bet paakims ar papilkėjusioms vietelėms tinka puikiai.
Mano odos nedirgino ir jos būklės neablogino.
Maskavo stipriai – nerekomenduočiau naudoti daug, nes atsiras “kaukės efektas”. Naudojant nedaug – atrodo puikiai, išlieka vietoje. Nežinau, kiek jis identiškas ar tiek pat geras “Shape Tape”, bet apskritai tikrai puikus maskuoklis, jei mėgstate kiek sunkesnias ir itin stipraus maskavimo priemones. Jei norit kažko drėkinančio, vos maskuojančio ir suteikiančio natūralaus švyrėjimo – Jums nepatiks.
img_3967

Taigi: 

Aš su juo susidraugavau – jis neriebino mano odos, atrodė natūraliai, bet maskavimas tikrai stiprus. Nežinau, kaip sausai odai, bet maniškei – riebiai – jis tiko.
Manau, kad tai tikrai neblogas maskuoklis, išsiskiriantis iš kitų – ypač atspalvių gausa, gera kaina ir maskavimo stiprumu, kuris ilgai išlieka, galite naudoti ir kaip šešėlių pagrindą ar darant “Cut crease” makiažą akims. Galima ir kontūruoti.
Viskas priklausys nuo poreikių – tokios priemonės tikrai ne kiekvienam patinka, bet jei norite matinio, super stipraus ir už prieinamą kainą maskuoklio – su šiuo susidraugausite. Vertinčiau 9/10

Beje, jau atsiradusi ir tokia pati “Revolution” kreminė pudra – makiažo pagrindas “Conceal and Define” . Beje, tokį išleido ir “Tarte” (abejoju, ar tik sutapimas…).
6715-3Be aliejų, be parabenų. Lengva, bet stipriai maskuojanti formulė. Pakuotė kaip didelio maskuoklio – su panašiu aplikatoriumi. Būta nemažai skundų, kad makiažo pagrindui tai nehigieniška, bet spręsti Jums – visada galima nuo aplikatoriaus tepti ant švarios rankos ar tiesiaip ant kempinėlės/šepetėlio. Kaina 10eu. Įvertinta komentaruose palankiai – mano sekasi vlogeriai buvo kritiškesni ir juos pudra nuvylė, nors maskuoklis labai patiko. Bet pabandyti įdomu ir reikės nusipirkti. Atspalvių pasirinkimas be galo didelis, tad tai milžiniškas pliusas (mano odai daug šviesiausių atspalvių per tamsūs ar per geltoni).
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *