Dažymas namuose,  Plaukų priežiūra

“Revia” (verona cosmetics) raudoni plaukų dažai iš “Camelia” vaistinės: ar geri produktai gali būti tokie pigūs?

Ar ir Jūs kiek įtariai žvelgiate į pigius plaukų dažus? Kažkaip neramu dėl chemikalų ar kokybės…

Bet įsitikinau, bandydama įvairias priemones, kad kaina ir kokybė nebūtinai eina lygiagrečiai. Yra tikrai prastos sudėties kosmetikos už kosminę kainą, o galima rasti ir pigios, bet puikios kosmetikos. Todėl man norisi visus įtarimus grįsti ir testuoti , ar tikrai pigi priemonė – nieko verta? Juk būna visaip.

Ilgalaikiai plaukų dažai “Revia” be nuolaidų kainuoja (internetinėje parduotuvėje) vos 3eu. Tikrai ženkliai mažiau nei įprasti net ir megėjiškam naudojimui skirti plaukų dažai “Droge”.

O “Revia” parduodama vaistinėje “Camelia”, todėl ir nusprendžiau išbandyti, nes, nepaisant mažos kainos, visos prekės, kurios parduodamos vaistinėje, privalo būti dermatologiškai patvirtintos ir saugios. Tai garantas, kad nerasite ten kažko, ko kituose dažuose nebus.

Rašoma: Švelni plaukų dažų formulė, papildyta kviečių baltymais, optimaliai padengia žilus plaukus, juos maitina ir švelnina.

REVIA dažomasis kremas suteikia ypač ilgalaikę, ryškią ir blizgančią spalvą. Dažų formulėje yra veikliųjų sudedamųjų dalių kompleksas, kuris apsaugo plaukų spalvą ir rūpinasi jų būkle: šilko baltymai drėkina ir regeneruoja plaukus, taip pat užkerta kelią bet kokiam pakenkimui, kviečių baltymai pasižymi maitinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, o aminorūgštys užtikrina tinkamą hidrataciją. Jūsų plaukams tai suteiks intensyvią ir patrauklią spalvą bei išskirtinį blizgesį. Be to, REVIA dažomasis plaukų kremas idealiai padengia žilus plaukus.

Pakuotė įprasta – 50ml ryškinamosios emulsijos, 50 ml oksidatoriaus. Emulsiją supilame į oksidatoriaus buteliuką ir sukratome. Va, ir dažai paruošti, nereikia jokių atskirų indų. Dar pridėtas 20ml plaukų balzamas po dažymo bei vienkartinės pirštinės.

Dažų motininė kompanija –  Verona Cosmetics.
Kiek pavyko išsinagrinėti, kompanija įkurta lenkijoje, jos produkcija plačiai eksportuojama į Aziją, “Watsons” parduotuves, kurios yra ir Turkijoje, Ukrainoje. Iš užrašų ant pakuotės, spręsčiau, kad produkcija taikyta į Turkijos ar arabiškų kraštų lentynas.
Vis tik gaminama Lenkijoje – ES ir galioja ES ribojimai ir taisyklės.

Galima ir ebay nusipirkti, amazon’e. Žodžiu – internete tikrai radau daug nuorodų ir daug blogerių iš Azijos bei kitų vietų aprašančių šiuos plaukų dažus. čia  ir čia

Dauguma įrašų tikrai teigiami ir giriantys šiuos nebrangius dažus, iliustruoti nuotraukomis, kur ir šviesino, ir tamsino plaukus, tad galima rasti įvairiausių pavyzdžių apie skirtingus “Verona” plaukų dažų atspalvius ir poveikį.

Aš testuoju Nr.07 “Ruby” atspalvį. Tai ryški raudona.
Aš atlieku dažytojos vaidmenį ir dažau savo mamos plaukus, kaip visada, jau esu šioje sferoje patyrusi. Jos plaukai rudi, ataugusios natūralios šaknys, o plaukai jau seniai raudoni ir reikia juos atgaivinti.

 

 


Visa instrukcija ir informacija – visiškai įprasta.
Sumaišiau dažomąjį kremą su oksidatoriumi, užsidėjau pirkštines ir pradėjau dažyti.

Čia prireiks papildomai tik rūbus apsaugančių priemonių, plastikinių šukų dažymui ar šepetėlio ir riebaus kremo/pienelio odos valymui. Riebiu kremu patarčiau patepti kaktos viršų, ausis, kaklą prie plaukų linijos – dažai neįsigers ir bus lengviau nuvalyti.

Tepu sluoksniais, pradedu nuo šaknų. Valandos darbas, nes plaukų daug ir jie labai ilgi, bet viskas puikiai pavyksta.

Vieno pakelio kiek mažoma tokiems ilgiems plaukams, bet tai ne pirmą kartą dažomi raudonai plaukai, tad galus įtrinu dažančiu “Tonika” Tonika plaukų balzamų ir sumaišau su dažų likučiu – puikiai atgaivina spalvą ir nereikia antro pakelio dažų. Beje, šie pigūs balzamai iš “Eurokos” man tikrai patinka – taip, jie gali sausinti plaukus, bet kas mėnesį ar rečiau tikrai puikiai nudažo, ilgai laikosi ir plauko nesugadina. Bent esu naudojusi bordinius, lašišinius ir pilkinančius – netiks, jei naudosite dažnai, bet retam dažymui – veikia puikiai.
Dažnai įmaišau kokosų ar alyvuogių aliejaus į šį balzamą. Tikrai rezultatai geri.

Odos negraužė, jokių neigiamų pojūčių nesukėlė “Revia” plaukų dažai. Turėjo nelabai malonų amoniako kvapą, bet ne stipresnį nei dauguma panašių dažų.

PRIEŠ plaukai atrodė šitaip. 

Dažant patys dažai buvo violetinės spalvos, bet nereikia išsigąsti – ne kartą susidūriau, kad dažant raudonai, dažas būna violetinis, bet tai tikrai nereiškia, kad atspalvyje ta violetinė nors kiek liks ar išlįs.

https://camelia.lt/plauku-dazai/101921-plauku-dazai-revia-nr-0701.html?search_query=+REVIA&results=30 “Revia”dažų galite rasti visokių natūralių atspalvių – daug rudų, kaštoninių, rudai raudonų, rudai oranžinių, šviesių ir platininių, juodų… na, pasirinkimas didelis, tik jau mėlynų ar žalių savo asortimente jie neturi.

Kaip beveik prie visų dažų – pridėtos pirštinės nebuvo nei patogios, nei labai kokybiškos. Aš jas naudoju ir bėdos nematau, bet jos per didelės ir gali persigerti – nemenkai buvo nudažę dalį delno raudonai ir porą dienų neatsiplovė iki galo. Bet čia nieko neįprasto, o ir visada galima turėti paką pirštinių kokybiškesnių, jei tokios netinka. Dažant su “L’oreal” ar kitais dažais – visada tas pats.

Dažus po dažymo plaukuose laikėm pusvalandį, uždėjau vienkartinę dušo kepurėlę – ir patogiau, bet ir dažai stipriau ir greičiau veikia. Su kepurėle tik reiktų elgtis arsargiau stipriai balinant plaukus,  kad karštis nenustekentų peroksidinamų plaukų.

Po dažymo (kitą dieną): 

Nusidažė tikrai ryškiai ir kokybiškai, tolygiai.
Nudažė ir ataugusias šaknis, ir pasitaikančius žilus plaukus, ir jau dažytus plaukus atgaivino.
Rezultatu likome patenkintos.

Kolkas praėjo tik pora plovimų – viskas puikiai. Laikui bėgant pamatysime, kaip greitai spalva bluks ir kada reikės vėl dažyti.
Tad šio aspekto dar negaliu pilnai įvertinti, bet kolkas tikrai nelieka visi rankšluosčiai raudoni ir dažas gerai laikosi plaukuose ir po vieno plovimo nenusiplovė.

Ar šie dažai patys geriausi ir nepakeičiami? Tikrai ne. Tikiu, kad galima rasti ir švelnesnių, natūralesnių plaukų dažų, kurie turės daugiau drėkinančių ir plaukus puoselėjančių komponentų.
Ar šie dažai blogi? Tikrai ne. Jie man niekuo neišsiskyrė nuo įprastų “Syoss”, “L’oreal”, “Garnier” ir etc. dėžutinių “namų dažymo” plaukų dažų – nei poveikiu, nei procesu, nei sudėtimi. O jų kaina tikrai mažiausia, tad tikrai nenuvylė ir pateisino lūkesčius. Kaip plaukų dažai už kelis eurus – tikrai vertinčiau teigiamai. 8/10 .

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *