Uncategorized

Real Techniques šepetėliai: originalai vs kopijos

Sveiki! Žinot, kosmetika man tai milžiniška aistra. Kaupiu ją kaip žiurkėnas maistą žiemai žanduose. Tik viskas kainuoja – mokausi ir dirbu visai kitoje srityje, tad čia netikėtai atsiradęs laisvalaikio hobis. Bet kolkas tikrai neturiu didelių pajamų, o kosmetikos priemonės gali atsieiti labai daug. Jei jau tiek prisiperku – bent pagalvojau aptarti, kad ir kažkam kitam būtų naudinga, o mane sąžinė mažiau stekentų.
Pavyzdžiui, šepetėliai gali būti labai brangūs. O geri šepetėliai tikrai labai svarbu, nes net su gera kosmetika galim pasiekti prastų rezultatų, jei naudosime netikusius šepetėlius.

Brangių šepetėlių neturiu. Mano brangiausi turimi tai rinkinys iš “Real Techniques”, kuris laikomas pigesniu atitikmeniu brangiems šepetėliams, kur už vieną atiduosite dviženklę sumą. Daug girdėjau, kad jų kokybė puiki, kad gerai tarnauja, kad už tokią kainą sunku rasti kažką geresnio…tad nusipirkau. Visada naudojau pigesniu nefirminius šepetėlius, turiu jų krūvą, bet galvoju, pažiūrėsiu, kuo garsieji RT pasižymi.
tuo pačiu jau seniau buvau bandžiusi RT oranžinę kempinėlę – dabar naudoju originalią Beauty Blender, kuri man patinka labiau už viską, bet RT irgi tikrai neprasta ir puikiai atlieka darbą, tikrai nėra tokia pat, kaip pigios kempinėlės, kurios kietos ir nepadidėja sušlapinus (geros kempinėlės sušlapinus padidėja ir tampa švelnios, minkštos). Taip pat naudoju dvi mažytes violetines mini kempinėles, kurios labai tinka maskuokliui ir tokiom siauresnėms vietoms pasiekti. Pirkau vokietijoje, nes ten tikrai pigiau. “Real techniques” produkcijos yra ir Lietuvoje – “douglas” parduotuvėje ar net “drogas” galima rasti dalį asortimento, bet kainos gerokai užkeltos.

Galima rasti pigiau. Pavyzdžiui siųstis iš “iherb” elektroninės parduotuvės. Ar net “amazon” ( tik tada būtinai reikia užsitikrinti, kad tai originalai, skaitykit komentarus, visada rizikuojat, bet gavę pakuotės kodą galite nuskanuoti, kad įsitikintumėte). Real Techniques siųstis tikrai išeina pigiau nei pirkti Lietuvoje net per nuolaidas. Tik tai užtrunka.
Be kempinėlių, aš turiu nusipirkusi šiuos du rinkinius:

nepamenu, kiek kainavo, bet apie 30eurų, kas atrodė labai mažai, nes šis rinkinys Lietuvoje kainuoja virš 50eu. Kad už tokią kainą pavyko gauti originalius šepetėlius tai čia buvo labai puiku.

Nepamenu, kurį pirkau, bet buvo kažkoks poros šepetėlių akims rinkinukas. Užsakinėjau iš “igerb” ir buvo apie 8-10eu. Daug pigiau nei Lietuvoje.
Jau porą mėnesių dažnai juos naudoju. Tikrai ne kartą ploviau, teko jiems patirti ir kreminius ir kompaktinius produktus. Keliavo jie su manimi ir į keliones. Tad, manau, kad išbandžiau juos pakankamai gerai.
Tikrai galiu pasakyti, kad darbą atlieka puikiai. Šereliai pakankamai švelnūs ir tankūs, išplovus neišslenka. Laikiklis plastikinis, tad tikėjausi, jog bus sunkesni. Atrodo gerai, nors gal or tikėjausi, kad gausiu sunkesnius, prabangesnius šepetėlius. Ar jie tikrai geresni nei kiti? Kaip kurie. Jei kalbame apie šepetėlius už centus, kurie yra tiesiog prasti – tikrai taip. Bet, jei lyginsime su geresnės kokybės šepetėliais – tikrai jie niekuo nenusileidžia RT. Jie geri, bet už tokią kainą, tikiu, galima rasti ir pigesnių alternatyvų. Nesigailiu nusipirkusi, bet tai tikrai nėra vienintelė opcija už tokią kainą.

Tada netyčiom užtikau kiniškame aliexpresse tokius padirbinius. Grynai tas pats mano turimas rinkinys. Iš nuotraukų atrodė labai panašiai, tik nėra firmos pavadinimo, logotipo ant šepetėlių. Už 4eurus. Ar gali būti šepetėliai verti dėmesio už tokią mažą kainą? Galvojau, kad noriu juos palyginti, tad užsisakiau.

Tiesą sakant, labai nustebau, nes tikras vaizdas atitiko nuotraukas. Svoris, dydis panašus. Šereliai labai panašūs. Palyginau su turimais originalais:

Čia šalia originalas prie kopijos. Atleiskit, kad nespėjau priginalių išplauti – jie rusvi, nes greit pafografavau iškart po dažimosi. Šiaip jų švarių spalva ne rusva, o tokia pati kaip naujų kopijų.
Iš tikro buvau sukrėsta, nes skirtumai buvo labai nežymūs. Patys šereliai atrodė labai panašiai, tokio pat švelnumo. Svoris labai panašus, gal kopijos vos vos lengvesnės. Kokybės atžvilgiu didelio skirtumo nepamačiau. Atspalviai skyrėsi tik vos vos. Galiausiai pavyko nesumaišyti tarpusavyje jų tik todėl, kad originalai turi firmos pavadinimą ant kotelių.
Nuotraukose kopijų šepetėliai nauji, bet nuo to laiko teko ne kartą juos panaudoti ir plauti tiek su specialiu skysčiu, tiek įprastu būdu su vandeniu ir šampūnu, muilu. Viskas kolkas tikrai puikiai – kokybė beveik tokia pat kaip tikrų RT. Tikrai nesumaišau tik dėl firmos logotipo ant originalų.

Tikrai tos “kopijos” buvo vertos tų 4eu, nes darbą atlieka puikiai ir ne ką prasčiau už originalius šepetėlius.

Turiu štai dar tokį “aliexpress” šepetėlį, kuris didesnis nei tas iš rinkinio, ir jis tiesiog puikus. Kainavo apie 2eu. Jį turiu jau pakankamai ilgai, tad pavyko pakankamai jau patestuoti.
Tikrai nemanau, kad visos kopijos tokios vykusios. Ypač, jei kaina nesuvokiamai maža, didelė tikimybė, kad kokybė bus prastoka. Šepetėlių rinkiniai už 2 eurus tikrai nebūna labai geri. Bet jei perki už didesnę (ali lygyje) kainą – gali gauti tikrai to vertus šepetėlius. Didelį rinkinį perku ali už kokius 8eurus ir jie tiesiog puikūs. Kaip aliexpresse tokia kaina nėra labai maža, bet tai daug pigiau nei pirkti bet kur kitur, o kokybė labai gera.
Žinoma, nors tai ir nėra visiška “kopija” – niekur neparašyta ir nemeluojama, kad tai tikri RT šepetėliai,firmos nėra ir ant kotelių ar kitur. Bet stilius ir dizainas identiškas, todėl vadinu juos “kopijomis”.
Esti nemaža dilema dėl intelektualinės nuosavybės. Čia jie kopijuoja, bet nemeluoja parduodantys originalias prekes, todėl nesu labai priešiškai nusiteikus. Vis tik perkant palaikote “kopijų” verslą, kas gana kontraversiška.
Pirkdami originalius RT šepetėlius, jūs mokate už kažkieno sukurtą dizainą, nuo a iki z išmąstytą produktą, kurį pati firma išpipuliarino ir užsitarnavo savo vardą. Jūs tikrai mokate už firmos vardą ir garantiją, kad gausite kokybiškas prekes. Tai kainuoja. Bet jūs palaikote sąžiningumą.
Manau, kad patys turite spręsti, ar Jums nesvarbu ar svarbu palaikyti tam tikrą verslą ir pirkti originalią prekę, sumokant gerokai daugiau. Nes jei tiesiog norite šepetėlių, kurie gerai atliktų darbą – kokybės atžvilgiu bent mano gautos kopijos labai nedaug skyrėsi nuo originalų. Nesigailiu turinti originalus dėl intelektualinės nuosavybės ir daugybės priežaščių, bet, kaip sakiau, mes mokame daug daugiau už vardą, kuris tai, kaip atrodo mūsų makiažas, visai nekontroliuoja ir tam neturi jokios įtakos.
Nesmerkiu tų, kurie nori gauti prekes pigiau ir perka tokias kopijas. Nemanau, kad kvailai elgesi ir tie, kurie moka dvigubai už originalias prekes. Tai Jūsų asmeninis sprendimas, kurio niekas neturi teisės teisti ar kvestionuoti. Bet norėjau pasidalinti savo patirtimi, parodydama skirtumus, pliusus ir minusus garsiųjų RT šepetėlių ir labai panašių kiniškų šepetėlių.
pasidalinkite savo patirtimi, nuomonėmis ir požiūriais į “kopijas”.
PS:. Kiek teko pirkti kiniškas ale RT kempinėles po kokį 1eu – buvo niekam tikusios ir labai blogos. Įdomu, ar galima ten atrasti gerų pigesnių kempinėlių?
DMN @dominykav
#real #techniques #makiazo #sepeteliai #aliexpress #kopijos #kokybiski #pigiau #apzvalga #nuotraukos #kosmetikos #labirinte

Leave a Reply

Your email address will not be published.