Lietuviška kosmetika,  Serumai,  Veido odos priežiūra

“RAZALIJA” drėkinamasis serumas veidui (Apžvalga)

Turėjau galimybę išbandyti “Razalija” drėkinamąjį serumą veidui. Hialurono serumus naudoju praktiškai kasdien – jie efektyviai drėkina, bet neriebina odos. Geros ir paprastos sudėties hialurono serumai bei kremai tinka visiems odos tipams.

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausią kiekį galima aptikti odoje. Chemijoje hialuronas yra polisacharidas arba, kitaip tariant, didelė cukraus molekulė. Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių. O tarpląstelinė medžiaga, paprastai tariant, yra terpė, kuri supa mūsų organizmo ląsteles.

Tarp visų savo savybių, hialurono rūgštis turi ypatybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Savyje ji gali talpinti net tūkstantį kartų didesnę vandens masę negu jos pačios masė. Ką tai duoda? Hialurono rūgštis tampa svarbiausia medžiaga, kuri užtikrina odos ir kitų audinių drėgmę. Pakankama drėgmė suteikia gyvybingumą, elastingumą ir jaunatviškumą.

Serumą naudojau nuprausus veidą prausikliu, po toniko, bet prieš veido kremą. Toks eiliškumas yra pats geriausias. Jei oda riebi – užteks lengvo gelinio kremo, sausesnei – riebesnio, su aliejais.

“Razalija” drėkinamojo serumo kiekis – 15 ml. Kaina 16 eu. Galima įsigyti ČIA.

“Razalija” kosmetika – sukurta Šiaulių ‘Valerijono vaistinės’  vaistininkių. O pats pavadinimas “razalija” reiškia būtent vaistinį valerijoną. Pirmasis RAZALIJA kremas pasaulį išvydo dar 2013-aisiais, o šios kosmetikos kūrėja yra vaistininkė Almyra Girdenienė, kuriai vaistininkystė yra viena iš priemonių žvelgti į žmogaus sveikatą ir gyvenimą holistiškai.
Gamybai naudojami vien natūralios kilmės, ekologiški ir sertifikuoti (ecocert/cosmos) ingridientai. Gamintojai daug kalba apie tai, jog dažnai kosmetikoje aptinkami agresyvūs ingridientai, kurie ilgainiui kenkia ir sekina odą. Todėl “Razalija” sudėčių formulės apgalvotos ir nėra nieko, ko ten neturėtų būti. Šios kosmetikos linijos filosofija tikrai patraukli ir skamba patikimai. Jų priemonių asortimentas nėra labai didelis, bet tai taip pat reiškia, jog koncentruojamasi į kokybę, o ne į kiekybę.

Galite rasti jauninąmąjį rinkinį (serumą ir veido kremą), stangrinamąjį rinkinį (serumas ir veido kremas), intensyvųjį rinkinį (serumas, kremas, kremas-kaukė) ir drėkinamąjį rinkinį, kuriam priklauso ir šis serumas, kurį išbandžiau. Dar į rinkinį įeina micelinis vanduo (jis jau stovi mano lentynoje) ir drėkinamasis veido balzamas.

Priemones man parinko “Razalijos” darbuotojos. Sakiau, kad turiu riebią probleminę odą. Jos rekomendavo drėkinamąjį serumą ir micelinį vandenį. Kad drėkinčiau odą, tinkamai valyčiau makiažą, kurį naudoju kasdien. Aš sutikau su tokiomis rekomendacijomis ir išbandžiau būtent šias priemones. Pabaigus dabar naudojamą micelinį vandenį, iškart bandysiu šį, o serumą spėjau jau net ir pabaigti…

Porą savaičių keliavau. Ir mašina, ir autobusais. Tai vienintelis serumas, kurį paėmiau. Pakuotė nedidelė, bet plastikinė – nesuduš. Kelionėje man jis tobulai tiko. Dozatorius patogus, turi beorę pompą. Tik galbūt vienu spustelėjimu išspaudžiama per daug produkto nei reiktų. Taupiau naudotųsi, jei pompa išleistų mažiau serumo vienu ypu – sunku sukontroliuoti. Ir paskutinėmis kelionės dienomis man šis serumas pasibaigė. Tad nuolat naudojant man jo užteko porai savaičių.

Serumą kelionių metu naudojau kasdien – ir ryte, ir vakare. Puikiai draugavo su kitais produktais – ir su veido kremais, ir su makiažo pagrindu bei kita kosmetika. Man labai patiko, kad šiame serume nėra jokių dirbtinių dažiklių ir priemonė yra bekvapė. Be mineralinių aliejų, be parabenų. Tai buvo lengvas gelis, kuris visai neriebino odos, didžioji dalis susigerdavo. Man patiko tai, kad veidas nelikdavo nemaloniai lipnus po naudojimo. Tiko net ir sudirgusiai odai – rekomenduočiau ir jautrios odos savininkams.

Naudojant nuolat pastebėjau, kad oda atrodė skaistesnė, drėgnesnė ir putlesnė. Nekimšo porų, nekenkė mano bėrimams. Galbūt net padėjo. Mane šis serumas maloniai nustebino – paprastas, neprikvepintas ir tikrai draugiškas odai. Puikiai paakiams tinka. Ir nepamirškite kaklo!

Serumo sudėtis:

Aqua – vanduo
Glycerin* – atlieka lubrikanto ir drėkiklio funkcijas. Jis pritraukia į odą drėgmę ir tokiu būdu drėkina.
Propanediol – tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, drėkiklis
Tephrosia Purpurea Seed Extract – tai augalas, priskiriamas ankštiniams. Jis švelnus ir puikiai kondicionuojantis odą.
Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate – odos kondicionierius.
Sodium Glucuronate – drėkiklis, kondicionuoja odą
Magnesium Sulphate – klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį, kondicionuoja odą ir plaukus.
Hyaluronic cid** – odai identiškas drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą.
Rhizobian Gum** – suformuoja plėvelę, plastifikatorius, fiksuoja plaukus, klampumo reguliavimo medžiaga.
Calcium Ketogluconate** – kalcio ir glikolio rūgšties darinys. Padeda gyti sužeidimams. Daug informacijos apie ją neradau.
Benzyl Alcohol** – konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą. Čia, įtariu, naudojamas kaip efektyvus konservantas – jo koncentracija maža, o daug drėkiklių turėtų atsverti alkoholio sausinantį poveikį.
Dehydroacetic Acid** – saugus konservantas naudojamas kosmetikos ir maisto pramonėje. Dehidroacetatinė rūgštis kosmetikoje naudojama dėl fungicidinių ir baktericidinių savybių.

Galbūt kiek glumina alkoholis, bet jo čia nedaug ir įtariu, kad jis atlieka konservanto funkciją. Drėkiklių tikrai gausu. Pačio hialurono nėra jau tiek daug – jo koncentracija vidutinė, bet gausu kitų drėkiklių. Džiaugiuosi, kad serumas pavadintas būtent drėkinamuoju, o ne hialurono serumu. Dabar hialuronas naudojamas komerciniais tikslais visur, kur tik apsisuksi. Ir ne visada tos reklamos sako tiesą – juk sudėtyje jo gali tebūti lašelis…

Sudėtis man patiko, mano odai puikiai tiko. Nieko kemšančio poras ar riebinančio – tai man svarbiausia. Lengvas, bet efektyvus. Skalsus ir oda tikrai pastebimai tampa skaistesnė. Rekomenduočiau visiems odos tipams (kartu su tinkamu veido kremu), tiks ir brandžiai, ir jautriai, ir riebiai odai su akne. Tai toks produktas, kuris turėtų atsidurti Jūsų vonios lentynoje. Ir kosmetinėje. Tinka ir rytui, ir vakarui. Tikrai patiko. Duočiau gražų ir apvalainą dešimtuką. 

*Priemonę gavau nemokamai, bet nieko neįsipareigojau ir už atsiliepimą nieko negavau, tai nuoširdūs ir tikri įspūdžiai*

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published.