raypath, sluostukas, pirstinaite, atsiliepimai, nano silver, makiazui valyti
Makiažas,  Makiažo valymas

RAYPATH nano silver pirštinė – šluostė makiažui valyti – valo tik vandeniu? (tikra apžvalga, neplatinu ir nereklamuoju)

RAYPATH šluostukai

Nuo RAYPATH kompanijos reklamos jau gali būti bloga, nes ji visur. Pradžioje pamačiau tik kelis įrašus apie namų šluostes, pagalvojau, kad atrodo visai patogu, reikės pasidomėti. O vėliau reklaminiai įrašai, komentarai ir papildoma informacija pasipylė kaip ir gausybės rago. Nemėgstu platintojų ir piramidinėmis shemomis grindžiamo verslo. O ir jų kainodara nustebino. Bet tai tikrai asmeninis kiekvieno pasirinkimas – tiesiog noriu aiškiai pasakyti, kad tikrai neatstovauju kompanijos ar konkurentų, neplatinu RAYPATH produkcijos ir tiesiog noriu pati išbandyti jų populiarias šluostes ir papasakoti Jums savo įžvalgas.
Kokius tris kartus apsisprendžiau praignoruoti RAYPATH šluostes namams, bet galiausiai pagalvojau, kad sunku ką jau ir kritikuoti, kai nebandei, o kaip tinklaraštininkei tai puiki galimybė apžvelgti tokius populiarius produktus. Nes pati ieškodama tikrų apžvalgų nelabai ką radau – visas turinys buvo tik trumpi komentarai arba platintojų pagyros. O norėjosi daugiau.
Nusipirkau tris namų valymo šluostes ir dar jas testuoju. Noriu duoti ne vieną mėnesį, naudoti su visokiais paviršiais. O, kai jau susidarysiu tvirtesnę nuomonę, būtinai pasidalinsiu.
O šiandien noriu padiskutuoti apie daugkartinę makiažo šluostę – pirštinaitę iš RAYPATH. Kad jau pirkau šluostes namams, pasiėmiau ir šią.

RAYPATH glove daugkartinė šluostė makiažui valyti

Pradėsiu nuo to, kad patirties su daugkartinėmis makiažo šluostėmis jau turiu nemažai, tad tai tikrai nebuvo pirmas mano naudotas tokio tipo produktas. Ir jis tikrai nėra inovatyvus ar RAYPATH sugalvotas – rasite labai daug firmų, kurios siūlo tokį produktą. Ar tai būtų mikropluoštas, ar švelni pūkuota pirštinė, ar labiau rankšluostuką primenanti šluostė… jų yra labai daug ir visokių.

Pristatoma taip:

 

“Šluostė Face Glove puikiai nuvalo makiažą ( ir atsparų vandeniui), bakterijas ir likusius odos nešvarumus tik naudojant gryną vandenį. Nesuerzina jautrios odds, puikiausiai tinka prižiūrėti riebiai odai, nuo kurios pašalina per didelį riebumo kiekį. Taip pat veikia kaip švelnus švietiklis, kuris skatina odos kalageno ir elastano gamybą. Neerzina akių, todėl jį gali naudoti ir asmenys, nešiojantys kontaktinius lęšius.”

Fiksuota pirštinaitės kaina
ir RAYPATH platinimas

Pirkau už 11 €.
Gal tai ir dažna praktika, bet tikrai labai nuliūdino, kai supratau, kad naudojamas dirbtinis nuolaidos išpūtimas. Visose prekybos vietose buvo vaizduojama, kad originali kaina yra berods 21 €, o dabar taikoma didelė nuolaida, kai šluostę galima įsigyti už pusę kainos – vos 11 €.
Ir tai veikia, nes dauguma RAYPATH šluosčių kainuoja nuo 23 €, todėl susidaro įspūdis, kad tai tikrai geras pasiūlymas. Bet su siuntiniu gavau ir katalogą, kuriame juodu ant balto parašyta, kad šluostės nuolatinė kaina yra 11 €. Ir nemaloniai pasijunti, o ir skepsio padaugėja, nes bandoma skatinti pirkti nesąžiningais būdais.
Kur pirkti? Galima pirkti iš platintojų (jų tiek daug, kad rasite kiekviename facebook forume, vinted ar tiesiog google paieškoje).
Bet galima užsisakinėti iš AGNI.LT – tai kaip ir pagrindinis ir didžiausias juridinis jų platintojas Lietuvoje, kiek teko rasti. Taipogi, pati pirkau per PIGU.LT – kainos tos pačios, o parduoda tie patys AGNI, bet tiesiog per pigu.lt. Pliusas toks, kad buvo nemokamas siuntimas.
Skonio reikalas, bet jų bukleto ir reklamų nuotraukos atrodo labai prastai ir pigiai. Su panašiomis nuotraukomis ateina siuntiniai iš aliexpress’o ir tai nesudaro nei prabangos, nei kokybės įspūdžio. Nieko esmingo, bet, kai priemonės nėra pigios, norėtųsi, kad būtų daugiau investuota ir į pojūčius, kokybiškas nuotraukas ir patyrimą. Dabar nepanašu, kad pati firma labai stengtųsi ir investuotų į kokybišką kompanijos skleidžiamą informacinį turinį, bet viską palieka platintojoms, kurios, norėdamos uždirbti nors kokį procentuką, neriasi iš kailio reklamuodamos, kurdamos video ir tekstus apie kompanijos produktus. Tai ir atrodo nesąžiningai, o ir nesudaro patikimumo įvaizdžio. Bet parduoda ir uždirba – to tikriausiai ir nori?
raypath, sluostukas, pirstinaite, atsiliepimai, nano silver, makiazui valyti

Makiažo valymo šluostė – pirštinė

Dar mane labai nustebino šios šluostės dydis – ji tikrai labai maža, išmatavimai 9x7cm, bet nuotraukose tikrai atrodo gerokai didesnė. Pati turiu kelias kitų firmų pirštines makiažo valymui ir jas naudoju įkišdama visus keturis pirštus, o į šią telpa vos du.
Pamačius nusivyliau, bet naudoti visai patogu. Pirmenybę teikčiau didesniems matmenims, bet tikrai galima ir su tokia šluoste išsiversti. Tad naudojant dydis dideliu minusu netapo, ypač, jei norisi smulkesnes vietas nuvalyti.
Medžiaga maloni, pakankamai švelni, balta. Liesti malonu, nebraižo odos, nesišeria. Skalbiant ir plaunant (kaip švelniai tai bedarytum) vis tiek pradės dėvėtis ir šiukštėti, bet kol kas medžiaga man patiko. Tai mikropluoštas, kuris surenka nešvarumus tarp savo “šerelių”, viskas iškart ant jos sukimba, nešvarumus renka gana neblogai.

Ar tikrai daugkartinė šluostė yra draugiška aplinkai? 

Mane erzino tai, kad nenurodyta konkreti medžiagos sudėtis. Tokia informacija vis tik turėtų būti nurodyta ant pakuotės ar ant pačios pirštinaitės. Daugumos tokio tipo produktų sudėtis yra iš poliesterio, kai kur maišyta su poliamidu ir panašiais sintetiniais pluoštais.
Jie saugūs naudoti, bet kenkia aplinkai dėl mikroplastiko dalelių. Poliesteris yra sintetinis audinys, kuris atsakingas už daugumą viso mikroplastiko, kuris užteršia vandenynus ir mūsų aplinką. IntelligentLiving straipsnis. 
Taipogi, tokias makiažo šluostes patariama keisti kas 3-4 mėnesius. O ir jas reikia plauti rankomis arba skalbti po kiekvieno panaudojimo. Norint išlaikyti ilgiau ir nesuskalbti medžiagos – pastebėjau, kad geriau skalbti rankomis. Bet išnaudoji papildomai nemažai vandens ir produkto, su kuriuo ją plauni.
Dar reiktų apsižvelgti į tai, kaip jos gaminamos, į ką įpakuotos ir kaip transportuojamos. Į priemonės žalumą įeina tiek daug detalių, kad pasakyti kažką konkretaus ir užtikrinto nelabai išeina.
Reiktų atlikti rimtą tyrimą, kuris pamatuotų vatukų ir makiažo valiklių taršą – o ir priklausytų nuo to, kokius naudojat, kokioje pakuotėje perkate, kiek išnaudojat, kokius makiažo valiklius renkatės, kiek makiažo naudojate ir kaip dažnai išvis juos naudojate…ir visą tai palyginti su makiažo daugkartine šluoste, į kurios reiktų atsižvelgti ir pagaminimą, transportavimą, bet ir į medžiagą, naudojimo dažnį ir jos priežiūrą, plovimą… tikrai labai sunku pasakyti, kuris variantas yra žalesnis.
Mano galva, tai gali būti neblogas, gal net ir kiek tvaresnis pakaitalas, bet susumavus visus astskirus aspektus, tai nebūtinai yra jau toks draugiškesnis gamtai pakaitalas. Ypač turint omenyje, kad daug kas priklauso nuo naudojimo makiažo – maniškio pilnai tikrai nenuvalo ir man šalia šluostės reikia naudoti (tik mažiau) valiklį ir vatuką. Tad tikrai atsakymas nėra paprastas.
raypath, makeup removing, pirstine, makiazui valyti, nano silver

NANO dalelės ?

Teigiama, kad padengta silver NANO danga – nano dalelės turi antibakterinių savybių, ši technologija naudojamos ir buityje, padengiant tam tikrus paviršius, automobilius ir pan. Bet tikrai ieškojau patikimos informacijos apie nano dalelių naudojimą ant šluosčių ir poveikio odai – nieko neradau. Jei kas turite šaltinių ar atliktų mokslinių tyrimų šią tema, man būtų labai įdomu.
Kol kas žiūrėčiau gana atsargiai, nes jokio pagrindimo neradau.
Iš NANOTEKAS pirkau produktų su NANO technologija – irgi šluosčių namams, taipogi turiu jų rožinę NANO šluostę makiažui valyti. NANO technologija paremti batų impregnatai ar dangos kaitlentei, automobiliui tikrai yra labai neblogai pasiteisinę dalykai, tad nepasakysi, kad tai tik skambus terminas, bet vis tik makiažo valymo šluostėse per daug svorio tam NANO prierašui aš neteikčiau, nes nelabai galima pamatuoti, ar tikrai ta šluostė buvo specialiai impregnuota, o ir naudodama to paties pluošto šluostes, kur viena kaip ir NANO, o kita ne, jokio skirtumo nepastebėjau.
Beje, galima rasti ir publikacijų apie tai, kad nėra aišku, kiek NANO dalelės saugios manosveikata.lt . SCIENCEDIRECT tyrimas Tiek į giriančius, tiek į tokius gąsdinančius straipsnius žiūrėčiau gana kritiškai, bandant susirinkti kuo daugiau informacijos ir ieškoti patikimų šaltinių. Kol kas tikrai nieko verto dėmesio ir svaraus neradau – tiesiog vieni labai demonizuoja, o kiti labai giria. Bet informacijos tikrai trūksta, kaip ir tyrimų, tad į tai atsižvelgti irgi vertėtų… 

Kaip naudoti? 

Sušlapini drungnu vandeniu ir išgręži – tai viskas. Tuomet netrindamas ir nespausdamas sukamaisiais judesiais valai makiažą. Vieną pusę naudočiau veidui, o kitą akims (nebent naudojate nedaug akių makiažo ir poreikis būtų kitoks).
Tikrai netrinkite akių, jei nusivalo sunkiau – ne tik šluostei, bet ir savo odai pakenksite. Jei makiažas nenusivalo ir reikia trinti – vadinasi reikia tam tikro produkto, kad jį nuvalytum. Nereikia naudoti jėgos.

Ir kaip nuvalo makiažą? 

INSTAGRAM galite pamatyti video įrašą, kur naudojau šią pirštinę makiažui valyti. Veido makiažą nuvalo neblogai – po to perbraukiau vatos padeliu su miceliniu vandeniu, likučių buvo, bet nelabai daug. Tad makiažo pagrindą ir kitus veido makiažo produktus nuvalė neblogai, likučius tikrai būčiau pašalinus veido prausikliu (dviejų žinsgnių veido valymas yra būtinas, nesvarbu, kokią priemonę makiažui valyti renkatės – apie DOUBLE CLEANSE).
Su akių makiažu jau sunkiau – šešėlius, antakius apvalė, dalį makiažo tikrai pašalino, bet tikrai ne pilnai.
Naudoju vandeniui atsparų tušą – jo tikrai neįveikė. Jį visą nuėmė tik dvifazis valiklis, kurį naudoju įprastai. Jei tušą naudojate lengvai nuvalomą ir paprastą, tikriausiai sulauksite geresnio rezultato, bet man naudoti šluostės akims nepatiko, norėjosi brūžinti.
Gamintojas giriasi, kad šluostė nuvalys lengvai vandeniui atsparų makiažą – bet tai tikrai nėra tiesa. Gal šiek tiek apvalys, bet švelniai jo pilnai tikrai nepašalins. Aš naudodama tokias šluostes, jas naudoju kartu su kitu produktu. Jei keliauju visada paiimu šluostę ir dvifazį valiklį akims. Kadangi kasdien naudoju ir tušą, ir šešėlius su baze ir fiksavimu, ir antakius dažau – man vien šluostės tikrai nepakanka. Tą patį galiu pasakyti ir apie RAYPATH, ir apie kitų gamintojų šluostes.
Pirkau ir RAYPATH nano silver muilą su taukmedžiu – su juo išsiplovė šluostė tikrai gražiai ir švariai. Tad kol kas esu tuo patenkinta. Jis brangus – 12 €, bet tikrai nesausina ir veikia neblogai. Dabar su juo plaunu visas savo šluostes, kempinėles, šepetėlius.
raypath, makeup removing, pirstine, makiazui valyti, nano silver

Koks galutinis įspūdis?

Šluostė nėra prasta ar nieko verta – pati medžiaga ir jausmas naudojant man patiko. Neatrodo labai pigiai, nesišeria ir neblogai renka nešvarumus. Pats veikimo principas tikrai neblogas, bet dažantis gausiau ar naudojant vandeniui atsparų makiažą, patarčiau papildomai naudoti ir kitą priemonę (aliejinę ar dvifazę), kad pilnai pašalintumėte makiažą. Bet, jei dažotės nedaug, tuomet toks variantas gali būti visai pakankamas.
Kaina įkandama, bet norisi sakyti, kad šiek tiek brangoka, turint omenyje, kad ji tarnaus porą mėnesių, o ji tikrai nedidelė. Kitos mano šluostės kainuoja arba panašiai (bet per nuolaidas galima ir pigiau gauti) arba pigiau. Nesakyčiau, kad tikrai neverta, bet nesu tikra, kiek ilgai iš tikro tarnautų naudojant kasdien, o ir reiks ją plauti, skalbti, tinkamai džiauti (negalima tiesiai ant radiatoriaus). Tik nesu tikra, ar norisi būtent šitą gamintoją palaikyti. O ir perkant vien šluostę, nemanau, kad pavyks gauti nemokamą siuntimą, tad galiausiai kainuos dar brangiau.
raypath, makeup removing, pirstine, makiazui valyti, nano silver, atsiliepimai, kaip veikia, ar verta
Na, ir galiausiai nelabai ką žinome apie NANO daleles ir palikčiau šį klausimą atvirą.
Taipogi, mikropluoštas patogus ir veiksmingas, bet teigti, kad tai daug gamtai draugiškesnis variantas aš nedrįsčiau.
O ir visi marketingo prierašai ir šūkiai “jokios chemijos” verčia vartyti akis, nes chemija savaime nėra blogas dalykas. Mūsų oras yra chemija, kaip ir vanduo ar pas pats poliesterio pluoštas… renkantis valiklius, reiktų žiūrėti į jų sudėtį ir tiek – naudojimas “be chemijos” nėra savaime geresnis ar saugesnis  odai dalykas. Jau geriau naudoti geros sudėties valiklį, nei brūžinti savo odą su mirropluoštu – tai, kaip švelniai valome makiažą, irgi labai svarbu, tad, jei nuo šluostės jis nepasiduoda, iškart imčiau papildomą valiklį, o ne bandyčiau stipriau trinti akis ar odą.
Galiausiai, valydama makiažą su šluoste užtrunku ilgiau nei su vata ir įprastais, veiksmingais valikliais. Veido odą gal ir panašiai ar su nedidele paklaida, bet akis daug greičiau nusivalau tradiciniais būdais. Tad argumentas dėl laiko mano atveju nėra pagrįstas. Ką jau kalbėti, kad šluostę po to tinkamai išplaunu rankomis, padžiovinu. Nieko labai nepatogaus, bet tikrai nėra greičiau.

One Comment

  • Kempinėlės naudotoja 3 metus

    Vandeniui atsparų tušą tikrai pilnai nuvalo. Kokius du metus su ja nesivaliau tokio tušo, nes maniau, kad nenuvalo, kai bandžiau pirmą kart, nepavyko. Bet šią vasarą pabandžiau ir pavyko. Reikia mokėt naudotis ir turėt pakankamai informacijos! Nieko nereikia brūžint, lb švelniai vos liečiant blakstienas, visas tušas sueina į šluostę. Ir man nepatinka absoliučiai jokie valikliai, be šios šluostės savo kasdienybės nebeįsivaizduoju. Vasarą kaip tik teko be jos kurį laiką pagyvent, kadangi mano oda greit riebaluojasi, tai man buvo baisi kančia. Bet čia žinoma, kiekvienam savo. Ir kitas šluostes turėjau, bet jos neatitiko mano įsivaizdavimo, ir neturėjau pakankamsai info kaip teisingai ir kam jas naudot. Todėl jos gulėjo bet kur nenaudojamos. Tikrą informaciją apie šių šluosčių naudojimą galima gaut tik iš konsultantų, nes jie vyksta į spec mokymus. Ne be reikalo jie yra, nes tai nėra visai paprasti škudurai. Taigi gavus info iš konsultantės tik tada suvokiau kokius nerealius daiktus turiu, grįžus, susiradau senas purvinas šluostes ir 100% įsitikinau jų veiksmingumu, pvz iš vaiko kelnių išvaliau flomasterio dėmes, koks kitas škuduriukas tai daro? Aš bent jau tikrai nežinau. Ir kiek su kuo ploviau neišsiplaudavo. Be to, Lenlikoje visos šluostės ir buteliukai griežtai surenkami ir perdirbami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *