Uncategorized

Raudonojo molio kaukė

Raudonasis molis tinkamas sausai ir jautriai, su išsiplėtusiais kapiliarais odai. Puikiai tinka gydant inkštirus ir spuogus. Raudonasis molis švelniai išvalo odą, veikia gaivinančiai, raminančiai ir detoksikuojančiai, sutraukia poras, lygina, skaistina odą, todėl ypač tinkamas brandžiai odai.
Raudonasis molis naudojamas veido kaukėms, muilams gaminti.
Mano riebiai, spuoguotai, problematiškai odai šis molis irgi puikiai tiko. Pagal odos tipą, svarbu rinktis tinkamus kitus ingridientus maišant kaukę ir susikursite tikrai kažką veiksmingai valančio, skaistinančio, glotninančio veido odą.
Naudojimas:
Raudonasis molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčių reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Galima įlašinti porą lašų eterinio aliejaus (pvz. levandų, ramunėlių). Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 10 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami į veido odą nuplaukite.
Raudonojo molio veido kaukę rekomenduojama naudoti kartą per savaitę.
Poveikis: išvalyta, pamaitinta, švelni bei skaisti oda
Odos tipas: sausa, jautri, su išsiplėtusiais kapiliarais oda
Sudėtis:  Raudonasis (illite) molis
Aš naudoju jau labai ilgai “uogos uogos” raudonąjį molį – toks švelnus, smulkus ir užtenka amžiams. Vienam kartui reikia gal pusės arbatinio šaukštelio, tad 100ml užtenka ilgam.

Galite naudoti ir veidui, ir kūnui. Molis visai nedirgina odos, yra labai tinkamas ir jautriai odai.

Dabar šis molis stiklinėse pakuotėse, bet kiekis nepakitęs. 5,50eu tikrai puiki kaina, nes tokio kiekio pakaks ilgam. Natūralus produktas, kuris padės susikurti veiksmingą veido kaukę ir paragins eksperimentuoti su turimais produktais.
Raudonuoju moliu prekiauja ir kitos firmos – nebūtina rinktis būtinai “uoga uoga”, bet jų molis man patiko, nes buvo ypatingai smulkus, švelnus, be gumulėlių. Jei esat bandę kitų firmų molius – pasidalinkite patirtimi!

Naudoti galima ne tik veidui, bet ir kūnui – oda džiaugsis!
Maišyti sausus molio miltukus galite su kuo panorėję! Mano oda riebi. Vis tik molį maišyti su vandeniu man nepatinka – nesigauna tokia vientisa masė, džiovina. Aš renkuosi šaukštelį natūralaus jogurto. Pas mane jis visada yra šaldytuve, tad tai labai patogu. Natūralus jogurtas be priedų prisotintas baltymų, puikiai pats drėkina ir tonizuoja, skaistina. Jis apskritai puikiai tinka grožio procedūroms. Jei dar ką tik iš šaldytuvo – maloniai šaltas ir mažina veido paburkimą, priverčia švytėti.
Taigi, maišau su šaukšteliu natūralaus jogurto. Man tai tobuliausias variantas. Dar kartais įlašinu šiek tiek veido aliejaus, puikiai tinka jojobos ar kitas Jūsų pamėgtas. Galima įpurkšti ir mėgiamo hidrato, įlašinti hialurono ar kito serumo šiek tiek, įlašinti arbatmedžio aliejaus ar kito pamėgto eterinio aliejuko.
Realiai galite maišyti su kuo panorėję – jei oda sausa, norėsit pridėti daugiau aliejaus, drėkinančių komponentų, galite įlašinti glicerino. Galit ir su grietine maišyti, man toks derinys per riebus ir nepatiko kvapas, bet sausesnei odai efektas bus puikus.
Kaukę palaikau apie 15-20minučių, prieš tai dar, jei turiu daugiau laiko, pagarinu veidą – na kaukė puiki. Taip švelniai valanti, natūrali. Nebijokite tepti storesnio sluoksnio, nereikia laukti, kad molis visiškai sudžiūtų ant veido.

Kartą per savaitę galite nebrangiai sau susikurti spa ir be agresyvios intervencijos išvalyti veido odą ir ją pamaitinti, pagerinti jos būklę.

(Biocos siūlomas molis)
Tikrai nėra sunku ar brangu jo rasti ir įsigyti, tad pabandykite. Tik sumaišykite kaukę vienam kartui, nes laikyti sumaišytą masę ilgiau nei dieną nėra gerai, komponentai senstantys ir susigulės į nevientisą masę.
Gana teplus reikalas, pripažįstu. Reikia laiko maišyti, miltukai labai smulkūs, tad patekę ant rūbų sunkiai nusivalo, yra ryškios spalvos, kriauklę reikia išplauti iškart, nes kitaip pridžius ir reiks vargti šveičiant. Bet tai tikrai veiksmingas, natūralus priduktas, prilygstantis visoms brangioms procedūroms ir labai tinka pasilepinti namuose.
DMN @dominykanav #uogauoga #raudonas #raudonasis #molis #molio #veido #kauke #veidui #naturali #jogurtas #valanti #pigi #veiksminga #jautriai #odai #brandziai #riebiai #spuoguotai #spa #namie

Leave a Reply

Your email address will not be published.