Uncategorized

"Rasa" – "Margarita" / anti-acne veido priemonės

Atrodo, kad nebrangiai riebiai ir spioguotai odai priemonės niekaip nerasime. Bet siūlau suteikti šancą nebrangiai lietuviškai priemonei, kuri teigia kovojanti su akne! Bent mano odai ji tiko ir patiko. 
Rasa firmos prausiklis “anti-acne” su aviečių ekstraktu. 

Esti visa serija – prausiklis, kaukė – šveitiklis, tonikas, kremas- gelis ir geliukas nuo spuogų. Ši serija tiks būtent spuoguotis linkusiai odai – paauglėms bus kaip tik. Riebiaodėms irgi verta pabandyti. Sausos odos savininkėms nepatariu – sudėtyje yra salicilo spirito, glikolio rūgžties – gali dar labiau sausinti ir džiovinti. 
Mano oda riebi ir man jos tikrai nesausino per daug. Valė gerai, nedirgino odos, odos būklė išliko stabili, gal net pagerėjo. 

Sutapimas, ar ne, bet po kurio laiko firma “Margarita” pasirodė su identiška serija. Paėmusi abu prausiklius (rasos ir margaritos) į rankas ir palyginau sudėtį – viskas taip pat. Tas pats aviečių kvapas!
Nežinau, ar čia draugiškas susitarimas ir tos pačios laboratorijos naudojimas ar kopijavimas – panašu, kad priemonės daugiau nei panašios. Ir “Margarita” šiek tiek pugesnė. Jei už “rasos” prausiklį mokėtumėte apie nepilnus 5 eurus, tai už “Margaritos” – nepilnus keturis. Kainos svyruoja, nes dažnos nuolaidos (kalbant apie Drogą), bet “Margarita” maždaug euru pigesnė išlieka. 

Prausiklius bandžiau abiejų firmų – nemeluosiu, jokio skirtumo nepajutau. Vienodas kvapas, tirštumas, poveikis. 
Turint rimtų problemų su spuogais – ši priemonė jų neišspręs. Bet tikrai galima išbandyti kaip nebrangią alternatyvą kasdienei priežiūrai ir stebėti savo odos būklę. 
#rasa #margarita #kosmetika #prausiklis #veido #prieziura #spuogai #riebi #oda

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.