Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms,  Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

Q-KI grožio-advento kalendorius: New York (mini-maxi.lt)

Toliau tęsiu “Advento kalendoriaus”  grožio-kosmetikos mylėtojams temą. 
Pamačiau MiniMaxi el.parduotuvėje labai smagiai atrodantį pilną makiažo priemonių Advento kalendorių ir susigundžiau. Jo kaina buvo 29,99eu, bet kadangi buvau nauja vartotoja, tai su šios parduotuvės suteikta nuolaida (tereikėjo užsiregistruoti) mokėjau 17,90eu. Pirkau šios parduotuvės pirmą kartą, bet viskas vyko labai operatyviai, užsisakiau į paštomatą ir po poros dienų jau atėjo puikiai supakuotas siuntinys. Ir kosmetika, ir Yankee žvakė, ir dovanų rinkiniai kalėdoms, beauty blender originali kempinėlė – daug sutaupiau, daug užsisakiau ir jau turiu didelę dalį kalėdinių dovanų, tad džiaugiuosi. Dar davė kuponiuką 3eur nuolaidai kitam kartui, tik galioja ne taip ilgai, tad nežinau, ar pasinaudosiu. 
Specialiai parduotuvės nereklamuoju, bet nelabai matau daugiau vietų, kur galima būtų jį įsigyti. Jei rasite – pasidalinkite. Matau, kad yra “amazon.com”  (https://www.amazon.it/Q-KI-New-York-Advent-Calendar/dp/B07GXPDMWJ ) ir įvairiose britų parduotuvėse. Lietuviškuose tinklapiuose daugiau neaptikau. 
Screenshot 2018-11-24 at 15.04.08
Tai britų kosmetikos kompanijos Q-KI produktas. Apie jį daug nežinau, bet esu girdėjusi minint britų vlogeres/blogeres. Bet tik tiek. Iš tikro nelabai gilinausi, kokios kompanijos tai Advento kalendorius – man pasirodė labai patrauklus dizainas. Šių metų kalendorius – NYC stiliaus – “Big Apple” /  Niujorkas. Spalvos nuostabios – violetinė su auksu ir kiek raudonos. Na, man jis tikrai labai gražus. Ir pakankamai didelis. Už pakuotę ir dizainą tai tikrai pagirčiau. O kitoje dėžės pusėje ne tik surašytos priemonės, ingridientai ir kiekiai (tik ne eilės tvarka), bet ir yra paveikslėlis, leidžiantis geriau įsivaizduoti, ką gauname iš šio kalendoriaus. 
img_6591
Tam, kad aprašyčiau, nelaukiau ir išlukštenau. Lukštenti buvo nesunku ir patogu – gal porą produktų reikėjo kiek sunkiau išlupinėti, bet šiaip padarytas patogiai ir lengva išimti produktus, atidaryti kartoninius langelius. O ir dėžė liko gana graži, gal tik pora vietų kiek suplėšiau, bet net išturštinta neprarado prekinės išvaizdos. 
 
img_6595
Jei laukiat ar norite pasilikti daugiau paslapties – tada neskaitykite, ar iškart važiuokite į patį galą ir reziumė. O su likusiais pasikalbėsime apie turinį. 
1.) Pirmiausiai gauname tuščią paletę su keturiais langeliais. Paskui pamatysime, kad labai daug produktų yra tokios formos ir pasirinktus keturis galima susidėti į šią paletę. Man tai pasirodė smagus sumanymas. Gal tik norėčiau dviejų tuščių, kad visi gauti dalykėliai sutilptų, bet vis tik visi jie su dangteliais, tad nieko tokio. Keliauti labai patogu.

Reikia jėgos, kad igrūsti kvadratėlį į paletę (ir po to išgrūsti), bet viskas gana patvaru ir laikosi stipriai, nekritinėja, tad gal nieko tokio. 
2.) Na, tada galime prieiti prie kvadratukų šešėlių paletyčių, kurios padalintos dar į keturias dalis. Tai akių šešėliai, mažos paletės iš keturių dalių. Iš viso tokios yra net 7-nios. 
Ir visos padalintos į 4 dalis. Tad iš viso – 28 šešėliai/atspalviai. Visi kvadratukai po 4,2g. Galioja tris metus – įprastai.
img_6654-1
Čia kiekvieno asmeninio skonio ir preferencijos reikalas – man jie pasirodė visi gana panašūs ir natūralių atspalvių. Kai turime net septynias paletes, norėjosi ir kažko ryškaus ar pastelinio, violetinių, mėlynų, žalių – na turime tamsią žalią ar beveik violetinę, bet nieko ryškaus… Visos gana panašios. Tik vienos šiltos, kitos šaltos. Norėjosi įvairovės. Manau, kad kokias keturias pasiliksiu, kitas išdovanosiu, nes turiu daug, o šios nepasirodė išskirtinės. 

Kokybės prasme – kiekvienas šešėlis vis kitoks. Tikrai nemanaiau, kad dalis bus tokie kremiški ir ryškūs, gerai sklaidysis. Dalis atspalvių – prastesni. Bet bendrai paėmus gana neblogi šešėliai, ypač pradedančiajam, kuriam per didelė pigmentacija gali maišyti nemokant elgtis ir gali būti sunkiau sklaidyti spalvas ir šešeliuoti. 
img_6609
Nesakyčiau, kad šešėliai labai įspūdingi, bet nėra sausi ir vis teko mėginti daug prastesnių. Vidutiniški, bet vertinu pakankamai teigiamai. Kasdieniam švelniam makiažui kurti tikrai pakankami. 

3.)Veido priemonės: skaistalai, bronzeris ir highlighteris. Irgi tokie kvadračiukai, kuriuos galima dėti į paletę.
img_6671
Pirmiausia – skaistalai.Jie man patiko. Koraliniai, bet nėra labai oranžiniai. Nuotraukoje atrodo labiau oranžiniai nei iš tikro. Matiniai. Pakankamai pigmentuoti. Sklaidosi gerai. 
 
 
 
 
 
Bronzeris:
img_6672
 
Bronzeris ganėtinai šiltas, su šiek tiek blizgesio, bet pakankamai kremiškas, suteikia odai natūralaus saulės palytėjimo. Patiko. 
 
 
 
 
 

Highlighter’is:

img_6673
Kiti produktai kaip kiti, bet highlighteris tai nuostabus. Ir daug geresnis, kremiškesnis nei nemaža dalis brangių bandytų. Veido kosmetika patiko labiau už šešėlius – šita trijulė tikrai verta grieko
Visi po 4g. 
 
 
 

4.)Lūpų paletės(dvi): vėl kvadratukai, padalinti į keturias dalis. 
img_6676-1
Atrodo smagiai, spalvos gražios. Tai balzamai su atspalviu. Tiesa, prisipažinsiu, nebandžiau, nes noriu padovanoti – pas mane tiek daug lūpų dažų, kad paletėms laiko nelieka, o ir kažkaip prie jų rankos nekyla, tad jau turiu nelabai naudojamu, o draugė sakė nori, tad perleisiu. Gražu tokie mažučiukai dalykėliai prie dovanų.
Po 2,2g. 

 
5.)Dar daugiau lūpų priemonių: du blizgesiai, du lūpdažiai ir du pieštukai. 
Spalvos suderintos – vieno rožinio atspalvio lūpdažis, pieštukas ir blizgis. 
Ir vieno violetinio atspalvio lūpdažis, pieštukas ir blzigesys. 
Blizgesiai, mano manymu, neprivalėjo būti vienodo atspalvio, bet kad lūpų dažai suderinti su pieštuku – smagu.
img_6679

Lūpų dažai labai kremiški, pigmentuoti ir blizgūs. Patiko. Labai lengvi ir tikrai nesausins lūpų, gera pigmentacija. Tik įtariu, kad ilgai nesilaikys ant lūpų. 
Blizgesiai gana glitūs ir lipnūs, panašūs į turimus iš “Kiko” firmos – man jie patinka, bet juos geriau teptis vienus, o ne ant lūpų dažų, nes jie nėra labai lengvi. 

Pieštukai – pigmentuoti gerai, bet kietoki. Užteks ilgam, gal net laikys neblogai. Bet aš mėgstu kremiškesnius. 
Lūpdažiai: po 3,3g, galioja metus nuo atidarymo. 
Lūpų blizgiai: po 11ml , galios metus. 
Pieštukai: po 0,8g, galios metus. 
Kai pabandžiau ant lūpų – lūpdažiai nelabai patiko. 
Tepėsi lengvai kaip sviestukas, bet netolygiai ir labai kibo prie sausesnių vietų. Mūsų lūpų oda vis tik nėra visai lygi, net ir nušveistų ir man nepatiko, kaip jie tepėsi – ant rankos atrodė daug geriau. 

6.)Drožtukas ir šepetėliai
img_6691
Smagu, kad yra drožtukas, nes rinkinyje du pieštukai. Aš naudoju akių bei lūpų pieštukus, ne visi išsukami ir drožtukai praverčia. 
Šepetėliai prasti – skirtas veidui šeriasi, nešvelnus ir nekokybiškas. Šešėliams irgi prastas ir nekokybiškas. Lūpoms kiek geresnis, nors plonas linijas palei kontūrą nelabai padės išgauti. 
 

7.) Nagų lakai

img_6692
 
Nagų lakai – graži švelni rožinė, veikiau “nude” tipo spalva ir blizgučiais pagražintas top’as – labai kalėdiškas. 
po 8ml. Galios pusmetį. 
 
 
 
 
 

Nagų lako spalva labai graži – man labai patiko. Konsistencija nebloga, gal čia šepetėlio bėda – šiek tiek matėsi potepiai ir ruoželiai – tas nelabai patiko. Bet kai matau galutinį rezultatą viskas neblogai, pigmentacija neblogai. Su blizgučiais lakas labai smagus – toks “rose gold” ir šiti du nagų lakai labai dega tarpusavyje. 
8.) Blakstienų tušas
img_6693
Juodas, nedidelis kompaktiškas tušas. Atrodo gana šlapias. Prisipažinsiu – didelių vilčių į jį neturiu. Bijau, kad tepliosis ir nubėgs greitai, bet pabandysim ir pažiūrėsim. Jei būtų pakankamai geras – būtų tobulas vežtis į artėjančias keliones.
5ml. Pusmetį patariama naudoti po atidarymo. 


Tušas nelabai patiko – paryškina natūralias blakstienas, pajuoda, minimaliai pailgina, bet labai minimalus efektas, tai tiks toms, kurios nori tokių blakstienų, kurios atrodytų kaip gražios natūralios, nedažytos blakstutės. Jis gana šlapias – reikėjo palaukt, kol išdžius. Tada jau viskas buvo gerai. 
Na, paminėjau viską. 
Kosmetika kurta UK, pagaminta Kinijoje.
Labai mažai informacijos randu apie šią kompaniją – ji gana nedidelė, prekiauja UK, kai kur Europoje, JAV. Bet randu tik elektronines parduotuves su mažai prekių, tad sunku kažką pasakyti. Nelabai mėgstu nerasti reikiamos informacijos apie kompaniją ar priemones. 

Nemanau, kad Q-KI prekės brangios – akivaizdu, kad ne – bet vis tik gaunam ir pilno dydžio du lūpų blizgesius, du lūpų dažus, du pieštukus, du nagų lakus, daug šešėlių (tikrai iš visų susidaro daugiau nei įprasta paletė), highlighter’į, bronzerį, skaistalus, drožtuką, mini tušą… na, tikrai visko daug. Aš mokėjau 17,90 eu – už tokią kainą lūkesčius gana pateisino. Ypač, kai dauguma prekių tikrai pasirodė neblogos ir kokybiškos, net jei ne visos patiko ir tapo kasdieniais favoritais. 
Vertinčiau 8/10
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.