Uncategorized

Kodėl ir kas?

Nebūsiu aš nei grožio pasaulio guru nei blogerė, kuri išmokys būti gražiomis ir laimingomis. Man atrodo, kad visa ši industrija sugrūsta į labai nepatogią ir ankštą dėžutę, gaminančią plasmasines šypsenas, pinigų tuntus ir skatinanti nemeilę sau.
Man labai patinka kosmetika ir makiažas. Man patinka, kad galiu žaisti spalvomis, kurti įdomius herojus, transformuotis ir išreikšti savo dvasinius klodus per teptukus ir pigmentus. Sėdžiu su burbuliuojančia juoda kauke ant veide ir juokiausi. Tiesiog tai neturi būti kažkas, kas padarys gražesniu ar sėkmingesniu, bet tiesiog aš į tuos visus produktus žiūriu kaip į įdomią dėlionę, kurioje kiekvienas randa, ko jam norisi. Tai tikrai nėra svarbiausi ir fundamentalūs dalykai gyvenime – tai tėra magus būdas Kurt, reikštis ir labiau save pamilti.
Esu liberalių pažiūrų ir netikiu, kad tai tik moterims. Į šį labirintą prima visų dydžių, visokių lyčių ir išvaizdos keliautojus, nes die visi to verti ir man labai įdomūs.
Dalinuosi savo apžvalgom, savo idėjomis ir nuomonėmis, nes  visko labai daug, o aš atradau džiaugsmą kosmetikoje, veido priežiūroje ir makiažo galimybėse, todėl panorau dalintis. Vardan diskusijų ir įkvėjimo. Tikrai ne tam, kad atitiktumėme labian visuomenės standartus ar plėstume dirbtinumo fasadų plotą. Tiesiog karats smagu save kip kalėdinę eglutę apskarmaloti. Ir nesu ir nebūsiu “susitvarkiusi” – pas mane galit ateiti ir nepešiotais antakiais, neskustomis kojomis ar nelakuotais nagais. Svarbu žaisti šiame pasaulyje jaučiant malonumą keistis, stebėti ir labiau save paint, primitive ir mylėti, o ne maskuoti ir bandyti paslėpti kažką, kas kitiems kliūna.
Tad viskas čia šiek trek kitaip. Postmodernistiškai, nes lyg tas pats, bet tuo pat metu kitas.
Ir norisi dalintis ir priimti visas kontraversijas, visus įdomius ir banalius (sakau – chaosas gydo) dalykus ir tiesiog žaisti ir mokytis. Nes dabar galim sau tai leisti. Ir nelabai jau čia svarbu, kas ką mano…
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.