Dažymas namuose

Plaukų dažymas namuose: “L’oreal” casting creme gloss (515, chocolate truffle) ir “Garnier” colour naturals creme (660, skaisčiai raudona)

Kas keletą mėnesių dažau mamai plaukus raudonai ar kaštoniniais tonais. Vis bandau naujus plaukų dažus – ir brangesnius, ir pigius.

 

Esu aprašiusi REVIA raudonus plaukų dažus, taipogi “Schwarzkopf” geliniai plaukų dažai #Pure Color, ekologiški “Bio Magic“. “Pallete” deluxe oil-care-color ir “Revlon” dažančią kaukę.

Mamos plaukai ilgi – dažniausiai jiems reikia dviejų pakuočių. Kartais naudoju vieną ir kokį dažantį balzamą papildomai, kadangi spalvą gaiviname.

Dabar ji norėjo kažko rudesnio, ne tokio raudono, todėl išrinkau pabandyti šokoladinius “L’oreal” casting creme gloss plaukų dažus be amoniako, atspalvis 515, chocolate truffle.

Kartu naudojau ir ryškiai raudonus “Garnier” colour naturals creme, atspalvis 660.

“L’oreal” plaukų dažai man patinka. Kaip iš tų, kuriuos gali nusipirkti eilinėse parduotuvėse, dėžutėse, jie tikrai neblogi. Ir efektu, ir išsilaikymu, ir poveikiu pačiam plaukui.

Kaina be nuolaidų €9,43.
Rasite “Eurokos” ir visur kitur (“Drogas”, “Maxima” ir t.t.)

Jie gerai nudažo ir žilus plaukus, ne taip greitai blunka, plaukai spindi. Didžiulis pliusas, kad dažai be amoniako. Pilną sudėtį su analize rasite ČIA. Naudojami keli aršesni pigmentai ir medžiagos, bet jų kiekiai ribojami ES, o čia jų nedaug. Veido kreme tai būtų bėda, bet plaukų dažuose tai įprasta ir nieko blogo nematyčiau.

Dažyti patogu. Į didesnį emulsijos indelį supilame dažus ir jokių papildomų indų nereikia. Dar pridėtas riebus, tinkamas po dažymo plaukų balzamas-kaukė, bei pora, kad ir nelabai kokybiškų, vienkartinių pirštinių.

Rudiems plaukams, norintiems pakeisti atspalvį, jį pagyvinti ir paryškinti, šie dažai puikiai tiks. Bet, kiek jie bus veiksmingi dažant visai kitokių atspalvių plaukus, nesu tikra.

Reikia atkreipti dėmesį, kad visi šie ‘L’oreal’ dažai nutamsina – rezultatai pakankamai tamsūs ir gilūs, tam norintiems pieniško šokolado atspalvio plaukų nelabai patiks.

Odos nedirgino, plaukų irgi nenudegino, odos nenudažė. Jais dažiaus būtent šaknis ir viršugalvį, toliau skirsčiau tiek, kiek tik pakako. Dažymą pradėjau būtent nuo šių plaukų dažų. Laikėm apie pusvalandį.

“Garnier” dažai gal ir mažiau kokybiški, bet dažo  intensyviai ir efektas ryškus. Sudėtį peržiūrėjau – nieko, ko tikrai vengčiau tokioje priemonėje.  Jų kaina –4,15 €. Rasite Eurokos ir kitur. Tokia raudona visada blunka greičiau, ją reikia dažniau gaivinti. Nemanau, kad dažū kokybė su tuo susijusi – tiesiog šis atspalvis toks.

Šiuos naudoti mažiau patogu, nes reikia atskiro indo. Nors rašoma, kad galima naudoti ne per vieną kartą, jei ingridientų nesumaišai, tad gali būti ir pliusas.  Emulsiklis, dažantis kremas, plaukų balzamas ir pirštinės. Viskas įprasta. Kvepia pakankamai gaiviai, nėra kankinančio stipraus amoniako aromato. Sudėties analizę rasite ČIA.

Spalva tikrai intensyvi ir turėtų tikri visiems plaukų atspalviams (jei dažomi natūralūs plaukai). Tik raudonais plaukais sunku atsikratyti, nebent tamsinsite, tad turėkite tai galvoje. 

Pirmiausiai sunaudojau visus “L’oreal” dažus, jais dengiau ataugusias šaknis, viršugalvį ir stengiausi tolygiai paskirstyti per visus plaukus, kiek dažų pakako. Tad būtent jie ant plaukų buvo ilgiau.

Tada maišiau raudonus, jais dengiau daugiausiai nuo vidurio iki plaukų galiukų, o likučius paskirsčiau ir ant galvos priekio, kad dažai susimaišytų. Perėjimas gavosi gražus, tolygus, be jokios aiškios demarkacinės linijos. Bet viršugalvis, šaknys tamsesni, galai ryškiau raudoni. Bet atrodo gražiai, rezultatu likome patenkintos.

Toks miksas pasiteisino. Ryški raudona su tamsoka ruda – kartu išgavo kaštoninį, raudonmedžio, ne tiek intensyvaus, atspalvį. Eksperimentuoju, bandau, bet kartais kažką visai pasiteisinančio sukuriu.

Patys dažai man labiau patinka “L’oreal”, bet ir “garnier” pasitarnauja visai neblogai, jau ne kartą su jais dažiau.

Dabar nuo dažymo praėjo jau daugiau nei mėnuo – raudonumas kiek apibluko, galvą plaunant maždaug du kartus per savaitę, bet vis dar atrodo gražiai, ryškiai, plaukai nėra nustekenti ar nutriušę. O be plaukų kondicionieriaus daugiau mama nelabai ką naudoja, todėl mano atsiliepimai tikrai teigiami.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *