Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Physicians formula” butter šešėlių paletė ‘Sultry Nights’ (Apžvalga)

Nemeluosiu, “Physicians Formula” produktai man tikrai patinka. Bent jau tiek, kiek mėginau – kažkas puikaus. Labiausiai patiko “Butter Bronzers” bronzeriai, kurie tokie lengvi, kvepia kokosais, labai maloniai ir tolygiai sklaidosi, nepalikdami dėmių ar ruožų, lengva naudoti net ir neįgudusiai rankai, nepadauginsit, o ir sluoksniuojasi lengvai, nesausina odos. 

O Butter Eyeshadow  šešėlių paletė “Sultry Nights” iš pažiūros atrodė labai panaši – ne tik pavadinimu, bet vizualiai. Tad iškart labai norėjau išbandyti. Palečių man (švelniai sakant) netrūksta, bet šiai pasakyti “ne” negalėjau. Kai tik ant šiokios tokios nuolaidos užtaikiau, iškart nusipirkau. Ir jau kiekvienas atspalvis ne po kartą išmėgintas, liko tik su Jumis pasidalinti. 

Kiekis –  15,6 g, 12 atspalvių. 
Pilna kaina – 17,90 € Eurokos

Pirmiausiai – tas pats saulėtų atostogų kvapas, primenantis pina-colada kokteilius. Jei esat jautrūs kvapams, gali nepatikti. Nors šešėliai mažiau intensyvūs nei bronzeris. Nesu parfumo megėja, bet šie nedirgino odos, nebuvo per stiprūs ir nekėlė erzulio. 

Pakuotė paprasta, bet graži. Tas holografinis spindesys mane papirko. Dizainas toks lengvas, gražus, bet ir paprastas. O ir patys šešėliai – na, tikrai savita ir išskirtinė estetika. Spalvos natūralios, bet nėra per daug nuobodžios (mano kuklia nuomone). Turėtų patikti ir mėgstančioms kasdienį vos matomą makiažą, bet ir toms, kurioms reikia daugiau ryškumo ir dramos. 

Veidrodžio viduje nėra, bet yra šioks toks šepetėlis. Nors, tiesą sakant, geriau jo nebūtų, nes tokius naudojom tik vaikystėj ir jie tikrai mažai verti. Panaudoti įmanoma, bet makiažo mylėtojams tikrai nebus naudingi. Geriau jau tiesiog nebūtų nieko. 

O šešėliai tikrai labai švelnūs, tartum velvetas. Norisi liesti ir braukti pirštu. O tai išduoda, kad ir dengiasi lengvai ir tolygiai, sklaidosi itin lengvai, nereikia pastangų. Tiks net ir pradedantiems, kurie dar nėra su sklaidymu taip įgudę. Atrodo gražiai, be dėmių ar ruožų. Ypač rudos spalvos, kurias šešėliavimui (bent jau aš) dažniausiai ir naudojam. 

O ir tos rusvos spalvos man labai patiko, būtent tokių man ir reikia kasdieniam makiažui. Manau, kad su tamsesne oda kiek prasčiau draugautų, bet su tokia šviesia, kaip kad maniškė, tikrai puikiai. Norint kokioje kelionėje galima rusvą ir kaip bronzerį panaudoti. Kasdien būtų nepatogu, nes nedidelis šešėlis, bet iš bėdos tikrai įmanoma. 

Man patiko ir tai, kad yra pakankamai šviesių ir tamsių atspalvių. Ne to, yra ir matinių, ir blizgančių. 
O matinukai, kurie dažnai būna sausoki, čia tikrai labai geri, lengvai sklaidosi. Gal violetinis man kiek sausokas, primena presuotą pigmentą, bet pigmentacija didelė ir tikrai ryškus, tinka net ir kontūrui. Gal kremiškumo norėtųsi jame daugiau, bet šiaip vis tiek neblogai. Juodas irgi tikrai geras. Tik šie du nemažai gali byrėti – nieko keisto, bet verta akių makiažą daryti prieš veido odos arba pasaugokite paakius, nes gali pribirėti. Su didesne pigmentacija tai normalu, bet gali erzinti. 

Atspalvis “Rainforest Queen” tikrai gražus, blizgus, bet labai byra, gali kiek netolygiai dengtis, tad verta apsaugoti paakius ir naudoti prieš tai takesnį šešėlių primerį arba skirtą blizgučiams, klampesnį. Arba daugiau patrinti pirštu, lieti su kitais atspalviais. 

Šiaip jau sakyčiau, kad vienoje paletėje galite rasti labai skirtingas tekstūras. Tarkim “Beach Beige” primena bronzerį, nėra labai ryšku, bet labai kremiška, puikiai sluoksniuojasi ir sklaidosi. O štai “Below the horizon” jau labai pigmentuota, daugiau byra, ryšku, bet kiek sunkiau sklaidosi. 

Daug naudojau tiesiog pagal save, kūriau įvaizdžius, kokius norėjau. Bet aprašinėdama paletę pamačiau, kad jie siūlo tris rekomendacijas, kurias užsispyriau pabandyti. Trys akių makiažai pagal šias shemas, kurias matote viršuje. Kiekvienai skirti keturi atspalviai (pagal suskirstymą). 

Look 1: Beach Beige

Pati būčiau tokio nedarius. Ne todėl, kad šie atspalviai blogi, bet visam vokui dengti tas rusvas nelabai tinka. Jie labai švelnūs, subtilūs. Patiks tiems, kurie tenori tokio minimalaus rusvumo, lengvumo, vos matomo makiažo. Su šiais keturiais atspalviais galima ir įdomiau ką padaryti – daugiau tamsiai rudos ir perėjimo į šviesenę, daugiau blizgesio ties ašaros kanalu. 
Neblogas šis variantas, bet pačiai norisi kažko daugiau. 

Look 2: Sunset Vista

Šis įvaizdis man patiko. Gal tik naudočiau takesnį, lipnesnį pagrindą, nes blizgučiai byra ir ne taip tolygiai dengiasi. Bet galima daugiau sluoksniuoti, tada bus geriau. Sklaidosi gražiai. Bronzinis ir auksinis man labai patiko. Violetinė po apatiniu voku irgi gražu ir tinka prie visų spalvų akių. Perėjimas irgi gražus. Tik, kaip ir sakiau, man norėjosi didesnio dengimo, tad odos nesimatytų. Bet tiesiog daugiau padirbėti reikia arba geriau įtrinti, kaip kad darytumėt su biriais šešėliais. 

Look 3: After Dark 

Pagal šią shemą galima ir tokį, kaip kad aš padariau, švelnesnį makiažą sukurti. Bet galima ir daugiau pajuodinti, šešeliuoti ir dramatiškesnį įvaizdį sukurti. Bet jis toks šaltesnis, irgi gražus. Neblogai. 

Tai tiek su shemomis. Bet ir dar kelis įvaizdžius pati sukūriau. 
Vieną juodą, nes norėjau išbandyti juodą ir pilką spalvas bei parodyti jas. Ir tikrai neblogos, lengviau sklaidėsi nei įprasta, nes su juodomis spalvomis tikrai nelengva dirbti. 

Ir tikrai visokį makiažą galit sukurti. Juodą, labai švelnų, ryškų ar vos matomą. Tik, jei ryškesnį darysit – perspėju, kad nemažai byra, akis dažykite pirmiau veido. 

Bet atspalviai dera tarpusavyje ir atrodo labai gražiai. 

Man ši paletė labai patiko, tikrai nesigailiu pirkus. O ir tikrai galiu rekomenduoti, verta savo kainos. Aš su nuolaida mokėjau 12 eurų – tiek tikrai nebuvo gaila. Minusai tokie, kad byra ir kai kur reikia ilgiau įtrinti, kad tobulai padengtų odą, bet tereikia priprasti. O šiaip jau sklaidymas puikus, atspalviai gražūs, nėra sausi. Rekomenduoju, nes tikrai labai nebloga paletė, kuri išsiskiria iš kitų. Atspalvių panašių atrasčiau savo kolekcijoje, bet vis tik ši savo formule ir tekstūra išsiskiria. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.