Makiažas

“Physicians formula” bronzeriai! Ar verti tokio populiarumo?

Na, “physician formula” dauguma sužinojo per būtent jų “butter” tipo bronzerius, kurie tapo visišku bestseleriu ir sunkiai rasit vlogerį, kuris tarp mėgstamų produktų jų nepamini.
“Physicians formula” tai prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1937 metų, kai alergologas, profesorius Frank Crandall panoro sukurti kuo švelnesnę kosmetiką savo žmonai Edith, sergančiai vilklige.
Firmos pagrindiniai nuostatai – kuo mažiau augresyvi, be dirginančių, kenksmingų ingrientų, kuo sveikesnė kosmetika, praturtinta natūraliais komponentais. Tinkanti jautriai, įnoringai odai, hipoalergiški produktai. Kad net jautriausia oda, jautriausios akys galėtų džiaugtis dekoratyvine kosmetika.
Mano akiratyje jie buvo ir seniau, bet bent daliai asortimento įžengus į Lietuvos rinką, ir mūsų tautietėms šios linijos kosmetika tapo lengvai pasiekiama. Šiuo metu dalimi produktų prekiauja “Eurokos” parduotuvės.
Tai nėra visiškai “drug-store” lygio kosmetika, kuri būtų labai pigi. Nors amerikiečiai priskiria prie šio lygmens. Tai tikrai nėra ir “luxury” ar “high-end” firma, kurios kainos būtų labai aukštos, būtų prabangi ir parduodama tik prabangesniose parduotuvėse. Tai per vidurį esanti kosmetika prekiaujanti firma, kurios kainos nėra tokios kaip “essence” ar kitų firmų “eurokos” parduotuvėje, bet pakankamai geros ir įkandamos daugumai kosmetikos mylėtojų. Ypač, turint omeny kokybę. Lietuvoje kainos nuo užsienio yra didesnės maksimaliai 2eu prekei, bet ne taip retai pasitaiko nuolaidų, tai tikrai verta jomis pasinaudoti.
Asortimentą sudaro ir makiažo pagrindai, šešėliai, BB kremai, kompaktinės pudros, lūpdažiai, skaistalai…bet šiandien mes apie pačią populiariausią jų produktą – bronzerį ar bronzatą (kaip labiau vadinti mėgstate).
Turėjome seniau tik originalą, spalvą “bronzer”, dabar jau turime ir “light bronzer” atspalvį. Lietuvoje terasime šiuos du, bet pilname asortimente neseniai atsirado dar ir “sunkissed bronzer” ir “deep bronzer”, kas padarė prekę tinkamą ir tamsesnės odos savininkėms
Esu šviesios odos, riebios odos savininkė. Vis suka galvą, kurį atspalvį priegriebti. Galiausiai išsirinkau “light bronzer”. Naudojau gerą mėnesį, nusprendžiau, kad patinka, tad nuolaidos metu nusipirkau ir “bronzer” – skirtumai tarp atspalvių nėra labai dideli, gana subtilūs, tad telieka pasirinkti, kas tinka būtent Jums.
Jau šioje nuotraukoje apačioje matomi du atspalvių pasirinkimai. Pirmasis – “bronzer”, antrasis “light bronzer”.
Pakuotė daili, įpakuotas kompktas dar į daikią dėžutę. Atostogos šiltuose kraštuose – tokia mintis aplanko pamatant šį bronzerį. Atidarius randame banguojantį produkto paviršių, o po juo (atidarius kitą stalčiuką) randam veidrodėlį su aplikatoriumi. Už tokią kainą gaunate pakankamai gerą, su veidrodžiu pakuotę, o tai džiugina. Aplikatorius silikoninis, neatrodo pigiai, bet man tiesiog nepatinka tokio tipo aplikatoriai ir visada dengiu šį bronzerį šepetėliu.
Praturtintas murumuru sviestu – tikrai labai kremiškas, nuostabios konsistencijos produktas. Tikrai atitinka produkto pavadinimą “butter”, nes tepasi tolygiai kaip koks “sviestas”. Neišryškina sausų plėmų, tiks ir sausos odos savininkėms, nes drėkina, puoselėja odą, gražiai dengiasi, o tuo pačiu nekemša porų, nedirgina odos ir nesukelia spuogelių ar odos bėdų, labai kremiškas, bet vis tik kompaktas ir nėra per riebus – riebiaodėms irgi tiks! Tad labai universalus produktas. Hipoalerginis, nebandytas su gyvūnais. Praturtintas vitaminais, aliejais, kurie kondicionuoja, švelnina ir puoselėja odą. Žadamas sveikas švytėjimas, odos drėkinimas, gaiviai ir švytinčiai atrodanti veido oda visą dieną.
Iš tiesų – produktas pigmentuotas, bet ne per daug, tad lengva naudoti, nes nes gali tepti po nedaug produkto sluoksniais ir sukurti itin natūralų ar stipresnio ryškumo įvaizdį. Sklaidosi lengvai, tolygiai. Žvilga, bet nėra per blizgus. Iš tikro atrodo natūraliai, nepalieka “rudo plėmo ant žando” efekto. Pigmentuota, kaip minėjau, bet ta pigmentacija tokia, kad nereiks bijoti paimti per daug produkto, o jis puikiai sluoksniuojasi. Naudoju kiekvieną dieną ir neatsidžiaugiu. Tikrai, nekemša porų, atrodo puikiai, natūraliai.
Būtina paminėti, kad šis bronzeris turi tikrai stiprų kvapą – geriausiai jį apibūdina “tropikai” – tai kažkoks kokosų ir pinakolados mišinys, kuris primena havajus ir pležą. Man tai pliusas – man kvapas itin malonus, nėra per stiprus, jaučiasi kaip užtepu, bet dienos eigoje nebesijaučia, nėra toks, kad pralenktų kvepalus. Vis tik girdėjau merginų, kurios atsisakė naudoti šią priemonę būtent dėl kvapo. Tad turite patys pauostyti ir nuspręsti, ar tai pliusas, ar minusas. Aš nemėgstu prikvepintų priemonių dėl to, kad man jos iškart asocijuojasi su “chemija” ir “sintetika” ir to ant savo veido dėti nenoriu, bet šiame produkte naudojami švelnūs komponentai, tad tiesiog džiaugiuosi kasdieninėmis mintimis apie atostogas, kurias atneša jis bronzatas

Murumuru sviestas, cupiacu sviestas, tucuma sviestas…drėkinimas odai iš pačios amazonės! Be parabenų, be gliuteno, netestuotas ant gyvūnų, be aliejaus ir nekomedogeninis (nekenša porų), nekeliantis alergijos, patikrintas dermatologų.

“Talc”‘as šiuo metu yra kovos lauke, kai dalis mokslininkų pradeda manyti, kad didesni jo kiekiai gali būti žalingi. Daugybę metų jis sudarė pagrindą kūdykiams skirtų pudrų, kosmetikos kompaktinių pudrų ir šešėlių…bet dabar pradėta kvestionuoti talko galimą žalingumą. Jei peržiūrėsite savo kosmetinę – garantuoju, kad daugumoje “sausų” savo priemonių rasite talką, tad nieko neįprasto. Vis tik tokias kylančias kontraversijas paminėti verta, kad išvadas galėtumėte prieiti patys. Daugiau nieko, kas keltų man papildomą rūpestį.
Tai tikrai man patinkanti ir išsiskirianti savo konsistencija ir efektu priemonė, mano nuomone, verta savo kainos.11g produkto – pakankamai daug. Kompaktuose spalvos atrodo itin panašios, įsižiūrėjus vienas atspalvis atrodo “šiltenis” už kitą, bet tikrai nėra skirtumo, matomo vos užmetus akį.


Štai ir ant mano tatuiruotos odos atspalvių palyginimas. Skirtumas tikrai nėra labai didelis. Pirmasis – “light bronzer” lyg šiek tiek labiau šilto potonio, labiau auksinis. Kairysis “bronzer” šaltesnio potonio. Vis tik naudojant “light” bronzatas neatrodo raudonas ar “ryžas”, oranžinis – labiausiai man patinka naudoti juos kartu, pirma “light” spalvą, o ant jos patį skruoste esantį įlinkį šiek tiek dar pastiprinti “bronzer” atspalviu. Spalvos maišosi nuostabiai tarpusavyje. Jums tikrai nebūtina pirkti abiejų – pasirinkite, kuris labiau prie širdies. Aš labiau pamilau “light bronzer”, nors esu linkus rinktis šaltesnius produktus. Vis tik gal tik todėl, kad seniau jį turiu ir spėjau prisirišti…nes didžiulio skirtumo tikrai nepajaučiau.
Kokia Jūsų nuomonė apie šį bronzerį? Ar vertas savo vardo?
DMN @dominykanav
@grozio_drakonas
img_3594-2

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.