Uncategorized

Pala, o kam šitas šepetėlis?

Tikiu, kad mėgejiškam naudojimui nereikia labai didelio kiekio pačių brangiausių makiažo šepetėlių. Užtenka kokio rinkinio, kuriame būtų tai, kas padėtų padengtų veido odą skystu pagrindu, biria pudra, leistų papuošti skaistalais, bronzatais ir šviesą atspindinčia priemone (highlighteriu), leistų užmaskuoti paakius ir paraudimus, spuogelius, taip pat padėtų gražiai padažyti akis šešėliais, patamsinti ir paformuoti antakius….
Na gerai, ne tiek jau mažai tų šepetėlių reikia, su vienu neišsisuksi, bet kai kurie tikrai gali atlikti ne vieną funkciją, tad taupant, geriau įsigyti vieną kokybišką šepetėlį, kuris galėtų atstovauti ne tik vienos priemonės padengimą ant veido.
Vis tik, dažnai tirinėjame turimus šepetėlius ir pasimetame, kuris čia kam skirtas.
Kad būtų nors kiem aiškiau – parinkau paveikslėlių, kurie padės susigaudyti.
a034f1c06e56174b7e857b68b95e7742
Svarbu turėkite šepetėlį, kuris leistų padengti skystą makiažo pagrindą (foundation).
Kitas turėtų būti skirtas užtvirtinimui, biriai pudrai. Jis dažnai rinkinyje būna masyviausias. Šiek tiek mažesnis, nors panašus, gali būti naudojamas kitiems biriems produktams – skaistalams, bronzatui, highlighteriui.
Paakius maskuokliu tikrai galima tepti ir rankomis ar specialiu aplikatoriumi, bet mažesnis variantas to, kuo dengėte foundation, puikiai tiks maskuokliui gražiai padengti (concealer).
Highlighterį galite tepti ir su specialiu “vėduoklės” formos šepetėliu, kuris viršutiniame paveikslėlį yra su prierašu “fan hi litter”.
makeup-brushes1Professional-Brush-Set-24pcs-For-Salon-Use-Makeup-Brushes-tools-With-Waist-Belt-Leather-Bag
2015-06-14-15-34-55-1
Su blakstienomis viskas turėtų būti daugiau mažiau aišku (mascara, eyelash).
Praktiškai visada blakstienų tušai būna kartu su tokiu šepetėliu, tad čia didelės paslapties nelabai ir yra.
Antakiams galite turėti ir mini šukytes, kurios kartais būna pridėtos prie antakių pieštuko. Tai aktualu toms, kurios turi vešlesnius antakius ir nori juos tvarkingiau sušukuoti ar pašiaušti. Daugiau – teptukai, žinoma, nėra dideli. Ar jie Jums būtini?
Priklausomai nuo to, ką naudosite. Jei tik antakių pieštuką formavimui ir ryškinimui – galite apsieiti be papildomo šepetėlio. Jei naudosite šešėlius – tada reikės nedidelio su pakrypusiai nukirptu kampu šepetėlio (eyebrow).
Dar antakius galime ryškinti geliais – toks šepetėlis irgi pravers.
Arba antakių tušais, kurie labai panašūs į blastienoms skirtus tušus ir būna kartu su aplikatoriumi, specialiu šepetėliu.
Lūpų šepetėliai tikrai nebūini, nebent norite kurti tam tikrus įspūdžius, brėžti plonas linijas vietoj lūpų pieštuko ar pan. Tai tikrai ne mush have dalykas, bet pravers, jei norėsite pažaisti su lūpų dažais, ypatingai dabar į madą atėjusiais skystais matiniais.
Šepetėlis (lips) nedidukas ir tiesus.
Na stai akių šešėliams ir apipavidalinimui jau galėtume vardinti nemažai skirtingų šepetėlių rūšių. Bet megėgiškai Jums tikrai užteks poros. Reiks tokio su kuriuo galėsite padengti patį voką (base), tokio su kuriuo galėsite sklaidyti šešėlius (blend) ir maišyti juos tarpusavyje, kurti perėjimus. Dar pravers smulkus lenktu kampu šepetėlis, kuris padės šešėliais padengti apatinę liniją palei akis ar su šešėliais sukurti kontūro liniją palei viršutinį voką, šalimais blakstienų.
Kontūro liniją galite išgauti specialiais (eyeliner) markeriais, kuriais nebus sunku nupiešti liniją, taip pat skystomis priemonėmis, kurios dažnai būna parduodamos su specialiu aplikatoriumi, kuris būna plonas ir juo lengvai nupiešite norimo storio liniją. Vis tik jei naudosite gelį ar kokį atskirą skystą apvadą, reikės itin plono ir padedančio preciziškai liniją brėžti šepetėlio.
Realiai, turėdami kokių septinių dalių rinkinuką jau būsite apsišarvavę pagrindiniams makiažo žaidimams. O jei rinksitės priemones su aplikatoriais, išvis sumažinsite reikalingų kasdienai šepetėlių skaičių. 😉
O ir išmokę pagrindus ir įvaldę šių tipų šepetėlius, galėsite pradėti eksperimentuoti ir rinktis vis geresnius ir tam tikro storio ir intensyvumo linijas, padengimus padedančius sukurti šešėlius. Neskubėkite iškart naudoti tris dešimtis jų. O kai priprasite, galėsite pradėti mokytis tai daryti vis profesanaliau ir suprasti, kaip ką naudoti.
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.