Serumai,  Veido odos priežiūra

“PAESE” hialurono rūgšties drėkinantis serumas odai (detali apžvalga)

Dabar pats hialurono rūgšties pakilimas. Ingridientas buvo geras visada, bet niekas šiuo pavadinu taip nežongliravo, jo nesuprato ir užtekdavo užsiminti apie odos drėkinimą. O, kas ten tiksliai drėkina – mažai rūpėjo. Bet dabar hialuroną žino praktiškai visi. Tai odai identiškas drėkiklis, turintis  ypatybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Savyje ji gali talpinti net tūkstantį kartų didesnę vandens masę negu jos pačios masė. Chemijoje hialuronas yra polisacharidas arba, kitaip tariant, didelė cukraus molekulė. Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių. O tarpląstelinė medžiaga, paprastai tariant, yra terpė, kuri supa mūsų organizmo ląsteles.

Iš byrdie.com

Pačio hialurono efektyvumas ir saugumas odai yra ištirtas ir patvirtintas. Bet pavadinimas ‘hialurono rūgštis’ ant kosmetikos priemonių reiškia nelabai daug – juk pačios medžiagos gali būti sudėtyje labai menkai, todėl verta skaityti ne pažadus ir pavadinimus, bet sudėtis.

Šiame įraše pristatysiu ką tik pabaigtą “PAESE” drėkinantį hialurono serumą veido odai.

  • Visiems odos tipams skirtas serumas praturtintas hialurono rūgštimi. Priemonė intensyviai drėkina odą, veiksmingai mažina odos jautrumą ir užkerta kelią odos šerpetojimui.
  • Serumas puikiai tinka senėjimo procesams stabdyti.
  • Odai praradus reikiamą drėgmę gali išryškėti nemalonūs faktoriai, tokie kaip smulkūs bėrimai, išryškėjusios pigmentinės dėmės, paraudimai, jautrumas ar pleiskanojimas. Būtent šis serumas gali padėti užkirsti kelią nemaloniems odos negalavimams.
  • Dėka patogaus aplikatoriaus – pipetės, produktą lengvai pritaikysite prie odos.

Pakuotė skaidri, paprasta, bet graži. Stiklinis ir pats buteliukas, ir pipetė. Tik dangtelis iš plastiko, užsisuka lengvai, bet tvirtai.
Talpa – 30 ml.
Kaina svyruoja nuo €13 iki €19, priklausomai nuo prekybos vietos.

Jei būsite Lenkijoje – galėsite užeiti į “Paese” firminę parduotuvę.
Internetu rasite pirkti KlipShopStiliaus Kodas –  € 19.40. Pigu.lt€ 13.99.
Prenumeruodami StiliusBox kas mėnesinę grožio dėžutę, tikrai gausite ir šį serumą. Dalis prenumeratorių savuosius parduoda Vinted, kur rasite už kokius €12. Tik patariu pirkti nepradarytus, nebandytus ir visiškai naujus produktus – tokius vis tik užtikrintai rasite parduotuvėse. 
Serumas bespalvis ir bekvapis. Nei per skalsus, nei per skystas. Man labai patiko tai, kad neįdėta jokių aromatų ar bereikalingų medžiagų, nenaudingų odai.

Tekstūra man irgi patiko. Maloniai pasiskirsto, susigeria. Kiti kremai ir dekoratyviniai produktai lengvai ir tolygiai skirstosi ant viršaus, niekas nesigrumuliuoja. Tiesa, lieka šioks toks plėvelės ant odos jausmas. Bet su hialurono serumais – praktiškai visada taip būna, nebent papildais ir papildomais ingridientais keičiama tektūra. Mano veido judesių serumas nesurakino, odos neriebino. O ir ta plėvelė ne silikonų ar kitų nepageidaujamų ingridientų pagrindu, todėl odai nekenkia ir man netrukdė.

Toks serumas tiks visiems odos tipams. Naudoti jį reiktų ant nupraustos ir švarios, dar drėgnos veido odos. Ir po serumo būtina naudoti veido kremą – kad užrakinti odoje drėgmę. Todėl vien serumu tikrai neapsiribokite, koks odos tipas bebūtų.

Maniškė riebi ir probleminė – man šis serumas tiko ir patiko, suteikė drėgmės, bet visai neriebino, nekimšo porų ir nedirgino odos, tiko ir paakiams ar kaklui. Po jo naudojau veido kremą, kuris tinka mano odos tipui. Jei oda sausesnė – tiesiog po serumo, naudokite stipriau drėkinantį ar maitinantį kremą.

Naudojau ir ryte, ir vakare. Kiekvieną dieną. Užteko gal trims-keturiems mėnesiams. Produkto nereikia daug.

Efektas man patiko – odą drėkino, ji tapo elastingesnė, skaistesnė. Ypač tiks dehydratavusiai odai. Nėra labai intensyvus, nesuteikia staigaus stipraus efekto, kokio gal norėtųsi sausai odai. Šis serumas kaip tik lengvas, tinkamas net ir riebiaodžiams. Man tiko po naudojamų rūgščių – oda nepraranda drėgmės, neišsausėja. Jei ji sudirgusi – padeda greičiau atsistatyti.

SUDĖTIS IR KONCENTRACIJA: 

Priemonės sudėtis praturtinta trijų rūšių hialurono rūgštimi:

  1. Mažo molekulinio svorio rūgštis (SLMW) – veiksmingai didina drėgmės lygį odoje. Nepriekaištingai lygina bei tvirtina odos ląsteles, jaunina, suteikia gaivumo bei greitina odos atsinaujinimą.
  2. Mažo molekulinio svorio rūgštis (LMW) – intensyviai drėkina ir padeda veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į odą.
  3. Didelės molekulinės masės rūgštis (HMW) – sudaro apsauginį odos sluoksnį, kuris apsaugo odą nuo išsausėjimo. Suteikia nepriekaištingą švelnumą.

Štai taip priemonės sudėtis yra pristatoma. Kuo molekulės mažesnės – tuo giliau įsiskverbia. Kuo didesnės – tuo mažiau įsiskverbia, bet veiksmingai dirba odos paviršiuje. Čia randame miksą visų trijų galimų hialurono rūgšties molekulių.

Dermatologai rekomenduoja naudoti bent 1 proc. koncentracijos hialurono rūgšties priemones, idant ji būtų pilnai veiksminga. Dažniausiai kosmetikos produktai, kuriuos galite nusipirkti be recepto, tiesiog parduotuvėje – turi nuo 0.25 proc. iki 2,5 proc. hialurono koncentracijos.

Šiame serume, teigiama, jog bendra koncentracija siekia 1,5 proc. tad pats serumas atrodo tikrai neblogai, tinkamas kasdienai ir pakankamai veiksmingas, kad ir nėra pats stipriausias. Džiugina, kad procentas yra nurodytas, nes dažnai telieka spėlioti, kiek gi to hialurono priemonėje galėtų būti…

Be to, hialuronas neturėtų siekti 4 proc. koncentracijos ( ar didesnės), nes būtų per stiprus ir galėtų net išsausinti odą. Todėl priemonės, teigiančios, jog turi labai didelį procentą hialurono – meluoja. Hialurono serumai praktiškai visada bus vandens pagrindu.

Manau, kad tai švelni, bet gera koncentracija kasdieniam serumui. Nors ir nėra pati stipriausia priemonė, kokią galima rasti. Bet kainos ir kokybės santykis tikrai neblogas.

Kai matote sudėtyje sodium hyaluronate – supraskite, kad tai druskos formos hialuronas. Tokiame pavidale ingridientas stabilesnis ir turi mažiau galimybių oksiduotis. Būtent sodium hyaluronate yra mažo molekulinio svorio ir gali giliau įsiskverbti į odos audinius. Siūlau paskaityti anglų kalba ŠITĄ straipsnį apie hilauroną, kuriame galbūt rasite dar daugiau atsakymų į galvoje kirbančius klausimus apie hialuroną.

Sudėtyje tai ir matome – serumas vandens pagrindu, o antroje vietoje būtent sodium hyaluronate, mažo nolekulinio svorio hialurono molekulės.  Tada – hyaluronic acid – didesnio dydžio hialuronas, drėkina odos paviršių.

Phenoxyethanol – šis konservantas efektyvus ir pigus, bet ganėtinai agresyvus. Jis labai dažnai naudojamas, bet tai dar nereiškia, kad jis geras odai. Priemonę apsaugo tikrai puikiai – ji ilgai išlieka tinkama naudoti, nesugenda. Be konservantų priemonės būtų labai trumpalaikės ir nedžiugintų, todėl konservantai priemonėse nėra blogis. Vis tik manau, kad esti švelnesnių nei fenoksitienolis. Bet, čia jo nedaug, jo koncentracija atitinka ES standartus, mano odos nedirgino, todėl nelaikau dideliu minusu. Bet jautriai odai naudoti atsargiai – jei kas gali dirginti šiame serume, tai nebent šis konservantas.

Ethylhexylglycerin – saugus minkštiklis, konservantas.

IŠVADOS:

Likau šiuo serumu tikrai patenkinta. Kaip ir minėjau, odos nedirgino, neriebino, jai tiko. Jausmas malonus, odą tinkamai drėkino. Hialurono koncentracja mane tenkina, kaip ir pateikta aiški informacija. Sudėtis irgi nenuvylė – nėra nieko, ko nereikia. Jokių papildomų ingridientų, kurie suteikia priemonei, bet ne odai naudos. Jokių kvapiklių, jokio alkoholio, dažiklių ar emulsiklių. Jokių silikonų, mineralinių aliejų.

Fenoksitienolis gal ir nėra geriausias ingridientas, bet serumas išliko šviežias ir tinkamas naudoti visus tuos mėnesius, net ir stovėdamas mano šiltos vonios lentynoje, o ir nepatyriau jokio dirginimo, tad neprieštarauju. Sudėtis trumpa ir aiški – kartais to kosmetikoje pasigendu.

Pakuotė pakankamai tvari, patogi ir minimalistinė, graži, tvirta. Produkto tekstūra irgi patiko. Kaina priklauso nuo to, kur perki. Už kokius €12-13 tikrai verta, bet už nepilnus €20 pirkti neskubėčiau, nors ir nesakau, kad nėra verta. Juk ir kiekis puikus. Tiesiog noriu ir kitus variantus išbandyti. Bet šį serumą rekomenduočiau.

KITI SERUMAI: 

Man patiko ir kitas aprašytas drėkinantis serumas iš “Razalija”, kurį aprašiau ČIA, bet jo kiekis per pus mažesnis.
Vasarą pabaigiau ir “Saflora” gelinį serumą su hialuronu ir aloe-vera, kurį aptariau ČIA.
Kiek seniau esu aprašiusi “Lumene” vitamino C ir hialurono serumą – ČIA – kurį nusipirkau dar kartą, nes patiko.
Dabar pradėjau naudoti “The Ordinary” hilaurono serumą – šis pigesnis, todėl bus įdomu palyginti. Ilgiau panaudojus aprašysiu, bet kolkas patinka.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *