Kūnas / Nagai / Dantys,  Nagai

ORLY breathable nagų lakas (treatment+color) – Apžvalga.

Į manikiūrus vaikštau labai retai, jau geriau tą laiką ir pinigus išleidžiu naujam kremui ar dar geriau – kokiai gerai knygai ar skaniai kavai. Bet vis tik nagų lakų tikrai turiu daug ir nagus pasilakuoju dažnokai pati, nors ir drebančiom rankom ir nepakankamai geležine kantrybe apsišarvavus. Deja,  nagų lakavimas nėra mano stiprioji pusė.  Kartais ir gelinį manikiūrą pabandau, nors jis man nelabai ilgai išlieka vietoje, bet vis tik atostogaujant tai tikras gėris. Ypač todėl, kad mano nagučiai silpni ir ploni. Jei paprastas nagų lakas išlieka nenutrupėjęs po dienos – jau lieku maloniai nustebinta. 

Tad, vertindama nagų laką, aš kreipiu dėmesį į tai, kaip paprasta man su juo dirbti, neturint didelių įgūdžių. Taip pat, kiek jis išlieka, ar tolygiai dengiasi, ar pakanka vieno ar poros sluoksnių ryškiai spalvai, ar greitai džiūna… 

Man tikrai labai įdomu buvo išbandyti ORLY breathable (treatment+color) nagų laką. Gavau jį iš Vitrina Pro parduotuvės testavimui ir man buvo leista išsakyti savo nuomonę, nieko nenuslepiant ar nepagražinant, tad tiesiog gauto produkto apžvalga, o ne reklama. 

Išsirinkau gana ryškų turkio ar jūros žydrumo nagų atspalvį – detox my socks off. Man labai patiko tai, kad atspalvių pasirinkimas tikrai platus – sunku net išsirinkti, nes tiek daug skirtingų, bet labai gražių tonų, yra ir paprastų, ir įdomesnių. Manyčiau, kad kiekvienas ras sau tinkamą, o tai labai džiugina. Be to, atspalvių pavadinimai šmaikštūs ir įsimintini, o tokios detalės prideda reikiamo prieskonio, kad priemonė taptų patrauklesnė. Be to,  atspalvis, kurį išsirinkau internete, nebuvo nutolęs nuo to, ko tikėjausi ir likau labai patenkinta. Spalva kiek pilkšvesnė nei atrodo nuotraukoje, net dar gražesnė ir savito, subtilaus žydro tono. 

Jaučiasi, kad tai profesionalus ir kokybiškas nagų lakas jau vien jį pačiupinėjus. Pakankamai tvirtas ir storas stiklas, o viršus užsisuka sandariai ir turi tartum guminį sluoksnį išorėje, o tai padeda šepetėliui neišslysti iš rankų lakuojant ir palengvina procesą. Tikrai pastebėjau, kad su tokio paviršiaus aplikatoriumi man patogiau ir, rodos, toks mažmožis, bet tikrai pajaučiau skirtumą. Detalės tikrai yra svarbios. 

Kiekis irgi labai didelis – net 18 ml. Pats buteliukas gana sunkus, o dizainas paprastas, bet dailus ir tvarkingas. Pirmas įspūdis, vien apžiūrėjus buteliuką, buvo tikrai labai neblogas. Nagų lako kaina 9,99 €, pirkti galite vitrina pro parduotuvėse. 

Pats prekinis ženklas ORLY prisistato įspūdingai – jie nenaudoja galimai kenksmingų sveikatai medžiagų, tokių kaip Dibutyl Phthalate (DBP) , Toluene, Formaldehyde, Camphor, Formaldehyde Resin, TPP/TPHP, MEHQ, Paraben, Gluten. Šis nagų lakas tinka veganams. 

Šios firmos nagų lakų yra įvairių, bet būtent šis yra iš “breathable” serijos. Tikriausiai supratote, kad tai reiškia, jog nagui leidžiama “kvėpuoti” net ir tada, kai jis padengtas nagų laku. Gamintojas rašo, jog  Orly „Breathable“ pasižymi išskirtine deguoniai pralaidžia formule, kuri užtikrina optimalų nago plokštelės drėgmės palaikymą.

Nauja technologija leidžia nagui kvėpuoti t. y., praleidžia deguonį ir atsižvelgiant į natūralią nago fiziologiją palaiko drėgmės balansą. Ji panaši į kontaktinių lešių technologija, kuri leidžia drėgmei judėti pirmyn ir atgal ir tuo pačių užtikrinti ilgesnį nagų lako išsilaikymą, spartesnį nago augimą bei bendrai sveikesnę nago plokštelės būklę.

Teigiama, kad šis  nagų lakas turi ne tik išskirtinę dėguonies technologiją, bet ir pasižymi tokiomis sudedamosiomis dalis kaip: argano aliejus, provitaminas B5, Vitaminas C dėl kurių nagai yra labiau drėkinami, tampa tvirtesni ir greičiau auga.

Taip pat rašoma, kad tai  išskirtinai profesionalus produktas su trys viename formule, kuri reiškia, kad šis nagų lakas ne tik stiprina ir apsaugo nagus, bet ir vienu žingsniu padengia nago plokštelę baziniu, spalvos ir viršutiniu nagų lako sluoksniais. Orly „Breathable“ nagų lako formulėje yra aktyviųjų medžiagų, kurios ne tik užtikrina nagų lako sukibimą su nago plokštele, bet ir suteikia spindesį, taip eliminuodama bazinio ir viršutinio sluoksnių poreikį. 

Prisipažinkim, skamba tikrai šauniai. Bet jau esame pripratę prie reklaminio populizmo, kai labai daug žadama, bet tai dar nereiškia, kad tie pažadai atitiks tikrovę. Gal net skamba, kad būtų per gerai? Nesu chemikė ar nagų lakų ekspertė, tad sudėties detaliai nesiruošiu nagrinėti, bet joje nėra potencialiai kenksmingų medžiagų, kurių dažniausiai vengiama, norint užtikrinti saugumą savo sveikatai. Gal ir norim gražių nagų, bet ne savo sveikatos kaina. 

Kvapas kaip nagų lako – nelabai malonus, bet niekuo neišskirtinis, nagų nedegino ir jokio neigiamo poveikio nebuvo. Viskas įprastai. 

Dėl trys-viename punkto buvau truputuką skeptiška. Negi tikrai nereikia bazės ir viršutinio sluoksnio? Mano nagai plonyčiai, tad vis tiek patepiau juos plonu stiprinančiu bespalviu nagų laku, kurį dažnai naudoju. O jau tada naudojau ir ORLY. Bent pirmam kartui nenorėjau suteikti per daug pasitikėjimo, tad šiokios tokios bazės ir viršutinio sluoksnio neatsisakiau. 

Šepetėlis įprastas, bet patogus, pakankamai platus, bet lengvai suvaldomas. Formulė man irgi patiko, dengėsi tolygiai, be gumulėlių ar ruožų. Stengiausi tepti plonais sluoksniais. Po pirmojo nagai jau buvo gana ryškūs, bet dar kai kur persišvietė ir norėjosi dar kartą pakartoti procesą. Bet šiaip pigmentas tikrai neapvylė, bent mano pasirinktas atspalvis buvo ryškus ir neturėjau jokių problemų. Štai taip nagai atrodė po pirmojo sluoksnio:

Nekreipkite dėmesio į mano šiek tiek nevėkšlišką lakavimą. Bet aš buvau patenkinta, nes kažkaip šepetėlį buvo lengva suvaldyti, o lakas dengėsi tolygiai ir gražiai. Be to, greitai džiuvo. Aš visai neturiu kantrybės sėdėti vietoje ir laukti, kol išdžius. Pradedu kažką maigyti, kažką veikti ir praktiškai visada susigadinu bent porą nagų. Ir labai dažnai nusilakuoju prieš miegą ir atsibundu su patalynės anspaudais… Su šiuo laku viskas buvo komfortiška ir nereikėjo ilgai lūkuriuoti, kol galėsiu atsikelti ir varyti savais reikalais, nebesirūpindama nagais. 

Dengiau nagus antruoju, irgi plonu, sluoksniu ir rezultatu likau patenkinta. Pakankamai ryškūs, žvilgantys ir tolygiai nulakuoti nagai. Man tikrai patiko. Procesas buvo paprastas, pats nagų lakas nebuvo nei per tirštas, nei per skystas. Džiuvo gana greitai, ypač dengiant plonesniais sluoksniais. Pilnai užteko dviejų sluoksnių

Plonu viršutinio ir apsauginio nagų lako sluoksniu vis tik nagus padengiau. Kažkaip pabijojau, o ir šis žingsnis man tetrunka pusę minutės, tad kam gi patingėt. 

Ir mano savadarbis manikiūras man tikrai patiko. Spindėjo, atrodė ryškūs ir tikrai gražūs. Nulakuoti netobulai, bet žiūrint iš toliau atrodė tikrai tvarkingai ir dailiai. Svarbiausia, kad man pačiai patiko. O ir jautėsi, kad nagai kietesni, tad tikrai tikiu, kad šioje formulėje yra nagą stiprinančių medžiagų. 

Didelius privalumas yra tai, kad jis tikrai gerai laikėsi. Man po pusdienio jau nagų lakas dažnai pradeda lupinėtis ties kokiu krašteliu, o šis laikėsi tikrai stabiliau ir buvo užsispyręs, nesijudino iš vietos. Galiu drąsiai teigti, kad išsilaikė geriau nei dauguma mano turimų, pigesnių nagų lakų. Tai labai džiugino. Bent keletą dienų išvaikščiojau be menkiausio aptrupėjimo, po to šiek tiek kelios vietelės pradėjo trupėti. Bet man tai įprasta. O, jei įprastai su nagų laku išbūnate bent kelias dienas ar savaitę, tai su šiuo tikrai išbūsite dar gerokai ilgiau. 

Sakyčiau, kad tai tikrai vertas savo kainos nagų lakas. Ir sakau ne tam, kad pareklamuočiau, bet tikrai likau patenkinta rezultatu, mielai ir daugiau atspalvių pamėginčiau. 

Tiesa, vis tik man labiau patiko nagų laką naudoti su baze ir top’eriu, ilgiau laikėsi, gražiau atrodė. Pabandžiau ir be jo – tikrai neblogai, turint omenyje, kad naudoji vos vieną priemonę, bet kiek mažiau spindėjo ir greičiau galiukai ir kampučiai aptrupėjo. Pabandykite jį vieną, o jei rezultatas nepateisins lūkesčių, rekomenduočiau pabandyti su baze ir viršutiniu sluoksniu. Tikiu, kad bent jau tada tikrai neturėtų nuvilti. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

One Comment

  • nagu priemones

    bet juk nagas ar taip ar taip nekvėpuoja, nes yra “miręs” suragėjęs sluoksnis. aš lakuojuosi nagus ilgalaikiu laku jau 8 metus, nusiėmus nagai nei silpni nei ką. tai yra visiškas mitas, kad reikia duoti nagui “pailsėti”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *