Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

NYX ‘SUEDE’ cream lūpų dažai: kreminiai pigmentai?

Turiu visą kolekciją NYX skystų lūpų dažų iš SUEDE serijos prikaupus – dabar, kai esam uždaryti namuose, tai galiu viską parodyti ir papasakoti. 

Žinau, kad dabar skysti ir matiniai lūpų dažai apleidžia pirmąsias linijas ir tampa vis mažiau populiarūs, bet tai visai nesvarbu. Priemones renkuosi pagal tai, kas patinka, tai, ką turiu, ką naudojant apima geras jausmas. Aišku, pasikeičia norai, norisi kažką naujo išbandyti, atrandi tam tikrų inovatyvių inspiracijų, bet tikrai mano norai keičiasi ne taip greitai kaip mados vėjai. Nesvarbu, ar matinės ar blizgios lūpos ant bangos, dažykitės taip, kaip norite. Jei patinka violetinė, tai turėkite violetinį lūpdažį su savimi rankinėje, koks skirtumas, jei į madą atėjo smėlinė… 

Na, o ir šie skysti, bet nėra visai matiniai lūpų dažai. Jie tokie velvetiniai, veikiau kaip pigmentuotas lūpų kremas. Jie neišdžiūna iki visiško sausumo, lieka šiek tiek drėgmės ir tepliojimo, bet išlieka tikrai ilgai, įkimba į lūpas, nesausina ir nepriverčia lūpų pleiskanoti, jos ir neatrodo sausos. Man ši formulė tikrai patiko. Ji lengva, kreminė, bet patogi, nėra per daug lipni, o ir jausmas malonus. Aplikatorius irgi patiko, patogu naudoti, lengva valdyti. Formulė pakankamai tiršta, bet ne per daug klampi. 

Čia su dažais patapiau ant rankos, kad parodyčiau ir tekstūrą, ir tai, kaip tapybiškai galima spalvas maišyti, sukurti tolygius perėjimus, ombre įvaizdžius. Na, tiesiog tikrai galima formules miksuoti. 

Spalvų pasirinkimas tikrai labai didelis – sau tinkamų atspalvių ras ir natūralumo megėjai, bet daug peno kūrybai atras ir meniškos ir drąsios sielos, kurios nevengia ryškių ir neįprastų spalvų. Yra ir atskyra metalic tipo šių priemonių kolekcija. 

Lūpų dažų kaina siekia iki 10 €, daug kur taikomos didelės nuolaidos, nes šie lūpdažiai nebėra naujiena. 
Douglas
Nyxcosmetics
Asos

Formulė stipriai dengianti, ryški. Norint stipriai matomų ir ryškių lūpų, rekomenduoju išbandyti. 

Man šie lūpų dažai patinka, bet jie irgi nėra tobuli. Man atrodo, kad viskas priklauso nuo atspalvio, nes vieni man tikrai labai patiko, o kiti daug mažiau. Kai kurios spalvos tikrai neįprastos, bet tai nėra blogai. Aš mėgstu ne tik rožinius ar rusvus lūpų dažus. 

Ryškiai oranžinis atspalvis ‘Foiled again’ net labai neoninis ir šviečiantis. Net man kiek per ryškus, tinka nekasdieniams įvaizdžiams, vasaros festivaliams. Gal reiktų maišyti su rudais dažais, tada būtų geriau. Nieko blogo, bet vis tik norėčiau ryškios, bet mažiau rėkiančios spalvos. Pabandžiau ant dar drėgnokų lūpų highlighterio auksinio uždėti – gaunasi metalic tipo lūpdažis, vuolia

Tamsiai rudi lūpų dažai ‘Club Copper’ gražūs, bet pasidažyti tolygiai buvo sunkiau. Labai matosi kiekvienas nukrypimas ir netolygumas. Su tamsiomis lūpomis visada sunkiau, reikia daugiau laiko, atidumo ir kantrybės, o šių komponentų aš dažniausiai neturiu. Šiaip spalva gera ir graži. Taip pat bandžiau su highlighteriu sumaišyti ir neblogai pavyko. Šią rudą užskaitau. 

Su tamsiai violetine ‘Subversive socialite’ man sekėsi sunkiau – va ji tai tikrai netolygiai dengėsi ir kontūrą buvo sunku ištaikyti. Rudos formulė nebloga, o vat šios gal per skysta, o gal tiesiog toks atspalvis. Nes ne pirmą kartą patiriu sunkumų su šiuo atspalviu. Mane jis patraukia, man patinka, bet galiausiai nusipirkus nusiviliu. Šis man nelabai patiko, deja. Nebent maišyti su kitais dažais, norint patamsinti. 

Pilkšvai alyvinė ‘Industrial paradise’  spalva gali priminti numirėlį, bet ji įdomi ir kitoniška, tad nenusigąskit. Viena atrodo gal ir keistokai, bet su tamsesniu kontūru atrodo tikrai neblogai, galima tikrai kažką subtilaus ir gražaus sukurti, bet reikia pasiteplioti. Tikrai nėra atspalvis, kuris visiems patiks. Bet formulės prasme man patiko. 

Kaip ir šviesoka violetinė – ‘Sway’. Irgi keistoka, gal kiek per šviesi, bet formulė nebloga, spalva irgi graži, tik gal irgi tamsesnio kontūro norėtųsi. 

Ryškiai violetinę ‘Run the world’ tikrai mėgstu, ši mano seniausia ir jau jai laikas iškeliauti, nes jaučiu, kad pakito kvapas, tad paleidžiu. Bet tikrai daug atitarnavo, pamenu, kad ir į kelias keliones su tokiom violetinėm lūpom vykau, ypač, kai rožinius plaukus turėjau. Rodos, kad dabar mėgt spalvas ir ryškų makiažą, bet pažiūrėjus nuotraukas, suprantu, kad prieš porą metų viskas buvo dar daug ryškiau ir sodriau. Bet ši man patiko ir spalva, ir formulė. Nors gal daugumai pasirodys per daug iššaukianti, mane ji traukė. 

Vyšninė ‘Electric slide’ man irgi patinka, ši iš naujesnių. Sodri, bet ne tokia kitoniška, šiltesnė. Tikrai graži, ryški, formulė tepasi tolygiai. 

O rožinė ‘Tea and cookies’ nebloga, atspalvis švelnus ir gražus. Bet formulė man nelabai patiko, atrodė, kad nelabai gražiai dengiasi, išryškina sausas vietas, ant viršaus norisi blizgio. Bet gal tiesiog reikia geriau lūpas paruošti prieš tai. 

Jūros žalumo ‘Disruptive’ spalva man net labai patiko – tamsi, bet valdyti nėra per sunku. O ir atspalvis gal ir nėra kasdienis, bet tikrai gražus, tinka prie spalvotų plaukų. Įdomus, bet nėra neoninis ar per daug keistas. Formulė irgi tolygi. O, jei dar kiek highlighterio uždėsite – galima dar labiau pagražinti… 

Žydra ‘Little denim dress’ tikrai neįprasta, atrodo per daug ryški. Tokia gal ir turi būti, bet norėtųsi šiek tiek prigėsinimo. Bet irgi galima maišyti, nes viena atrodo itin keistai. Nors kokiam festivaliui tiks, formulė nebloga, dengiasi tolygiai. Bet spalva tikrai tokia, su kuria dėmesį patrauksit. Bet sumaišius su kitom galima kažką labai įdomaus išgauti.

O natūralus atspalvis ‘Initiator’ man patinka, šis irgi jau daugokai naudotas. Švelnus, kasdienis, turintis šltą, oranžinį potonį. Nėra per ryškus, bet ir ne per šviesus mano odai. 

Na, šie lūpų dažai yra neblogi, pati formulė man patiko. Neuždžiūna iki sausumo, ant stiklinės žymių liks, bet išliks tikrai ilgai, jausmas komfortiškas, spalvos labai intensyvios, lūpų neišsausina. Šie lūpų dažai kremiški, pigmentuoti. Viskas priklauso nuo to, ko norite – jei ieškote būtent tokios priemonės, ši tikrai nebloga, o ir tarnaus ilgai, neuždžiūna. Bet kai kuriuos atspalvius labai retai naudoju ir nelabai juos mėgstu, tad mieliau nebūčiau pirkus – bet niekad nežinai, ko gali tikėtis. Kai kurių atspalvių formulė net labai patiko, kitų kiek mažiau… bet kaina gera, tad, jei rasit tai, kas patinka, išsirinksit atspalvį, kurį naudosit – tikrai verta pabandyti. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *