Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“NYX” šešėlių paletė: Sugar Trip Squad (Spalvoto šėlsmo apžvalga)

Man berašant šią apžvalgą – oras įšilo iki 27 laipsnių celcijaus. Net sunku buvo eiti per miestą, kai ne tik karštis svilino, bet tiesiog tropinė drėgmė ir stovintis oras parbloškė ir jaučiuosi daug geriau namie.

Bet taip – kaip bebūtų – šiluma džiugina ir tikrai pavargom nuo ilgos ir bjaurios, tamsios žiemužės. Tad, nors iki kalendorinės vasaros dar liko mėnuo, jau galim paminėt kažką vasariško ir ryškaus.

“Sugar Trip Squad”

Šiandien aptarsiu mano jau ištestuotą ir nemažai bandytą ir naudotą “NYX” kosmetikos firmos šešėlių paletę “Sugar Trip Squad”.

Ne paslaptis, kad mane tokios spalvos traukia daug labiau nei rusvos ar natūralios – ryškios spalvos akių makiaže man yra mylimiausia dažymosi dalis apskritai.

O ir šios paletės koloritas labai patiko – ir salotinė, ir alyvinė, ir rožinė, mėlyna, bet ir keletas natūralesnių, kurie labai prasivers šešeliuojant….

Beje, man labai patiko šios kolekcijos dizainas – paletės tokios linksmos, spalvingos, bet neatrodo pigiai. Puošia kosmetikos kolekciją ir išsiskiria iš kitų. Būtent “Sugar Trip Squad” turi ir highlighterių paletę.

 Kur ir kiek?

Kaina – apie 20eu – varijuoja priklausomai nuo pirkimo vietos, o ir nuolaidos dažnos.

Tik reikia pastebėti, kad tai limituotos kolekcijos produktas, tad visa ši kolekcija nebus lentynose amžinai, tad nereiktų užsižiopsoti ir, jei norisi, nusipirkti čia ir dabar, kad po to nereiktų liūdėti praleidus progą…

Aš siunčiausi iš oficialaus “Nyx” puslapio – ten kainuoja 22 JAV dolerius (19,71eu) – bet man pasisekė ir pirkau su nuolaida už gal 15eu.

Šiuo metu matau, kad jau ne visur galima rasti šią paletę – neaišku, ar laikinai, ar jau išpardavė visą kolekciją.

Bet šiaip įsigyti galite ir “NYX” svetainėje (tik su siuntimu kebliau – aš siunčiuosi per JAV tarpininkus ir sudedu daug siuntinių vienu kartu, kad apsimokėtų), “NYX” fizinėse parduotuvėse, kurių yra ir Lietuvoje, “Douglas” internetinėje ir fizinėje parduotuvėje ( tik čia visada brangeliau, jei be nuolaidų) – Douglas .

Kolkas nematau “Eurokos” būtent šios paletės, bet ir elektroninė jų parduotuvė pradėjo prekiauti “Nyx” kosmetika, tad verta ir ten pasižvalgyti.

Radau, kad “FeelUnique” galite nusipirkti už 14eu (!) ir prekė dar yra, tad čia geriausias pasiūlymas šiuo metu – ČIA . Už tokią kainą perkant – vienas šešėlis kainuoja vos daugiau euro, tad tikrai puikus pasiūlymas.

Indikacijos

12 šešėlių po 2.3 gramus.
Pakankamai didelis kiekis ir patogūs patys platūs šešėliai, patogūs naudoti – tiek su šepetėliu ar pirštu.

Deja, patys atspalviai pavadinimų neturi. Gal tai ir smulkmena, bet man visada patinka, kai atspalviai turi išspauzdintus ant paletės vardus – tai suteikia gyvumo ir unikalumo, o ir aprašinėti daug lengviau. Jei kurčiau savo paletę, labai laukčiau pavadinimų galvojimo dalies…

Pati paletė daugiausiai iš kieto kartono ir užsidaro magneto pagalba – man tai labai patinka, nes su plasmasinėm paletėm dažnai tenka nagus nusilaužt ar susigadint nagų laką, bandant atidaryti. O čia pati užsidaro ir sandariai laikosi su magnetukais – labai patogu ir kokybiškai padaryta.

Deja, viduje nėra veidrožio. Pati paletė gana didelė ir viduje veidrodis praverstų, bet kartais jau geriau pigiau nei papildomi dalykai, kurių gal net nenaudosi. Nes dažniausiai naudoju stalinį veidrodį, o palečių nebent kelionėse, o ši didelė savo gabaritais, tad kelionėms nelabai tinkama.

Galioja (pagal rekomendaciją) 18 mėnesių po atidarymo.

Supresuoti pigmentai

Paletėje yra penki supresuoti pigmentai. Ko jie skiriasi nuo šešėlių? Kitoks pagaminimo būdas ir kitokia formulė. Jie gali būti byresni ir sausesni – kiek sunkiau naudoti, dažniau gali dažyti, bet ir bus intensyvesni ir juos galima maišyti su kitais atspalviais, norint išgauti norimą toną. Pigmentus geriausia naudoti su šlapiu šepetėliu arba ant lipnesnio primerio ar blizgučių klijų.

Visi šioje paletėje esantys pigmentai – raudoni ar rausvi.
Tai oranžinis, alyvinis, blizgus rožinis, bordinis ir raudonas.

Raudoni (raudonesni) atspalviai yra su karminu (carmine) – tad produktas nėra veganiškas. Karminas tai naturalus raudonas pigmentas, išgaunamas iš vikšrų.
Neišsigąskit – tai labai dažnas ingridientas, o ir saugus – bet išgaunamas iš vabaliukų.

Jie tikrai sausesni ir būtent šie atspalviai yra byresni ir su jais sunkiau dirbti. Bet tereikia žinoti, kaip geriausia su jais žaisti ir galima išgauti intensyvius ir ilgai išliekančius įvaizdžius. Nors, prisipažinsiu, kad pirmenybę teikiu šešėliams, nes su jais daug paprasčiau ir greičiau.

 

 Formulė ir pigmentacija

1) Salotinė – blizgi.
Man šis atspalvis labai patiko. Pakankamai kremiškas, pakankamai pigmentuotas ir ryškus, byra nedaug, gražiai sklaidosi. Ir pats atspalvis labai gražus – unikali spalva, tokia pusiau žalia, bet kaip ir lime – lyg ir gelsva, lyg ir chaki potonį turinti. Blizgučiai smulkūs ir atrodo labai gražiai.

2) Rožinė – blizgi.
nėra pats ryškiausias atspalvis, bet gražiai sluoksniujasi ir galima išgauti norimą ryškumą, o ir pakankamai kremiška formulė. Graži spalva, nedideli rožiniai blizgučiai.

3) Mėlyna – satininė.
Su mėlynais visada sunkoka dirbti – sklaidosi ne taip lengvai ir reikia mokėti, kad nesigautų mėlynė po akimi. Bet atspalvis labai gražus ir ryškus, formulė švelni ir gana kremiška. Nepasakyčiau, kad pigmentacija ir pati formulė tobula, bet nebloga. Atspalvis nėra visai matinis – turio šiokio tokio švytėjimo.

4) Ruda – satininė
Stipriai pigmentuotas ir puikus šešėlis. Turi savyje smulkaus blizgesio ir miniatiūrinių blizgučių. Tinka pašešeliavimams ir labai reikalingas paletei atspalvis.

5) Oranžinė – matinė.
Pigmentuota ir švelni formulė. Pakankamai ryški. Aišku, sklaidant šiek tiek dingsta ir norisi daugiau pridėti, tad tobula nepavadinčiau, bet šiaip spalva graži ir pigmentuota, nėra labai sausa.

6) Bordinė – matinė
Pigmentuota ir ryški, bet sausoka. Tai reiškia, kad sunkoka sklaidyti. Šiaip spalva graži, bet tai presuotas pigmentas ir iškart jaučiu, kad labiau byrantis ir sausesnis.

7) Kreminė – matinė
Ant voko matosi nestipriai, sklaidosi lengvai. Labai reikalingas atspalvis – gal ir nepastebimas, bet labai padedantis sklaidyti ir lyginti kraštus, blendinti.
Byra nedaug, nėra perdiem sausas.

8) Auksinėmetalic blizgi.
Šis atspalvis labai gražus. Iš tikro ne tiek auksinis – neturi to tokio geltonumo – bet net varinis ar bronzinis. Pakankamai pigmentutuotas ir kremiškas. Patiko.

9) Rausva – matinė.
Šitas atspalvis man pasirodė kiek per sausas. Gražus ir pigmentuotas, bet lengvai išsisklaido ir nieko nelieka, truputį byra. Tai presuotas pigmentas, tad jam reiktų drėgno šepetėlio ir lipnaus primerio. Gražus, bet reikalaujantis daugiau darbo.

10) Raudona – matinė
Na, nepasakyčiau, kad tai visiška raudona – tokia nebent neryški raudona, mišinys tarp ryškios rožinės ir oranžinės. Su šiuo atspalviu irgi tenka daugiau pavargti – pigmentuotas ir gražus, bet sausokas ir lengviau išsisklaido iki nieko.

11) Alyvinė – matinė
12) Levandinė – matinė
Šitos abi spalvos man yra nuostabios – patys atspalviai. Jie taip gerai atrodo kartu, o ir tokio grožio tonai…
Šiaip matinės ir ryškios, bet lengvai išsisklaido, tad verta būtų išbandyti tepti drėgnu šepetėliu arba su lipnesniu primeriu ar akiū blizgučių klijais. Jas aptariu kartu, nes formulės identiškos. Šiaip ryškios ir pigmentuotos, bet šiek tiek norėtųsi daugiau kremiškumo.

Akių makiažas

Derinių su ja galima sugalvoti pačių įvairiausių. O ir galima naudoti, komponuojant su kitomis kasdienėmis paletėmis, kai norisi iš čia kokio vieno akcentinio atspalvio.

Man truktų šioje paletėje šviesesnio matinio rudo. Aišku, toks yra daugumoje kitų palečių, o ir kontūravimo priemones galima tam naudoti – tad neprapulsiu.

Mėlyna su auksine? Salotinė su mėlyna? Salotinė su rožine? Skirtingi raudoni atspalviai? Čia gali būti labai daug variancijų ir nėra tarpusavyje labai panašių atspalvių, tai man patiko. Nebent raudoni-oranžiniai keletas suteikia panašų efektą ir norėtųsi kiek daugiau įvairovės, bet tik tiek.

 

Pabaigos žodis:

Na, kai žiūriu nuotraukas – ši paletė nėra pati ryškiausia ir neatrodo labai intensyviai – tiesa visur naudojau sausą šešėlį.
Tobula nepavadinčiau ir esu naudojus geresnių formulių, bet ši nepasirodė ir labai prasta. O ir su itin kremiškomis turiu bėdą, kad ant mano riebių vokų greičiau subėga į rukšleles.

Man ši paletė tarnauja neblogai ir aš ją kažkaip pamėgau. Labiausiai vis tik patiko koloritas ir pakuotė. Patys šešėliai – yra ir geresnių ir blogesnių. Forumulė galėtų būti geresnė, bet už tokią kainą viskas dar pakankamai neblogai. Bendras vertinimas būtų 7,5/10.

Nesigailiu, kad ją pirkau ir gana dažnai ranka linksta prie jos. O ir nenusivyliau ir noriu pabandyti daugiau priemonių iš šios kolekcijos. Bet ir objektyviai pripažįstu, kad kai kurie šešėliai nėra patys pačiausi. Verti ir pagyrų ir kritikos.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Leave a Reply

Your email address will not be published.