Akims,  Kosmetika,  Makiažas

"NYX" šešėlių paletė "I Love You So MOCHI" ('Electric pastels').

 
img_2717
Tai ne kas kita, o spalvinga “NYX” paletė – tokių mano stalčiuje tikrai nemažai. Bet ši ypatinga savo konsistencija. Tai “I love you so mochi” šešėlių paletė. Šioje serijoje yra dvi šešėlių paletės ir dvi highlighter’ių trijulės. Mano rankose – “Electric Pastels”.
img_2693
Kuo gi ta konsistencija ypatinga? Nuotraukose tikrai nematyti, bet šešėliai šiek tiek iškilę ir…minkšti! Nėra kreminiai, bet ir nėra visai sausi – toks tarpinis variantas, šiek tiek purus ir lieka mažas įdubimas palietus. Jei esate bandę “Colourpop” vienetinius šešėlius “color-shock” – jų konsistencija panaši.
Kodėl toks keistas pavadinimas? Tai Japonijos įkvėpta kolekcija. O “mochi” yra tokie purūs apvalaini japoniški pyragėliai su įdaru, kurių garbei ši kolekcija ir pavadinta.

Pakuotė paprasta – patogi, bet nieko prabangaus. Be veidrodžio. Sandari. Dešimt spalvų, iš kurių kiekvienos 1.3mg. Tai nėra mažai produkto, bet gana įprastas kiekis. Galiojimas po atidarymo – metai. Tai trumpesnis laikas nei įprastiems šešėliams, bet šie “šlapesni”, tad trumpesnis galiojimo laikas – normalu.
img_2690
Pati nepastebėjau didelio skirtumo tarp skirtingų atspalvių, bet rašoma, kad 1,2,5,7,8,9 atspalviai yra akių šešėliai, o 3,4,6,10 supresuoti pigmentai. Kuo jie skiriasi? Skaičiau daug medžiagos šia tema, bet pagrindinis skirtumas būtų sudėtis ir tai, kad pigmentai turi didelį kiekį (didesnį) natūralių pigmentų ir yra ryškesni, bet gali šiek tiek sunkiau sklaidyti, gali dažyti odą. Šešėliai sukurti naudoti tik akių vokams dengti, o pigmentai – visam veidui. Keistas tas ženkliukas, kad pigmentai neskirti akims ant šios paletės – pigmentai turėtų būti tinkami ir vokams, tad šis įspėjimas man atrodo keistas. O ir paletė man pasirodė tinkama tik akims, įskaitant visus atspalvius. Kai kuriuos atspalvius galima būtų naudoti kaip highlighterį, bet nebūtų tinkamiausia, nes itin blizgu ir atspalviai ne patys tinkamiausi, bet tai ne taisyklė.
“Nyx” produkcija – “cruelty free” – jų kosmetika nebandoma ant gyvūnų. Bet ši paletė nėra veganiška. Visi atspalviai turi ar gali turėti savyje carmine (karmino) – tai natūralus naudonas pigmentas, gaunamas iš vikšrų. Neišsigąskite – labai dažnas ir saugus, bet vis tik iš virkšrų.
Visi šešėliai, kurie priskirti prie “pigmentų” – yra turintys raudonumo – oranžinės, rožinės – tad būtent čia, įtarčiau, ir yra didelis kiekis karmino. Jis saugus, bet gali šiek tiek dažyti odą (laikinai). Patariu tiesiog naudoti ant šešėlių bazės.
Sudėtyje tik akis bado nelemtas fenoksitienolis – šio koncervanto kosmetikos gamintojai galėtų ir atsisakyti…

Spalvos gražios. Neatrandu atspalvių, kurie man visai nepatiktų. Pigmentacija nebloga, bet tai blizgūs šešėliai, kurie nebus labai ryškūs ir oda prasimatys – manau, kad jų sumanymas toks, nes Azijoje tai populiaru. Vis tik jie tepasi labai lengvai ir tolygiai – tokie kreminiai ir gražūs. Dėl intensyvesnio efekto galima tepti drėgnus.
Tik patarčiau nenaudoti su šepetėliais – tada pasirodys tikrai labai prastai, nes šepetėliai su tokio tipo šešėliais nelabai daugauja. Žinoma, šepetėliai padės palyginti kraštus ir pasklaidyti, jei reikės, bet ant voko tepkite pirštu. Tai pati tinkamiausia tokių šešėlių aplikacija.

Pirma eilė: pirmos dvi spalvos atrodo prastai pigmentuotos, bet iš tikro jos labai subtilios. Pirma turi žydrą su levandiniu švytėjimu potonį – nereali spalva, o antroji – labai švelniai rausva, kuri ant vokų atrodo tikrai labai dailiai. Šias dvi spalvas, manau, galima būtų naudoti ir kaip highlighterius, jei yra vis tik noro.
Paletė “Nyx” puslapyje kainuoja 20 JAV dolerių (17.44eu).
Lietuvoje, žinoma, kaina didesnė – aš pirkau “Douglas” parduotuvėje už 22eu. 
Kaina nėra maža, turint omeny, kad tai “Nyx”, ir nėra veidrodžio, dešimt atspalvių, bet vis tik dar įkandama ir be lietuviško antkainio atrodo dar visai padoriai. Nors pati įkainočiau ne daugiau 15eu.

Man šie šešėliai patiko tuo, kad juos galima įkorporuoti į kuriamus įvaizdžius, naudojant kitas paletes, turinčias matinių atspalvių ir įvairesnių tonų, tamsių spalvų. Bet juos galima naudoti ir tiesiog vienus – nesu megėja blizgančius šešėlius naudoti vienus ant voko, bet šie atrodo švelniai ir jie taip gržiai sklaidosi ir yra švelnūs, ne per daug apsunkinantys voką – galima padengti voką vienu atspalviu pirštu per pusę minutės ir atrodys tikrai gražiai. Žinoma, tai skonio reikalas, bet šie šešėliai man pasirodė visai įdomūs ir privertė pabandyti kitokį stilių – paprastą ir be ypatingų šešeliavimų.


Kadangi spalvos nėra labai labai pigmentuotos ir eliminuojančios odos spalvą – laimingesnė būčiau, jei visi atspalviai būtų labai skirtingi. Vis tik matome dvi ryškiai rožines, dvi oranžines, dvi sidabrines… Žinoma, skirtumas tikrai yra, bet ant voko nesu tikra, ar skirtumas bus itin stiprus, tad skirtingesni atspalviai pradžiugintų mane labiau, nors ir visi atspalčiai esantys čia irgi gražūs.
img_2720
Spalvotų šešėlių turiu tikrai labai daug – jie man patinka labiausiai. Bet ir todėl galiu juos palyginti tarpusavyje ir būti priekabi. Ši paletė tikrai nebloga. Sakyčiau, kad kiek per brangi, atsižvelgiant į tai, ką gauni. Bet kaina – visada gana subjektyvus dalykas, ypatingai su dekoratyvine kosmetika.
Šie man patinka – tepasi gražiai ir sklaidosi lengvai, išsiskiria iš kitų, itin kremiški. Pigmentacija vidutinė, bet tai tiesiog tokio efekto, gana pasteliniai, šešėliai – patys atspalviai švelnūs, gal ir tai prisideda prie įspūdžio, kad jie nėra super pigmentuoti. Bet tai labai lengvi ir tiks toms, kurios nenori daug “terliotis” su šešėliais ar gal nelabai moka jais dažytis – tokia paletė bus tinkama tiesiog pablizginti akis ir greitai pasidažyti. Žinoma, ją galima naudoti ir ne tik tam, bet esmę supratote. Tiks ne tik “profams”. O prijaučiantiems azijietiškam stiliui patiks dar labiau.
Ar patys atspalviai itin išskirtiniai? Suabejočiau, nes panašias spalvas surasčiau paletėse, kurias turiu. Ne vienoje paletėje, bet tikiu, kad rasčiau. Vis tik ji praturtino mano kolekciją ir buvo smagu ją naudoti. O norinčioms natūralesnių atspalvių – galima rinktis kitą šios serijos paletę, kvepiančia dar šilta rudens diena.
Komentarai tikrai neblogi – žmonėms ši paletė patiko. Bet būta ir prastų komentarų – iš jų susidariau įspūdį, kad dalis žmonių bandė naudoti šepetėlius ir nusivylė. Tikrai, su šepetėliais nelabai seksis ir spalva, kremiškumas ir pigmentacija neatsiskleis pilnai.
Primigtynai siūlau naudoti pirštus ar bent jau, jei šepetėlius, tai sudrėkintus. Juos naudoti nesunku ir galima tai daryti labai greitai ir be vargo, bet teisingu būdu.
img_2718
ĮVERTINIMAS: Balais įvertinčiau apie 8.5/10. Tai labai subjektyvu, nes kainos adekvatumas, spalvų pasirinkimas – tai gana individualu. Tad tokias paletes man vertinti sunku. O ir tie balai – na tik maždaug įvertinti bendrą nuomonę, bet ne tiek patį produktą, nes tai padaryti pilnai objektyviai sunku. Kartais tokius prierašus svarbu pridėti. 🙂 Pačios paletės kokybė nebloga, ji itin kremiška, gražios spalvos ir ji atlieka darbą – puošia akis.
KAINA: apie 20eu
KUR : “Nyx” parduotuvėje, “Nyx” tinklalapyje, “Douglas” parduotuvėje, “Asos” ir kitur internete.
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *