Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Makiažas

“NYX” in your elements šešėlių ir pigmentų paletė “EARTH” (žemės tonai)

Rudenį labiau bei bet kada prakalbsta žemės tonai. Norisi akis dažyti taip, kad jos primintų gelstančius lapus. Rausvos, rudos, tamsios žolės žalsvumas, auksinės… nemėgstu taisyklių, tokias spalvas tikrai galima rinktis visais metų laikais, o ir rudenį kartais norisi visai ki kito. Bet dažniausiai vis tiek rankos siekia žemės ir to, kas dera prie lietingų dienų, karšto vyno ir plačių megztinių.

Turiu visas keturias “NYX” šešėlių paletes, nukreipiančias į vieną ar kitą stichiją. Jos įvairios, žavios ir įdomios. Pagalvojau, kad verta jas po vieną prisiminti ir dedikuoti joms po įrašą, o tuo pačiu ir iš naujo sukurti naujų įvaizdžių ir pažaisti, įvertinti. Kadangi ruduo, pirmąją noriu pristatyti “EARTH” paletę, kviečiančią rinkti kaštonus ir dėti rudeninius lapus į knygų puslapius, idant jie taptų stebuklingais atradimais ateityje.

Kaip žinoma, yra keturios stichijos – oras, vanduo, ugnis ir žemė. Būtent žemei ši ‘In your element’  paletė ir dedikuota. Tiesa, dar yra skirta vėjui ir viena su metalic efekto šešėliais.
Jos dizainas labai gražus – tik ir norisi į ją žiūrėti. Tiesa, ji šiek tiek kietoka, tad atidarant lengva nagą nusilaužti, tad tai truputuką erzina.
Viduje didelis ir patogus, kokybiškas veidrodis bei dvylika šešėlių be pavadinimų. Tiesa, penki jų – presuoti pigmentai. 

Kuo presuoti pigmentai skiriasi nuo įprastų šešėlių?

Pirmiausia, sudėtimi. Šešėliuose būna nemažai užpildų, kurie padeda jam būti kremiškam, lengvai sklaidytis, bet atskiedžia pigmento ryškumą. Presuotuose pigmentuose pagrindą sudaro būtent pigmentas. Jis bus sausesnis, sunkiau sklaidysis, bet bus stipriai pigmentuotas, gali labiau byrėti. Presuotu pigmentu galima išgauti itin ryškią spalvą, kurios nepavyktų išgauti su įprastu šešėliu. Pigmentą naudokite ant baze ar maskuokliu padengto voko, geriau naudokite smulkesnį, pigmentą suimantį šepetėlį, o ne vešlų sklaidymui skirtą. Be to, pigmentus galima maišyti, norint išgauti tobulą atspalvį. O ir naudoti antakiams ir kitoms sritims, ne tik akių vokams.

Su presuotais pigmentams dirbti šiek tiek sunkiai. Profesionalams jie atveria daug galimybių, bet paprastiems mėgėjams gali sukelti šiek tiek sunkumų. Bet svarbu nepersistengti, atkreipti dėmesį, kurie atspalviai yra šešėliai, o kurie pigmentai ir šiek tiek pasimokyti. Aš pati pirmenybę teikiu įprastiems, kremiškiems šešėliams, bet suprantu ir pigmentų pliusus. Priklauso, ko norime.

Taipogi, pigmentai labiau linkę dažyti odą. Nieko baisaus, bet gali įsigerti ir kelioms dienoms palikti pėdsaką, ypač raudonos, violetinės, mėlynos spalvos. Tiesa, dažniausiai tai nutinka, naujant sintetinius raudonus ir kitus pigmentus. Dažnai raudoni pigmentai būna išgaunami iš vabalų – carmine – ir yra visiškai saugūs, bet jei gamintojas nori gaminti veganišką kosmetiką, jis naudoja sintetinius pigmentus, kurie linkę nudažyti odą.

Ši “NYX” paletė sudėtyje turi karmino, tad nėra veganiška. 

Jei paletę sudaro ne tik šešėliai, bet ir presuoti pigmentai – tai būtinai bus parašyta pakuotės kitoje pusėje, pranešant, kurie atspalviai yra kurie.

Paletę sudaro dvylika atspalvių po 1,41 g. Produkto tikrai daug, langeliai dideli, paletę patogu naudoti.
Jos pirminė kaina – $30.00 (apie 27 eu), bet tai jau senesnė kolekcija ir galima užtaikyti ant išpardavimų, gauti net už pusę kainos. Galima siųstis iš užsienio, įvairių internetinių parduotuvių arba aplankyti fizinę “Nyx” parduotuvę Lietuvoje ar svetur.

Pirma eilė:

Ji visa matinė, bet tikrai stipriai pigmentuota ir kokybė stebinanti. Vienas – bordinis, antras – atspalvis yra presuotas pigmentas, jis kiek sausesnis, bet labai pigmentuotas, ryškus. Beveik visi pigmentai šioje paletėje būtent raudoni.

Pirmoji kreminė labai švelni, velvetinė ir pigmentuota. Labai tinka švelninant linijas, šešeliuojant, sklaidant. Toks nepatomas pagalbininkas. Rusva šiek tiek stokoja kremiškumo, reikia atsargiau valdyti šepetėlį, bet šiaip tikrai gražus, natūralus atspalvis, tinkantis kasdienai.

Tamsiai pilka pigmentuota, ryški, bet primenanti pigmentą, nes trūksta kremiškumo ir dengiasi kiek netolygiai. Bet labai tinka kontūrui pabrėžti, sukurti eyeliner’į, bet sklaidysis kiek sunkiau.

Antra eilė:

Auksinė tiesiog fantastiška. Tai presuotas pigmentas, tad vos palietus blizgučiai atsispaudžia ant piršto pagalvėlės, šiek tiek labiau byra nei įprasti šešėliai, bet pigmentas labai stiprus, atrodo nuostabiai, ilgiau išlieka ir tinka šventiniam makiažui (bet šventę juk galima susikurti kasdien, ar ne?). Ši auksinė – mano absoliuti favoritė.

Žalia graži, bet reikia sluoksniuoti, idant išgautume tokį ryškų efektą. Ji labiau prigesinta, ne tokia ryški, bet ir nebyra. Graži, bet iki auksinės jai dar trūksta.

Abi rausvos spalvos – pigmentai. Ryškūs, gražūs, kaip ir matiniai, bet turintys blizgučių. Šiek tiek sausoki, bet gražiai sluoksniuojasi ir galima išgauti labai gražų efektą.

Trečia eilė:

Pirma rausva – paskutinis presuotas pigmentas šioje paletėje. Tikrai graži, intensyvi, švytinti. Kaip ir visi pigmentai, kiek sausoka, bet dailiai sluoksniuojasi.

Šaltas rudas atspalvis švelnios tekstūros, pakankamai nesunkiai sklaidosi, stipriai pigmentuotas. Patiko.

Šalto vario spalva irgi man labai patiko, ir ryški, ir kremiška.

Šiltesnė ruda graži, bet sausoka, trūksta kremiškumo, bet tikrai pigmentuota.

Spalvinė gama man labai patiko – tikras ruduo, tikra žemė. Su “Nyx” šešėliais būna visaip – kai kurie man labai patinka, o kai kurie stipriai nuvilia. Šioje paletėje yra atspalvių, kur norėtųsi daugiau kremiškumo, kad būtų lengviau gražiai sklaidyti atspalvius, bet ji tikrai stipriai pigmentuota ir manęs nenuvylusi.

1. 

Tie rausvi tonai tikrai labai gražūs.

2. 

Ir juos galima labai įvairiai naudoti, kartu su rudais tonais.

 

3. 

Auksinė su žalia labai dera tarpusavyje. O variacijų galima įvairiausių prisigalvoti.

4. 

Ir tikrai galima sukurti įvairaus intensyvumo rusvų akių makiažų kasdienai.

Tai ir išoriškai, ir vidumi graži paletė. Šešėliai tikrai neblogi, bet reiktų atkreipti dėmesį, kad dalis jų yra presuoti pigmentai ir kai kurie atspalviai stokoja kremiškumo. Nepaisant to, ji man tikrai patiko, pavyko sukurti daug įvaizdžių, kuriais likau patenkinta.

Tik man ji atrodo kiek per brangi – juk kaina artima high end paletėms, kurių gretose galima rasti ir dar geresnių priemonių (nors tai irgi ne taisyklė). Bet, jei užtaikysit ant pusės kainos ar šiaip nuolaidų – tada tikrai verta, jei tokie tonai traukia akį. O tikiu, kad daugumai traukia.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.