Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

Nauji “Essence” vienspalviai šešėliai ir highlighteriai (pigūs, bet puikūs)

Turiu didelę kolekciją “Essence” šešėlių – ir jie visi skirtingi. Atradau ir labai vertų dėmesio, pigmentuotų ir kremiškų, labai gražių, o tuo pačiu buvo ir labai prastų, sausų ir niekam tikusių. Jaučiu, kad kiekviena kolekcija turi kiek kitokią formulę, todėl niekada nežinai, kaip bus šį kartą. Bet naujesni produktai gerėja, darosi kokybiškesni, tad einama teisinga linkme. Na, kainos irgi kiek pakilo, bet vis tik išlieka nedidelės ir leidžiančioms eksperimentuoti be didelių biudžeto planavimų.

Vieni naujesnių – vienspalviai “Essence” šešėliai. Girdėjau apie juos labai daug teigiamų dalykų, todėl pasirinkau keletą išbandyti. Ir tikrai nenusivyliau – formulė tikrai verta tų poros eurų. Išbandžiau ir du šios serijos highlighterius – tuoj viską parodysiu.

Atspalviai visokie ir tikrai gražūs. Yra ir matinių, ir blizgių. Ir jie tikrai mane nustebino savo kremiškumu ir pigmentacija. O ir pačios spalvos išlaikytos, su dailiais potoniais. Pakuotė paprasta, bet tvirta. Vieno šešėlio kaina be nuolaidų yra 2,19 eu. Rasite “Drogas”, “Eurokos”.

Galit sakyti, kad už vienspalvį šešėlį tai nėra taip jau mažai – bet matant kokybę, tikrai verta. O ir nuolaidos dažnos, tad verta pasirinkti keletą labiausiai įkritusių į akį.

Visus pačiupinėjau, tikrai gražu. Gal vieni atspalviai žavi labiau, kiti mažiau, bet bendras įspūdis tikrai labai geras.
Viename šešėlyje – 2,5 gramai.

Na, kaip iš “Essence” tai tikrai neblogai. Pirkdama internetu, pabandymui išsirinkau tris atspalvius: rusvą ir šiek tiek spindintį 07 funda(mental), tamsoką žalsvą spindintį 08 grinch bei alyvinį 12 karma.

Ir tikrai nenusivyliau. Spalvos pakankamai švelnios, bet kremiškos, lengvai sklaidosi, o sluoksniuojant galima išgauti ir ryškų efektą. Rausvi tonai turi karmino (raudonas pigmentas iš vabalų, saugus ir dažnas), tad priemonės nėra veganiškos. Bet ir nenudažo odos, kaip raudoni sintetiniai pigmentai.

Man ypač patiko rusvas atspalvis – labai lengvas, tinkantis kasdienai, kai vėluodamas į darbą teturi penkias minutes akių makiažui. Labai lengva jį naudoti pirštais, galima tada su šepetėliu nebent šiek tiek palyginti ir pasklaidyti, nelieka sausų dėmelių. Man labai priminė “Colourpop” super-shock šešėlių tekstūrą.

Juos naudoti labai paprasta, jie nebyra. Puikiai tiks ir įtiks ir pradedantiems, nelabai mokantiems dažytis. O ir spalvų gama puikiai pasitarnaus tiek natūralistams, kurie tenori natūralių, žemiškų ir neryškių tonų, o ir nudžiugins mėgstantiems ryškesnes spalvas su savo rožine, mėlyna… neblogai, ką?

Nusipirkau ir abu šios kolekcijos highlighter’ius. Vienas labiau gelsvas, kitas labiau rausvas. Gal ne tiek rausvas, kiek šaltesnis. Bet man tiko ir patiko abu. Naudojau ir akims, kaip akių šešėlius. Paprasti, lengvi, bet švytėjimas gražus. Nėra patys intensyviausi, bet tikrai neblogi. Pirkti juos rasite EUROKOS. Kaina – 2,79 €. Produkto – 5 g.

Neturiu geros nuotraukos, kuri užfiksuotų juos naudojant kaip highlighterius, bet efektas mane tikrai džiugino, gražiai susiliejo su kitais produktais, neišryškino sausumo, bet suteikė pakankamą dienai švytėjimą.

Dar norisi paminėti, kad šioje kolekcijoje dar rasite ir skaistalus – įtariu, kad ir jie bus neblogi.

Ši kolekcija man tikrai patiko. Žiūrint į kainas, kokybė puiki. Tikrai dar prigriebsiu keletą atspalvių, kai atsiras kokių nuolaidėlių. Tikrai noriu mėlynos ir dar kokios… smagu, kai randi paprastų, bet tikrai gerų produktų už nedidelę kainą. O ir Kalėdinėms dovanėlėms galit draugėms po mėgstamą atspalvį padovanoti.

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *