nano care cloth, makiazui valyti, sluoste
Makiažo valymas,  Veido odos priežiūra

NANO CARE daugkartinė rožinė šluostė makiažui valyti (Nanotekas) – ar tikrai verta dėmesio?

Jau rašiau apie RAYPATH nano silver pirštinaitę, su kuria galima valytis makiažą. Įraše aptariau tiek jos pliusus, tiek trūkumus. Bet bendras įspūdis liko visai neblogas. O savo instagram profilyje @grozio_drakonas pasakojau apie daugybę skirtingų makiažą valančių šluosčių ir jas palyginau.

O šiame įraše noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie rožinę daugkartinę makiažą valančią NANO CARE šluostę:

Euro Vaistinė – 10,89 €
Drogas Eurokos – 11,90 €
Nanotekas – 11,99 €

NANO CARE CLOTH šluostė pristatoma taip:

“Inovatyvios šluostės, skirtos kasdieniniam makiažui valyti, yra pagamintos naudojant „Nanotec“ technologiją su itin minkštais komponentais, sukurtais švelniam ir kruopščiam makiažo nuvalymui. Šluostė veiksmingai pašalina akių šešėlius, blakstienų tušą, lūpų dažus, pudrą ir t. t. Puikiai nuvalo ir vandeniui atsparų makiažą. Jei norite valyti veidą be jokių cheminių medžiagų, naudojant tik vandenį, šis produktas skirtas Jums!

Šluosčių funkcijos:
• Nereikia jokių cheminių medžiagų (tik vanduo);
• Efektyvesnės už įprastus makiažo valiklius;
• Galima naudoti daugybę kartų (išplaukite vandeniu, muilu ir vėl naudokite);
• Pagamintos iš aukščiausios kokybės mikropluošto (75 % poliesterio ir 25 % poliamido, apdoroto naudojant „Nanotec“ technologiją);
• Šluostę labai lengva valyti – ją galima plauti paprastu muilu ir / arba detergentų neturinčiu valikliu;
• Puikiai šalina tušą, pudrą, akių šešėlius ir kitą (net ir vandeniui atsparų) makiažą;
• Idealiai tinka jautriai odai, taip pat gali būti naudojama siekiant išvengti alergijos.
Naudojimas
1. Produktą lengva naudoti: tiesiog sudrėkinkite šluostę su vandeniu ir nuvalykite makiažą, švelniai  trinant odą.
2. Šluostei išsipurvinus, nuplaukite po vandens srove ir tęskite valymo procesą.
3. Nuvalius veido odą, išplaukite šluostę, naudodami paprastą muilą ir šiltą vandenį, tada palikite ją išdžiūti.
Papildoma informacija: gali būti naudojama su alkoholiu pagamintais kosmetikos valikliais. Nenaudokite audinių minkštiklių, taip pat valiklių, kurių sudėtyje yra ploviklių, acetono ir rūgščių (nenaudokite nagų lako šalinimui).”

nano care cloth, nano care, sluoste, nanotekas

Mano įspūdžiai naudojant NANO CARE šluotę makiažui valyti:

Kas patiko:

  • Šluostė pakankamai didelė, patogu ją naudoti, krašteliai irgi švelnūs, nebraižo odos ir jos nedirgina.
  • Lengvai plaunasi, greitai džiūna, gerai sulaiko vandenį.
  • Makiažą valo neblogai – veido makiažą tikrai nuvalo gerai, akių makiažą irgi apvalo.
  • Tinka alergiškai odai, vaikų odai (nuvalyti kokius dažus ar dar ką).
  • Kartotinė perdirbama pakuotė.
  • Daugiakartinė – keisti reiks kas kelis mėnesius, susinaudos mažiau vatos padelių ir valiklių (arba kai kuriems ir pilnai juos pakeis)

Kas nepatiko:

  • Net šiek tiek per gerai sulaiko vandenį, norėtųsi kiek “šlapesnio” pojūčio valant, bet tai tik smulkmena, kuri priklauso nuo to, prie kokių valiklių esatę pratę.
  • Atsparaus vandeniui akių makiažo neįveikia – kadangi aš dažniausiai renkuosi atsparų vandeniui tušą, tikrai pajaučiau, kad lengvai vien su šluoste jo nenuvalau, pradedu trinti. Į kelionę irgi imu ne tik šluostę, bet ir sau įprastą dvifazį akių makiažo valiklį. Tad labai priklauso nuo to, kiek ir kokį makiažą naudojate.
  • Pagaminta iš 75 % poliesterio ir 25 % poliamido – tai sintetinis mikropluoštas. Jis švelnus, malonus liesti, bet yra mikroplastiko šaltinis ir nėra draugiškas aplinkai.
  • Apie NANO daleles kolei kas žinome tikrai nedaug – jos tampa vis populiaresnės, turi antibakterinių savybių ir padeda šluostėms geriau valyti odą ar paviršius. Bet esti ir tyrimų, kuriuose aptariama galima šių dalelių žala sveikatai – ŠALTINIS

nano care cloth, nano care, sluoste, nanotekas

Taigi, ar verta išbandyti NANO CARE šluostę makiažui valyti? 

Tai patogi priemonė ir tikrai veiksminga – man ji nepadėjo pilnai atsisakyti makiažo valiklių ar vienkartinių vatos padelių, nes pilnai nenuvalo makiažo (ypač atsparaus vandeniui), bet tikrai padėjo jų naudojimą apmažinti. Naudoti man patiko, patogu keliaujant ar norint turėti kuo mažiau daiktų. Taipogi, tinka ir vaikams apvalyti ar alergiškai odai, kuriai sunku rasti tinkamus produktus, kurie nedirgintų odos.

INSTAGRAM įraše rasite filmuką, kuriame naudoju šią NANO CARE šluostę. O ŠTAI ČIA įrašą, kur palyginu šią makiažą valančią šluostę su kita panašia šluoste iš MAGNITONE.

nano care cloth, nano care, sluoste, nanotekas, magnitone, daugkartine

Ar verta rinktis vien dėl poveikio aplinkai? Nežinau. Sunku pamatuoti, koks variantas yra žaliausias – priklauso ir nuo to, kokius valiklius ir vatukus renkamės, kiek jų ir kaip greitai išnaudojame, kokios jų pakuotės, ar jas išrūšiuojame? Galiausiai, priklauso ir nuo mūsų įpročių bei poreikių – ar naudojamų makiažą nuvalo, o gal tenka vargti ar eiti miegoti su užsilikusiu makiažu, o tai sukelia daugiau odos problemų, dėl kurių turime pirkti naujus produktus? Kiek mikroplastiko tokia šluostė paleidžia į vandenį, o ir kiek vandens ir muilo išnaudojame jos plovimui? Kaip dažnai šluostę keičiame?
O ir kol kas apie NANO daleles sunku sakyti kažką užtikrinto.

ŠIAME IGTV įraše palyginau skirtingas šluostes ir tai, pagal kokius aspektus jas galima vertinti (ir nuo to priklauso, kokią rinktis).

Lyginant su kitomis panašiomis šluostėmis – tai tikrai neblogas variantas. Švelnus, vietinio gamintojo, malonu naudoti, nenusiskalbia taip greitai, patogus, veikia neblogai. Pabandyti verta, kaina nebloga. Galbūt patiks ir tiks – šaunu. Bet, jei jausite, kad Jūsų makiažo neįveikia ir daugiau vargstat nei norėtumėte – jau geriau rinktis kitokį variantą ir negraužti savęs dėl aplinkos taršos, nes neaišku, ar su tokia šluoste priimame tikrai žalesnį sprendimą.

Siūlyčiau įsiklausyti į savo odą ir jos poreikius ir nuspręsti individualiai. Aš pati netapau didžiulia šių šluosčių fane ir revoliucijos mano odos priežiūroje jos nepadarė, bet tikrai tapo naudingomis ir nesigailiu įsigijusi. O, kai apsiskalbs, puikiai tinka naudoti makiažui nuo rankų valyti (na, jei, kaip ir aš, nuolat swatchinat šešėlius ar kitus produktus), o ir dar patarnaus buityje.

PS:. joks valiklis ar šluostė nenuvalys makiažo tobulai ir pilnai – visada taikykite DOUBLE CLEANSE metodą ir po makiažo valymo naudokite prausiklį.

Taipogi, tinkamai prižiūrėkite savo šluostę – nenaudokite su acetonu ar aštresniais valikliais. Plaukite rankomis arba skalbimo mašinoje ant švelnios temperatūros su švelniais skystais skalbikliais, nenaudokite minkštiklių. Patariama džiauti ne tiesiai ant gyvatuko ir ne džiovyklėje, o pakabinti šalia radiatoriaus ar džiauti ore – kad nepažeistumėte šluostės. Jei plaunat rankomis – rinktis švelnų, kremišką muilą.

Gal irgi bandėte? Kokie Jūsų įspūdžiai?

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: hhttps://www.facebook.com/kelionduone/

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *