Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms,  Makiažas,  Veidui

Maybelline x Puma: matiniai lūpų dažai (superstay matte ink) ir highlighteris (chrome)

Jau gerą pusmetį savo kolekcijoje turiu Maybelline ir Puma bendrai išleistų dekoratyvinės kosmetikos produktų. Tai limituotas leidimas, jau nebe šviežias, užtat likučiai dabar visur su didžiulėm nuolaidom, tad kalbėti apie tai dar ne vėlu.

Man beprotiškai patiko dizainas – pilkšva alyvinė yra viena mėgstamiausių mano spalvų, todėl jaučiau šiai kolekcijai didžiulę trauką. Turiu daug Maybelline skystų matinių lūpų dažų, o ir jų chrome highlighteris yra vienas mano mylimiausių. Tad šią kolekciją pabandyti irgi labai norėjau. Ir daug iš jos tikėjausi.

Pačią kolekciją sudaro gerokai daugiau produktų: blakstienų tušas, metalic išsukami akių šešėlių pieštukai, veido blisgesys – pieštukiniai skaistalai. Lūpų dažų rasite ir daugiau atspalvių – aš kalbėsiu apie turimus du. Ir highlighterį.

Čia susijungia ilgas ir kokybiškas produktų išsilaikymas, sportinis stilius ir gatvės mada.

 SUPERSTAY MATTE INK™ LIQUID LIPSTICK

Matiniai skysti lūpų dažai – jų kaina buvo 10 eu, dabar “Eurokos” po 5 eu, pigu.lt – net mažiau nei 4eu.
Kiekis – 5 ml. Jie atrodo mažesni nei įprasti maybelline superstay lūpų dažai, bet iš tiesų kiekis toks pat, tiesiog šių pakuotė kiek trumpesnė.

Konceptas daugumai puikiai pažįstamas – ryškūs, skysti, matiniai. Išdžiūsta beveik iki sausumo ir išlieka ant lūpų visą dieną.

Atspalviai iš viso penki, mano turimi du: kaštoninis 09 Unapologetic ir 11 Fearless.
Šiti atspalviai man labiausiai patiko, juos įsigijau visai netrukus po kolekcijos atsiradimo lentynose.

Aplikatorius patogus, su juo lengva padengti lūpas, o tuo pačiu ir brėžti tikslias linijas. Taip, su visais tokiais lūpų dažais reikia šiek tiek įgudimo ir praktikos, bet tokio tipo aplikatorius tikrai palengvina darbą.

Intensyvaus kvapo priemonės neturi, bet yra saldus, tartum šokoladinis aromatas. Užsitepus nebesijaučia.

Priemonė tikrai pigmentuota – vienas ar du sluoksniai ir esi pasiruošęs užkariauti pasaulį. Atspalviai irgi unikalūs, kitokie nei įprasta – būtent tai man ir patiko. Savo kolekcijoje turėjau daug panašių, bet ne identiškų atspalvių. Maybelline superstay lūpų dažų irgi rasite labai panašių, bet šiek tiek besiskiriančių atspalvių. Formulė šių ir tradicinių tokia pati.

Tepantis tokio tipo lūpų dažus – patartina iš anksto paruošti lūpas. Drėkinti, nušveisti – švariai nuvalyti produktus prieš dažantis. Galima naudoti specialius primer’ius arba padengti lūpas maskuokliu, bet tai nėra būtina. Nors gali padėti dar ilgiau išsilaikyti ir gelbsti, jei produktas lipnokas.

Išsilaiko jie tikrai ilgai – po poros valgymų, kavos, vandens, ledų ir lūpų kramtymo vakare atrodo vis dar neblogai. Žinoma, kažkiek apsitrina, ypač šalia vidinės lūpos pusės, bet lūpos vis dar ryškios. Nuvalyti geriausia su aliejumi ar dvizaziu valikliu. Tada jau riebumą nuvalyti galima su pieneliu arba miceliniu vandeniu. Vien su miceliniu ar pieneliu nuvalyti galima, bet reikės daugiau pavargti, o ir galbūt neišvengsite lūpų trinimo ir sudirginimo.

Uždžiūna, bet ne iki visiško sausumo. Priemonė lieka šiek tiek lipni. Tas lipnumas vis tik nebuvo erzinantis ir neleido lūpoms stipriai išsausėti, tad netrukdė. Nors gal ir labiau mėgstu tuos, kurie nelimpa visai. Bet situacija daug geresnė nei su ‘L’oreal’ šokoladiniais, kurie versdavo mano lūpas nuolat sulipinėti ir nuvylė.

#FEARLESS

#UNAPOLOGETIC

Tikrai ryškūs, tikrai matiniai ir tikrai ilgai išlieka. Spalvos labai gražios – nebijokite ryškesnių, tamsesnių atspalvių. Gal jie pasirodys iššaukiantys ar įpareigojantys, bet pamatysite, kaip gražiai jie gali atrodyti ir suteikti griežtumo ar tam tikros nuotaikos. Rudi, violetiniai atspalviai yra visiška jėga. Rekomenduoju bent su jais paeksperimentuoti ir atrasti, kas patinka, o kas vis tik – ne.

Jie nėra labai lipnūs ir pakankamai patogūs, bet neprilygo kai kuriems mano bandytiems ir patekusiems į favoritų sąrašus – pavyzdžiui Lumene.  Lūpas sausina visi tokio tipo dažai – nepamirškite gerai jų sudrėkinti nakčiai, o ir rekomenduočiau nenaudoti kasdien ar bent padaryti pertraukas, dėti lūpų kaukes. Bet nesausino daugiau nei įprasta ir užteko nakčiai lūpų balzamo. Už dabartinę 4-5 eu kainą – tikrai verta. O  vertinčiau juos 8/10.

#CHROME HIGHLIGHTER

Atspalvis vienintelis šioje kolekcijoje – 08 knockout.

Turiu chrome maybelline tokį highlighterį atspalvio “rose gold” ir jis vienas mano mylimiausių apskritai. Tiesiog norisi rekomenduoti tūkstantį kartų, nes kremiškas, intensyvus, bet atrodantis natūraliai, susiliejantis su oda ir nereikia mokėti per daug… gausite už kokių 10 eu ir labai džiaugsitės pusę amžiaus.

Šis: kainavęs apie 11 eu – o dabar nukainotas pigu.lt iki 4,37 eu. Labai rekomenduoju paskubėti ir įsigyti – nesigailėsit. Ypač, kai dabar galima tai padaryti taip pigiai…

Kiekis 6 gramai. Aš naudoju jį dažnai ir naudojasi labai taupiai – o ir labai tiks kaip akių šešėlis. Man čia dešimtukas.

Todėl pamačiusi, jog šioje kolekcijoje yra highlighteris – iškart jį nugirbiau. Koks jis gražus… Nors tikėjausi šiek tiek kitokio, labiau alyvinio atspalvio, o šis kiek tamsesnis nei mano ‘rose gold’ bei labiau rožinis, persikinis. Bet vis tiek labai gražus. Bijojau, kad bus per tamsus mano labai šviesiai odai – minėtas rose gold tinka tobulai. Ir tikrai, padauginus gali pasirodyti per tamsus, bet jis taip gražiai susilieja su oda, galima sulieti su skaistalais…Aš jį tikrai pamėgau. Kad ir tradicinio nepranoko, vis tik formulė puiki – kremiška, pigmentuota ir intensyvi. O kiek labiau įdegusiems nei aš – išvis primirs rojų žemėje.

Visos kolekcijos neturiu, bet lūpų dažai ir highlighteris tikrai nenuvylė. Dabar per paskutinius išpardavimus tikrai verta įsigyti kažką, kas traukia akį.

Mano mylima vlogerė Tati ČIA apžvelgė šią visą kolekciją, tad irgi galite pasižiūrėti.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published.