Uncategorized

Maybelline šešėlių/veido paletė “the city kits: Urban Light” (ar verta???)


“Maybelline” pagaliau išleido į pasaulį kažką spalvoto ir aš aišku iškart susidomėjau. Su “maybelline” šešėliais geros patirties neturiu, bet apie naują jų formulę girdėjau daugiau teigiamų atgarsių, tad gal verta pabandyti. Ypač, kai spalvos tikrai žavios ir pavasariškos!
Tai šešėlių (plius skaistalai ir highlighteris) paletė iš “city kits” serijos – “urban lights”.

kaina be nuolaidų apie 15eu. Nuolaidos būna ir nemažos, tad galima gauti bent už kokių 10-12eu. Pirkti yra pigu.lt , varle.lt , eurokos, droge…na, tikrai lengvai rasit 🙂
Galioja du metus nuo atidarymo, 12g priemonės. Sudėtis įprasta šešėliams, daugimoje pagrindinis ingridientas – talc’as.
Pakuotė man patinka dėl holografinio “apvado”. Nors už tokią kainą norėčiau veidrodžio ir kokybiškesnio įpakavimo, bet nieko labai blogo ar brokuoto.
Jau matosi iš mano paletės, kad išbandžiau ne vieną kartą, visos spalvos bent keletą sykių buvo bandytos ir nešiotos, tad dalinuosi patirtimi, kuomet pagaliau nusprendžiau, ką galvoju apie tai.


Nesu labai patenkinta savo “swatches”. Tiesiog spalvos nėra pakankamai kremiškos, ryškios, pigmentuotos. Jos gražios, bet sužavėta nelikau. Bet tai vaizdas be primerio ant rankos, tad bus matyt. Internete atrodo geriau:


Ah, nežinau, bet manęs ši paletė tiesiog nesužavėjo. Ji visa blizgi, bandžiau kaip įmanydama kurti įvaizdžius vien iš jos ir man rezultatas nelabai patiko. Įkomponuoti atspalvį ar porą, naudojant kitas paletes pavyksta labai neblogai. Bet vien iš jos nieko gražaus nesukursi. Praleidau daug laiko, bet rezultatai nei ryškūs, nei to verti.
Gale paletės yra pasiūlymai, kaip komponuoti spalvas ir bandžiau sekti ir jais – rezultatas man nelabai patiko.

Highlighteris ir skaistalai nelabai patiko. Skaistalus mėgstu matinius, o highlighteris tiesiog palieka blizgučius, kurie išsisklaido.
Juoda – sidabrinė spalva ant rankos atrodo gražiai, bet sklaidant ant akių voko neatrodo įspūdingai. Bet dengti voką ar liniją palei blakstienas tiks ir atrodys gražiai.
Žalsva blizgi spalva man taipogi patiko, bet ji labiausiai tiko akių kampučiams. Blizgios spalvos visos gražios, bet sklaidant dingsta, tad tinka tik konkrečių vietų ryškinimui.
Su matiškesnėmis (nors jos ir nėra visai matinės) man tiesiog trūko pigmentacijos. Alyvinė ir žalsva – vienos mano mėgstamiausių spalvų, bet ant akies atrodo neryškiai.
Sakyčiau, kad tai nėra savaime pakankama paletė, kurios užtektų vienos visam veido makiažui – galima imti vieną ar kitą atspalvį kartu su kitomis priemonėmis, bet vien iš jos nieko gražaus sukurti nepavyksta.
Nesupraskit klaidingai, atrodo gražiai ir nieko blogo, bet palyginus su kitomis mano mėgiamomis paletėmis – ši nenusisekusi.
Jei mėgstant lengvą akių makiažą. Ypač vasarą ar pavasarį, kai norisi tik pablizginti ar suteikti švelnų atspalvį akims – ši paletė tiks. Bet ryškiems kontrastams, įdomiems įvaizdžiams, kuriems teikiu pirmenybę, ši paletė menkai pasitarnaus.

(Čia nuotraukoje palyginimas su “essence” palete “be kissed by the moon” – spalvos nėra identiškos, bet kokybė panaši, o kaina daug draugiškesnė. Pirkau už gal 4,5eu! )

Pirma spalva – žalsva iš “essence” paletės, kitos dvi – maybelline.

Vidurinė spalva – maybelline, kitos dvi – essence.

Dvi apatinės – essence – o viršutinės – maybelline.
Spalvos akivaizdu, kad nėra tokios pat, bet kokybė labai panaši! Tad kainos atotrūkis paverčia “essence” labiau verta!
Kokybė man primena “essence” šešėlius. Kurie, beje, tikrai yra mano stalčiuje ir yra naudojami. Bet jų kokybė labai panaši! Tik kaina visai kita. Ir tai viską keičia.

Štai “essence” paletė, kuri man labai primena šią “maybelline”.
Spalvos, kartoju, nėra tokios pačios, kas leistų kurti abiejomis paletėmis gražius perėjimus, bet tiesiog ant akių ar sklaidant skirtumai tokie minimalūs, kad tiesiog neverta…1
Ši “urban light” paletė būtų verta 5eurų. Už tiek, tikiu, kad pakaktų jos duodamo rezultato. Nėra nieko labai blogo su ja – akis padažys, bet lyginant su tuo, ką galima įsigyti už 15eu – yra daug geresnių vatiantų. Pavyzdžiui “nyx” šešėliai ar “bh cosmetics” – kaina panaši, bet kokybė pralenkia stipriai!
Kadangi ši paletė trigubai brangesnė nei “essence” – kokybės tikiesi irgi šiek tiek geresnės.
labai norėjau, kad ji man patiktų, bet tiesiog negaliu sau meluoti, nes rezultatai nuvylė. Vis tik “maybelline” nėra ta firma, kurios šešėliais pasitikiu ir visada perku, nes jie tiesiog nėra to verti. Kitaip nei kitos “maybelline” priemonės, kurių esti tikrai neblogų.

Ką Jūs manote? 😉
DMN @dominykanav @groziodrakonas
#maybelline #urbanlight #thecitykits #eye #cheek #pallete #palete #seseliu #kosmetika #apzvalga #atsiliepimai

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.