Akims,  Kosmetika,  Makiažas

“Maybelline” atsparus vandeniui blakstienų tušas (The Colossal: GO EXTREME: volum)

Jei paklaustumėte, kas man dvelkia paauglyste, tai paminėčiau šį blakstienų tušą. Kai pradėjau dažytis blakstienas, visada pirkdavau įvairius ir apvalainus maybelline tušus. Net nežinau, ar jie buvo madoje, ar juos labai gyrė, ar kodėl rinkdavausi būtent juos. Bet rinkdavausi ir tikrai daug tokių geltonų ir rožinių tūbelių esu pribaigusi.

Dabar su tušais eksperimentuoju – vien naudojamų yra tikrai ne vienas ir tikriausiai net ne penki. Bet šitie geltoni karts nuo karto vis sugrįžta. Ir negaliu dėl to pykti.

Dabar jau šį Maybelline blakstienų tušą priskiriu pabaigtukams – jau atgyveno savo gyvenimą, daugybę kartų blakstienas padažė ir atsisveikino. Tokia proga, nusprendžiau ir apžvalgą jam parašyti.

Tai “The Colossal: Go extreme. Volum” atsparus vandeniui blakstienų tušas.

Kartais naudoju ir neatsparius vandeniui, bet man jie nelabai tinka. Turiu itin riebią odą ir užkritusius akių vokus (hooded eyes), o ir ašaroju daug – neatsparūs tušai ir tai dienos pabaigoje būna atsispaudę ant voko. Bet jie laikosi tikrai geriau, o ir visada makiažą valau su aliejais ar dvifaziu valikliu, tik tada su miceliniu vandeniu ar pieneliu. Tad tikrai neprireikia brūžinti ir trinti, idant blakstienų tušą nuvalyčiau. O dėl šiurkštaus valymo ir sakoma, kad atsparūs vandeniui tušai alina blakstienas – ne jie, o tai, kaip nuvalai priemonę.

Šį tuša rasite “Eurokos”, “Drogas” parduotuvėse, net ir didesniuose prekybos centruose. Žinoma, internete.  Tikrai nebus sunku.
Kaina be nuolaidų – 11,55 eu. (Dabar, kai rašau,  Eurokos gausite su 40proc nuolaida). Kiekis apie 10 ml. Tuos rekomenduojamus tris mėnesius tikrai ramiai naudosit.

“Atsparaus vandeniui blakstienų tušo “Volum express the colossal” šepetėlis leidžia maksimaliai padidinti blakstienų apimtį be jokių pastangų. Išskirtinės kolagenu papildytos blakstienas storinančios formulės ir unikalaus mega šepetėlio derinys pastorina kiekvieną blakstieną ir joms suteikia įspūdingos apimties. Tinkamas naudoti nešiojančioms kontaktinius lęšius. Patikrinta oftalmologiškai.”
Šepetėlis apvalainas, man jį naudoti buvo patogu. Galiukas siaurėjantis, tad pavyksta prisibrauti ir prie kampinių blakstienų.
Darbą jis atliko tikrai neblogai. Kaip ir žadama, suteikė apimties. Nei birėjo, nei tepliojo. Blakstienų nepaversdavo nei voro kojomis, nei nesulipindavo, bet svarbu nepadauginti ir vibruojančiais judesiais jį naudoti.

Ilgio irgi suteikė. Blakstienos atrodo gerai, efektingai, bet vis dar pakankamai natūraliai. Toks tobulas balansas.
Mano akys nedidelės ir įkypokos – kartais su stambesniu šepetėliu sunkoka, daugiau galimybių išsiteplioti besidažant. Bet su viršutinėmis blakstienomis daug bėdų nekilo. O štai apatinėms renkuosi ploną šepetėlį – man nereikia didelio efekto, nei ilgio, nei apimties, bet šiek tiek pajuodinti ir lengvai pabrėžti – toks tušas joms netiko. Kiek bandžiau – ištepdavo odą ir būdavo daugiau vargo nei džiaugsmo.

Galbūt ir nepavadinčiau šio tušo išskirtiniu ar nepakartojamu, bet jis man patiko. Dabar šiek tiek labiau linkstu link smulkesnių ir lankstesnių šepetėlių, bet visi turi savo privalumų ir trūkumų. Manau, kad blakstienų tušą reiktų rinktis pagal akių formą ir pageidavimus – tai itin individualu. Turint retas blakstienas norėsis kitokio tušo nei tam, kurio itin tankios. Bet šio “Maybelline” tušo formulė nenuvylė ir puikiai tarnavo, todėl atsisveikinu pilna gerų emocijų.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *