Uncategorized

"Lush" veido kaukė "Don't look at me"

“Lush” kosmetikos Lietuvoje nusipirkti nerasite. Beje, šios veido kaukės itin natūralios ir trumpo galiojimo, tad ir nėra siunčiamos – jas įsigyti galima tik “Lush” parduotuvėse.
Tad keliaujant, verta pasižvalgyti “Lush” tinklo ir išbandyti jų prekes, nes jų esti itin nuostabių. Sudėtis irgi žavinti 🙂
Ieškojau veido kaukės riebiai, problematiškai odai ir nusipirkau šią. Ryškiai žydra, kvepianti natūraliais citrusais ir turinti savyje grūdelių, kurie šveičia odą. Dabar jau pabaigiau visą indelį ir galiu pasakyti tik gerus žodžius apie šią priemonę. Beje, ją galima naudoti ir ant viso kūno – jei norite šveisti ir valyti kaklo sritį, dekoltė ar nugarą, kur beria.
Sudėtis: Kaolin, Fresh Organic Lemon Juice, Glycerine, Rice Syrup (Oryza Sativa Syrup), Ground White Rice (Oryza Sativa Powder), Organic Silken Tofu, Murumuru Butter, Bentone, Water (Aqua), Rice Milk, Fragrance, Grapefruit Oil, Neroli Oil, *Limonene, *Geraniol, *Linalool, *Farnesol, Blue 1. *Occurs naturally in essential oils
“Lush” nebando su gyvūnais, visa produkcija veganiška ir natūralios sudėties.
18578644_1583469531665453_144410920_n
Kaina: Aš pirkau “Lush” parduotuvėje Ukrainos sotinėje, Kijeve, pavertus į Eurus, mokėjau virš dešimties eurų, šiaip kainos visur panašios, skirtumas gali būti maksimum poros eurų ribose.
Užtepate ant veido ir paliekate 10-15min, tada nuplaunate šiltu vandeniu. Oda švelnutėlė, išvalyta, lygi ir švytinti. Man jos efektas buvo nuostabus. tikrai pagerėjo odos būklė, sumažėjo spuogelių, labai patiko jausmas po jos. kvapas nuostabus.
kadangi kaukė savyje turi šveičiančių grūdelių, nepaisant sudėties, reiktų naudoti ne daugiau trijų kartų per savaitę, kad odos nedirginti daugiau nei reikėtų.
Po kaukės, patarčiau patepti veidą lengvu kremu ar geliu ir šiek tiek drėkinti. Kaukė labiausiai tinka riebios odos savininkams, nes citrusai gali šiek tiek sausinti. Beje, jie balina inkštirus ir giliai valo. Sudėtyje dar yra Kaolino, kuris labai puikiai ir giliai valo odą. Jokios cheminės kaukės man nepaliko tokio gilaus įspūdžio kaip ši.
Laikyti ją reikia šaldytuve, kad nesugestų ir tarnautų ilgiau. Ildelis nedidelis, bet tikrai tarnaus visą mėnesį, naudojant dažnai ir palepinant ne tik save, bet ir šeimos narius, tėčius, mamas ar drauges.
06351_b
 
 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.