Uncategorized

Lush “rosy cheeks” kaukė

Lush šviežia (trumpo galiojimo – apie mėnesį, bet laikant šaldytuve kaukių gyvenimą galima pratęsti mažiausiai trigubai be nuostolių) veido kaukė “rosy cheeks” – kaina apie 12$ ar apie 10€ už indelį – 75gramai produkto. Patikėkite, užteks ne kartui ir ne dviems – aš laikau šaldytuve ir panaudoju bent 15 kartų – ypač ši kaukė itin skalsi ir net kietoka – reikia labai nedaug, o susimaišius su vandens lašeliu ir kūno šiluma pasiskirsto ir padengia visą veidą.
Deja, Lush neprekiauja Lietuvoje. Produkciją siųstis galima (ir dekomenduoju!), bet šios kaukės nesiunčiamos, nes yra šviežios ir palyginus neilgo galiojimo – galite nusipirkti tik keliaujant. Tad būtinai keliaujant pažiūrėkit, gal būsite šalia Lush parduotuvės ar paprašykite keliaujančių ar emogravusių bičiulių – kadangi kaukė 75gramai – galite prasivežti ir rankiniame bagaže. Be JAV, rasite nuo Kijevo iki Zagrebo, Paryžiaus, Berlyno, Ciuriko ar Talino… tikrai daugelyje sostynių rasite šį tinklą!

“Rosy cheeks” tikrai ne pirma (ir ne paskutinė) įsigyta Lush kaukė. Sudėtis džiugina, veido oda alsuoja iš malonumo ir pagerėjimas jos būklės matomas. Kvapas fantastiškas, užtenka ilgam… svarbiausia pasitinkti pagal veido odos tipą!

Ši konkreti “rosy cheeks” kaukė skirta riebios odos savininkėms. Tiks ir toms, kurias kankina spuogai ar inkštirai. Kaolinas – molis, o su moliu sudėtyje kaukės gali sausinti odą – tai nėra blogai, grėmės nėra pakenkti, bet sausiaodėms ši kaukė bus sausinanti – mano oda riebi ir tikrai jaučiu kaip visą sebumą padeda ši kaukė sutvarkyti. Vis tiek po jos naudoju toniką, serumą ar/ir kremą. Tai patarčiau daryti po kiekvienos kaukės naudojimo, bet po šios tai būtina, nes gali kankinti sausumo jausmas! Oda išvalys, matifikuos ir glotnins. Rožių kvapas, natūralus rožių vandens ekstraktas…kvapas nuostabus.
Palaikykite 10-15min ir nuplaukite šiltu vandeniu, sudrėkinkite ir pamaitinkite odą. Jei oda labai riebi – naudojite porą kartų per savaitę, jei nelabai – užteks ir vieno. Nenaudokite per dažnai, atraskite tinkamiausią derinį odai, kad valytumėte ją, bet nesausintumėte! Galit po naudojimo užtekti nakčiai jojobos nerafinuotu aliejumi – oda Jums padėkos!

Šiandien kaip tik pabaigiau savą pakuotę – kaukę naudojau ne vieną kartą – tikrai nedirgina odos, ji būna labai švelni, glotni ir išvalyta po šios kaukės. Mano riebiai ir spuoguotai odai – nuostabus atradimas. Veiksminga ir geros sudėties – pirksiu dar!
Kaip Jums?

Leave a Reply

Your email address will not be published.