Pabaigtukai (Project Pan),  Veido odos priežiūra

"Lumene" veido kremas riebiai ir mišriai odai iš 'klassiko' kolekcijos: kas vis tik netiko?


Vienas mano mylimiausių dieninių veido kremų yra iš “Lumene” – toks mėlynas, iš “Clear it up” kolekcijos, pavadintas “Anti-Shine” – skirtas riebiai ir probleminei odai, kokią turiu. Dar stalčiuje budi nauja tūbelė, bet dabar prekyboje matau nebent likučius ir, deja, ši serija po gana ilgos prekybos buvo nutraukta, o man tikrai patiko, todėl liūdžiu. Bet netrukus suomių firma paleido į pasaulį naujus veido kremus – vienas iš jų mišriai/riebiai odai, todėl pagalvojau, kad jei tas labai patiko ir tiko, gal taip pat ir su šiuo?
Apie jį šiandien ir pakalbėsime – “Lumene” dieninis kremas riebiai ir mišriai odai iš klassiko kolekcijos. Matizuoja, drėkina, vizualiai sumažina poras. Ko mano oda galėtų norėti daugiau?
Sudėtyje yra šiaurinių švylių ir arktinių šaltinių vandens, todėl ši unikali priemonė puikiai drėkina, saugo ir maitina. Oda nuostabiai švyti ir sveikai atrodo.
Sudėtyje nėra parabenų, formaldehido darinių ir parafininių alyvų.
80 % sudaro natūraliai išgautos sudedamosios medžiagos
Kur rasti? “Droge”, “Douglas”, pigu.lt, euro vaistinėse ir kitose el. parduotuvėse.
Kaina? Be nuolaidų apie 8eu, 50ml produkto.
Kas man patiko: 

 • Kremas lengvai įsigeria ir tikrai neriebios ir lengvos, nors ir ne per skystos konsistencijos
 • Baltas, bet nepalieka jokio balto šydo
 • Ant jo puikiai tepasi kitos priemonės, tinka kaip makiažo bazė, arba galima mėgstamą primer’į dėti ant jo ir nesigarankščiuoja
 • Labai skanus kvapas – tartum bijūnų ar šlamučių. Gėlių aromatas, bet greitai dingsta ir nėra įkyrus.
 • Reguliuoja odos riebalavimąsi – oda nepradeda greičiau riebaluotis ir , kiek normalu ir galima, apstabdo ir suvaldo sebumo išsiskyrimą.
 • Lengvas, bet pakankamas drėkinimas. Nėra tempimo jausmo ( bent mano riebiai odai, naudojant su serumais, tonikais ir kitomis priemonėmis).

Kas man nepatiko: 

 • Minusų galbūt kiekybiškai mažiau, bet patyriau vieną didelį nepasitenkinimą, nes šis kremas dirgino mano odą. Sakytum keista, nes mano odą tikrai retas kremas dirgina, o šis nepasirodytų agresyvus, bet vis tik kažkas jame man netiko.
  Nepasireiškė jokia rekcija ir tikrai ne kartą jį panaudojau ir nenusiploviau, bet jautresnėse veido srityse jaučiau šiokį tokį perštėjimą. Labiausiai ten, kur oda kiek pažeista ar šiaip sudirginta – dažniausiai aplink nosį sloguojant ar šiaip. Dažniausiai grauždavo būtent aplink nosį. Graužimas gana greit praeidavo.
  Bet esti tiek kremų, kurie visai nedirgina odos, todėl kam kankintis ir kankinti odą, naudojant tai, kas nelabai patiko? Norėjau jį pamilti, bet jis visai kitoks nei mano minėtas kitos serijos veido kremas (jis veikiau gelinis, visai nedirgino odos) ir, deja, mūsų santykiai nesusiklostė. Buvo parduotas “Vinted” platformoje, nes tiesiog lentynoje per daug kremų, kad laikyčiausi įsikibus.


Prisipažinsiu, buvau pasiryžusi išmėsinėti visą sudėtį, bet, nors užsimušk, neradau sąrašo internete, o ant pačios pakuotės nebuvo (tūbelė berods buvo dėžutėje, tad sąrašas, manau, buvo ant jos, o kartoninė dėžutė jau seniai išnykusi nuo žemės paviršiaus).
Suerzino, bet atradau, kad “Lumene” tinklapyje nebėra ir šios kolekcijos – vadinasi ir šią jau spėjo nutraukti, o naujų produktų daug. Nespėju aš su visomis naujovėmis ir taip greit besikeičiančiais produktais. Stengiuosi, bet ne visada pavyksta. Vis tik šio kremo įsigyti dar galima, todėl apžvalga, tikiuosi, bus naudinga. O dėl sudėties – be parabenų, o ir “lumene” sudėtys dažniausiai nėra labai blogos – pasitaiko populiarių kvapiklių ar konservantų, bet nieko, kas priverstų žagtelti. Man netiko, bet kiekvienas mes skirtingas.
Jei ne odos dirginimas – man būtų tikrai patikę, nes kvapas, konsistencija, lengvumas…. bet net su, rodos, tobulais partneriais mes ne visada derime, ar ne?
Beje, yra ir toks pats kremas su rožine juostele (ne žalia) – skirtas sausai odai bei su šviesiai mėlyna juostele – visų tipų odai (labiausiai normaliai ar mišriai). Visi jie kiek skiriasi, tad apie pastaruosius nieko pasakyti negaliu. Tik šis, žalias, tikrai netiks sausai odai, tad rinkitės pagal odos tipą.
Įvertinimas: 6/10
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.