Uncategorized

“Lumene” sensitive touch blakstienų tušas

Ar turite jautrias akis? Manote, kad jūsų akis alergizuoja ar dirgina dekoratyvinė akių kosmetika ir nerandate tinkamos nekenksmingos, švelnios Jūsų akims priemonės?
“Lumene” suomių firmos priemonė, sukurta bendradarbiaujant su okulistais ir užtikrinant akių nedirginančią sudėtį, kuri tiks jautrių akių savininkėms. Sudėtis pilna saugių drėkiklių, su arktiniu vandeniu ir arktinių mėlynių ekstraktu. Neturėtų alinti blakstienų ar dirginti.
Tuo pačiu žadama kokybiškai paryškinti, ilginti ir tankinti blakstienas.
Tušas juodas, šepetėlis nedidelis ir trumpais silikoniniais šereliais.

Kainos varijuoja. Pigu.lt kaina apie 12eu be nuolaidos, bet “Drogas” kaina apie 10-11eu be nuolaidos, o dažnos nuolaidos leidžia įsigyti priemonę už 6-8eu – tai puikus pasiūlymas už kokybišką priemonę.
Tiesa, pagrindinė priežastis, kodėl įsigijau šį blakstienų tušą – ne jautrios akys (nors kasdien nešioju kontaktinius lešius ir jos gana jautrios, ašaroja, vis tik tušų dirginimo ar alergijų neteko patirti), bet mažas šepetėlis, kuris idealiai tinka apatinėms blakstienoms. Viršutinėms mieliau renkuosi didesnius, vešlesnius šepetėlius, bet apatinėms jie man netinka, nes sunku prieiti prie mano akies ir neišsiteplioti. Tad man apatinėms blakstienoms tai kasdieninė priemonė.

Esu riebios odos savininkė, tad pažadai apie “lengvai nuvalomą” priemonę mane gąsdino – mano vokų ir viso veido oda riebi, tad bijojau, kad tušas nuplauks ir bus man netinkamas. Vis tik čiaudant neatsispaudžia, dienos eigoje nenubėga – išsilaikymo prasme man išsilaiko taip pat puikiai kaip visi kiti vandeniui neatsparūs tušai. Nedirgino akių, negraužė, nereikėjo teinti stipriai su valikliu valant, blakstienų nealino.

Nuotraukoje viena akis padažyta – kita dar ne (tik apatinės blakstienos abiejose).
Nustebau, nes maniau, kad viršutinėms blakstienoms didelio efekto šis tušas nesuteiks, bet atrodo tikrai neblogai. Blakstienos ilgesnės, tankesnės, ryškios. Vis tik tinka natūraliam įvaizdžiui – nesuteikia šluotos tipo blakstienų ar dirbtinių efekto – bet tikrai ne tik padažo, bet ir tikrai padeda sukurti itin natūralų, bet ryškų ir pabrėžtą įvaizdį, įgauti išraiškingą įvaizdį.

Jokio blakstienų lipinimo, lengva naudoti net pradžiamokslėms. Nenubyra. Apatinėms blakstutėms man tobuliausias pasirinkimas, viršutinėms renkuosi kiek “sunkesnio” tipo, bet šis tikrai neblogas. Jei norite natūralaus, bet pavrėžto įvaizdžio – šis tušas padės pasiekti. Šereliai trumpi, o šepetukas mažas – tai padeda prieiti sunkiau prieinamas vietas ir neišsiteplioti.


Viskas priklauso nuo lūkesčių ir kokį įvaizdį norite pasiekti. Vis tik tikrai rekomenduoju šią priemonę, nes neteko nusivilti. Beje, formulė puiki, nėra per klampi ar per skysta – nesudaro gimulėlių, lengva dengti, o tušas visus 3-6 mėnesius galiojimo neuždžiūna “anksčiau laiko”, produkto tikrai užteks visam galiojimo periodui naudojant net kasdien.

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.