Uncategorized

“Lumene” linija ‘clear it up!”: veido kremas ir tonikas probleminei veido odai


Pabaigiau “Lumene” veido toniką, tad pagalvojau, jog pats laikas apie jį pasikalbėti. Deja, nebematau šios linijos parduotuvėse, tad įtariu, kad gamyba nebevyksta arba bent Lietuvos parduotuvėse nebeliko… o šią seriją itin mėgau – veido kremas mano numeris 1 ir išnaudojau jo bent keturias tūbeles, o ir šio toniko tai jau gal trečias buteliukas…
“Lumene” – suomiška kosmetikos linija. Ši “clear it up” serija skirta probleminės odos priežiūrai, kokią aš ir turiu.

Štai šis kremas man buvo atradimas. Prieš nušluojant šią seriją iš “Drogo” lentynų – nugriebiau dar porą tūbelių, nes mano riebiai spuoguotai odai jis tiesiog tiko. Girdėjau nemažai skundų, kad kremas neįsigeria, bet jis yra gelinės tekstūros ir nėra riebus – mano veido odai jis buvo puikus drėkiklis, ant kurio labai puikiai tepdavosi ir kreminė pudra.

Man patiko kvapas, tekstūra ir jokio dirginimo, lengva, neriebi oda. Tai nebuvo kažkoks stebuklas, bet kasdieninis puikus kremas mano poreikiams patenkinti. Pastebėjau, kad jis neriebindavo odos, ji pasidarė bent kiek švaresnė, o drėkinimas buvo pakankamas.
Matau, kad šis kremas, kaip ir visa “lumene” linija, dar prieinama pirkėjau internetinėse parduotuvėse “save24”, “pigu.lt” ir dar daugiau… jo kaina iki 6eu.

Girdėjau atsiliepimų, kad sausesnei odai visai netiko ši priemonė. Iš tikro, šis gelis skirtas tik riebiai (gal mišriai) odai. Jo reikia nedaug, nes kitaip gali tikrai sunkiai įsigerti. Matiškumo ilgai neišlaiko, bet neradau dar jokio kremo, kuris tai darytų geriau ir nesausintų odos.

Štai “kosmetikos dnr” analizė. Man patinka, kad didžiausios koncentracijos medžiagos yra naudingos ir tikrai veiksmingos. Niacinamidas yra dar vienas puikus ingridientas riebiai odai! Naudoju serumą su niacinamidu ir cinku iš “ordinary” kosmetikos ir tai nuostabus atradimas mano riebiam veidui.
Linalool – randu jį beveik visur ir tai kvėpiklis, kuris gali dirginti, bet nėra blogas ar žalingas. Idealiu variantu rinkčiausi kremą be koncervantų, tad tas raudonai šviečiantis bjauriukas nežavi. Bet priemonė ilgai negenda, odos nedirgino…tad sudėtis gana nebloga, lyginant su kitais kremais. Kainos ir kokybės santykis man atrodo visai neblogas.
Dabar jau grįžkim ir prie toniko. Kvapas malonus, nuvalo nešvarumus, veikia antibakteriškai. Skirtas riebios ir probleminės odos priežiūrai. Netiks jautriai ir sausai odai. Man tiko kasdienai. Nors palieka minimaliai lipnų sluoksnį, bet nuvalydavo likučius, padėdavo gyti spuogeliams, nedirgino mano odos. Nepasakyčiau, kad tai priemonė, kuri padėjo išgydyti odos bėdas ar kardinaliai pakeitė odos būklę, bet padėjo kasdieninėje priežiūroje ir spuogelių anpuolio metu. Puikiai nuvalydavo nešvarumų ir makiažo likučius ir pruošdavo odą serumui, kremui..
sudėtis labai panaši, kaip ir kremo. Tas pats nelemtas koncervantas ir kvapikliai. Beje, jame yra nemažai alkoholio, kuris veikia antibakteriškai, bet gali sausinti, dirginti jautrią odą ir kenkti plonai odai. Aš alkoholio veido priežiūroje nesibaidau, bet reikia turėti omenyje, kad tai nėra vien tik geras ingridientas ir juo nereikia piknaudžiauti, o turint sausą odą vengti.

Iš šios serijos bandžiau dar raudoną gelį, gydantį spuogus. Jį reikia tepti tik ant pačio spuogo prieš naktį. Sakyčiau, kad jis padėjo mažinti uždegimus, gydė, bet tai darė lėtokai ir nebuvo ta priemonė, kuri padėtų ryte atsibusti jau be bjauruos spuogo ant kaktos.
Ingrientai neblogi, bet nėra itin veiksminga priemonė, o ir kaina apie 9eu, tad antrą kart nepirkčiau. Sakyčiau, kad labai panaši “margarita” priemonė su glikolio rūgštimi ir avietėmis spuogams gydyti, o kaina mažesnė.

Internete skaičiau, kad daug žmonių nusivylė šia “lumene” linija, bet tai tik įrodo, kad kiekvienam iš mūsų tinka skirtingi produktai. Man šios serijos veido kremas ir tonikas patiko ir tiko. Nesakyčiau, kad tai tobulas ir nepakeičiamas duetas, bet turint omenyje kainą ir efektą, malonumą naudojant ir sudėtį – tai kokio 7-8 balų iš 10 verti produktai.
Ar bandėt? 🙂
#lumene #clear #it #up #kremas #tonikas
@dominykanav
@grozio_drakonas

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.