Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

L’oreal sexy lip balms (sheer)

Žadama 12 valandų drėkinimo sistema, velvetinės švelnios lūpos su spalvos užuomina ar atspalviu. Gelinis lūpų balzamas, kuris drėkina visą dieną, maitina, švelnina ir dažo ar ryškina.

Su permatomu dangteliu – labiau tik atspalvį turintys lūpų balzamai “sheer”, o su veidrodiniu – labiau pigmentuoti lūpų dažai “bold”. Pastarųjų Lietuvoje aptikti neteko, tad nekomentuosiu, apsistosiu ties dviem turimais lūpų balzamais iš “infallible sexy lip balm” kolekcijos.
L’oreal puslapyje dalinami pažadai, kad nebus jokio lipnumo pojūčio, bet nepaprastai puikus, gilus ir ilgai teunkantis drėkinimas.
Manau, kad tai nuvils tuos, kurie nepasidomėjo iš anksto ir tikėjosi lūpų dažų su ryškiu pigmentu – forma ir pakuotė neprimena lūpų balzamo ar vazelino, tad apsigauti nesunku. O ir atspalviai atrodo , iš pakuotės sprendžiant, gana ryškūs ir skirtingi.
Kiekis: 3.3ml , lengva rasti – įsigyti galima “Drogas”, “Eurokos” parduotuvėse, per pigu.lt ir kitur. Galiojimas 30 mėnesių – pakankamai ilgas, du metai su puse.
Išvaizda primena kreideles – jos dabar populiarios makiažo pasaulyje. Turiu ir aš “kreidelių” savo kolekcijoje, bet labiau pigmentuotų matinių lūpų dažų, pavyzdžiui iš Catrice ar Golden Rose, tad šie l’oreal balzamai – šiek tiek naujas pavasario vėjas į kosmetinę.
Atspalviai iš “sheer” kolekcijos: 101 we wear pink – beveik bespalvis lūpų balzamas, kvepiantis cukraus vata. 103 as if I – nudish red tipo švelnus atspalvis su šiek tiek rožinės į raudonumą , gražus ir kasdienis. 104 break the rules– švelniai oranžinė. 106 clueless – užuominos į ryškią neoinę rožinę, bet tik užuominos. 109 such a babe – persikinės lūpos, oranžinės su rožiniu. 111 go pretty or go home – labiausiai pigmentuota iš visų rožinė.

Aš turiu du atspalvius iš šių – 101 ir 103

Taip ant lūpų atrodo 101 we wear pink atspalvis. Spalva yra tik vos vos, švelni vos matoma rožinė. Praktiškai bespalvis.


O čia spalva 103 as if I – ji veikiau vos vos raudona, o ne pastelinė cukraus vatos rožinė kaip kad 103. Tad skirtumas tarp jų tikrai yra. Vis tik ne toks ryškus – ar reikia jų visų? Tikrai nebūtinai, nes kontrastai nedideli.

Kalbant apie formulę – rašau dešimtuką. Lūpos tokios švelnios, nelipnios, net paputlintos ir pamatintos. Jausmas nuostabus, lūpų balzamai minkšti – išsinaidos greičiau, bet tepasi kaip sviestas maloniai, o atrodo tikrai gerai, pašerpetojusias lūpas minkština ir lygina. Tad nenusivyliau.
Tai ne ryškūs lūpų dažai, bet kaip lūpų balzamai tai tikrai labai puikus produktas. Laikosi pakankamai ilgai, tikrai gerina lūpų būklę, putlina vizualiai bent ir puikiai, tolygiai dengiasi.
Pakuotė nėra pati patogiausia ar gražiausia – jau po geros savaitės kišenėje ar rankinuke nusitrina “sexy balm” ir “l’oreal” užrašai, gali nesunkiai sulūžti dangtukas. Vis tik pakuotė higieniška, išsukama kaip pieštukas – patogu naudoti, bėdų nekilo. Lipdukai su atspalvio numeriu nenusitrynė.

Kaina apie 6,39eu, bet galima užtaikyti ir ant nuolaidų, kur galima net už 4eu įsigyti.

Štai “Douglas” parduotuvėje šiuo metusiūloma net 40proc nuolaida, bet galima rinktis iš dviejų oranžinių atspalvių

Sudėtis neturi nieko, kas būtų neįprasta įprastiems lūpų dažams ar balzamams. Nieko, kas atrodytų išskirtinai ar keltų nerimą. Sudėtyje yra sviesmedžio, kuris tikrai padeda giliai drėkinti net jautrią odą.

Manau, kad tai, kad žadama, ir gaunama. Gal 12 valandų ir neišlieka, valgant ar bučiuojantis apsitrins, bet laikosi pakankamai kokybiškai, atrodo puikiai, tikrai drėkina, vizualiai putlina ir švelniai dažo. Natūraliam švytinčiam įvaizdžiui – tobulas variantas.
Kaina normali. 6-4eu mokėti už priemonę, kuri tikrai puikiai drėkina, švelnina ir padeda puikiai atrodyti tikrai verta.

Jei pirksite internetu – siūlau pakeškoti, kaip tiksliai atrodo atspalvis, nes interneto patduotuvėse neitin atitinka spalvas, tad tiesiog perspėju 🙂
Produktas vertas dėmesio ir tikrai nuolat naudoju savo turimus atspalvius ir gal priegriebsiu jų ir daugiau. Dedu liuksą ir džiaugiuosi kartu su šalčio nenugairintomis švelniomis lūpomis, kurioms tikrai padėjo šie balzamai. Beje, kvapas nuostabus, saldus kaip cukraus vata ar saldainiai.
Kaip Jums?

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

cropped-img_3594-21.jpg

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.