Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

L’OREAL matiniai lūpų dažai ROUGE SIGNATURE liquid lipsticks (Naujas atradimas)

Noriu pasidalinti nauju atradimu – na, bent jau man jis naujas. Tai L’OREAL ROUGE SIGNATURE ilgai išliekantys matiniai lūpų dažai. Turiu du atspalvius ir tikrai juos pamilau, formulė išskirtinė.

Nusipirkau pabandymui ir tikrai patiko – lūpos lieka visiškai sausos, jokio lipnumo. Padengti galima labai plonu sluoksniu, neapsunkina, atrodo gražiai, dengiasi tolygiai, tinka ir kasdienai, ir ryškiasniam vakariniam makiažui.

Lūpų dažų kiekis – 7 ml. Tūbelė matinė, labai paprasta, bet atrodo prabangiai ir dailiai.
Aplikatorius man tikrai patiko, plonas, bet platus, su pailgu galiuku – lengva padengti lūpas, bet ir galima nubrėžti tikslų kontūrą.
Kaina – 12,49 €. Eurokos. Nėra pigūs, bet būna nuolaidų, kai galima kiek pigiau rasti. Be to, tikrai geri, tad ir verti.

Mano turimi atspalviai rudi – šiltas plytinis “129 I lead” ir šokoladinis šaltesnis “116 I explore” .

Nustebau, kad pavyko taip atspalvius ištaikyti – abu tikrai patiko. Nėra per tamsūs, bet ir ne per šviesūs. Išlieka ilgai, nedirgina lūpų, nesudaro keisto jausmo, tiesiog užsimiršta. Nuvalysite su akių makiažo valikliu ar miceliniu vandeniu, aliejuku.
Dienos eigoje, žinoma, apsivalo valgant ką riebesnio ar geriant, bet nenueina plėmais, nepradeda atrodyti keistai. Jei norisi, ant viršaus galima naudoti lūpų blizgį.

Kas mane sužavėjo – tai lengvumas. Turiu daug skystų matinių lūpų dažų – kai kurie patinka labiau, kiti mažiau, bet labiausiai erzina, kai formulė lipni arba palieka tartum plėvelę ant lūpų, sausina ir erzina dienos eigoje. Šie nėra patys ryškiausi (galima sluoksniuoti norint didesnio pigmento), bet užtat lengva naudoti ir greitai pasidažyti, tinka kasdienai, jausmas puikus.

Tikrai manau, kad reiks dar vieną kitą spalvą nusipirkti, nes formulė puiki. Gal ir Jūs bandėt? Kokius atspalvius? Kokie įspūdžiai? Pasidalinkit 🙂

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.