Uncategorized

L’oreal antakių gelinis pomadas (104 brunette)


Kiek pagyrų girdėjau apie pomadus antakiams! Tai geliniai, nors gana kieti, produktai, kur kabini su šepetėliu ir tepi! Antakiams tokių prikurta jau daug ir jie tikrai populiarūs. ABH, inglot,nyx – tai tikriausiai patys populiariausi. O dabar stoja į eilę ir dar gana naujas “l’oreal” firmos produktas.
Turiu du vienetus, vieną bandžiau jau bent dešimtį kartų, kitą vos kartą. Tad vienas šviežesnis, kitas senesnis. Čia tikrai pavyko rasti rudą, kuri nebūtų raudono (“ryžo”) potonio, labiau į pilkumą, tad džiaugiuosi spalva. Tai 104 Brunnete

Pakuotė patogi ir dizainas gražus. Lentynoje atrodo grakščiai ir dailiai. Šepetėlis įtaisytas į pakuotę, bet lengvai nusiima, yra patogus ir tikrai neblogas, būtent jį ir naudoju. Valau kiekvieną kartą po panaudojimo su miceliniu vandeniu ir spec skysčiu – nesišeria, nesusigadina.

Tepasi lengvai, nors tirštokas. Siūlau neimti per daug priemonės, kad tolygiai teptųsi. Intensyvumą lengva išgauti, kokį norisi. Tiks ir pradedančiam.

Išsilaiko visą dieną, net per karščius ir prakaito liūnus, o dar ir mano odos riebalavimąsi. Tad tikrai dėl išsilaikimo – 100 balų. Nuvalyti siūlau su akių makiažo valikliu, aliejaus pagrindu ar kokosų, ricinos sliejumi. Tada nereiks agresyviai šveisti ir pamaitinsite antakių plaukelius.

Kaina jo apie 11-12eurų be nuolaidų. Su nuolaidom galima už kokius 8eu nugriebti. Droge, Eurokos, Douglas, Pigu.lt parduotuvėse.

Viena blogybė – gelis greit džiūsta. Nespėji išnaudoti, o jau norėtųsi naujo, nes priemonė uždžiuvo. Tad tokiu atveju tenka imtis taisyti padėtį namų priemonėmis.
Galima įlašinti šiek tiek vaikiško ar veido aliejaus, aloe vera gelio.”Inglot” firma turi specialią priemonę, kurios lašiukai būtų išvis tobulas variantas, bet tai atsieitų brangiau. Geriausias variantas – skystas “sealer” tipo produktas. Aš naudoju nebrangų revolution liquid sealer ir jis veikia puikiai.  Įmaišyti, ir supresuoti, leisti formulei pastovėti. Tai turėtų padėti. Nebūtina iškart mesti lauk, padėtis dar gali būti pataisoma, jei nėra labai sudžiuvusi.
Kartais veikia ir akių lašai ar kontaktinių lęšių skystis, bet čia man jis stovėjo ant produkto ir neįsigėrė ir menkai pagelbėjo. Tai didžiausia šios priemonės blogybė – labai greitai tampa sunku ir nepatogu naudoti, o reikia pirkti papildomas priemones, kurios padėtų šiai tinkamai veikti. Kaina nėra jau tokia maža, kad tai tikrai būtų to verta…
.Tikrai – svarbiausia patį pomadą gerai prižiūrėti – gerai užsukti, nepalikti dažantis atidaryto ilgai, kuo mažiau leisti jam santykiauti su deguonimi. Tai bus puiki bent išdžiovinimo atitolinimo prevencija.

Man šis gelis patiko ir kainos ir kokybės santykis tikrai neblogas, nors priemonė gal kiek tirštoka ir idealiai veikia pradžioje, bet kai pasausėja, kas nutinka greitai, gali pradėt teptis gumuliukais.
“L’oreal” priemonės antakiams dabar mano vienos mėgstamiausių. Jos brangesnės nei kitos iš visokių “Drogų” , bet pigesnės bei aukštesnės klasės brand’ai. Tad labai neblogas tarpinis variantas, kurio kokybė tikrai nebloga. Nenusivyliau nei šiuo pomadu, nei pieštukais, nei antakių tušu.
Šis pomadas sakyčiau 7/10 man asmeniškai, nes atspalvis įtiko, atrodo neblogai, išsilaiko visą dieną. Bet tas greitas priemonės džiovimas ir sukietėjimas erzina ir tai vienintelė ir didžiausia bėda su šiuo pomadu…
Kokios nuomonės? 🙂
@dominykanav
@grozio_drakonas
#loreal #brow #gel #pomade #antakiams #antakiu #gelis #104 #rudas

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.