Makiažas,  Pabaigtukai (Project Pan)

"L'oreal" akių bei lūpų makiažo valiklis : ar tikrai lengvai susidoroja su vandeniui atspariu tušu?


Pabaigiau “L’oreal” akių ir lūpų makiažo valiklį ir nusprendžiau, kad reikia Jums jį aprašyti.
Dvifazis valiklis, žadantis lengvai įveikti ir atsparias vandeniui priemones.
“Priemonė užtikrina greitą ir paprastą dekoratyvinės kosmetikos valymą nepaliekant riebaus sluoksnio ant odos. Kaskart panaudojus šį losjoną, oda tampa minkšta ir švelni it šilkas. Tamsioji losjono dalis papildyta minkštinamaisiais aliejais, kurie veiksmingai valo ilgalaikę (vandeniui atsparią) kosmetiką. Šviesusis sluoksnis yra švelnus losjonas, užtikrinantis malonų gaivumo pojūtį. Losjone gausu raminamųjų aliejų, provitaminas B5 drėkina odą, tačiau jos neskatina riebumo. Oftalmologų patikrinta. Tinka jautrioms akimis ir nešiojant kontaktinius lęšius.”

Naudojimas:
Prieš naudojant buteliuką sukratykite ir sumaišykite abu sluoksnius.
Užtepkite losjono dekoratyvinei kosmetikai nuvalyti ant vatos diskelio ir juo nuvalykite kosmetiką. Kosmetika nuo akių zonos nuvaloma diskelį palaikius ant akių 30 sek., o paskui švelniai nuvaloma. Pasistenkite vatos diskeliu akių per daug netrinti. Visapusei odos priežiūrai – nuvalius nuo veido ir lūpų kosmetiką visada visą veidą patepkite valomuoju pieneliu ir (arba) toniku. Nuvalyto veido nepamirškite patepti drėkinamąja priemone.
125ml produkto – kaina 5,91eu be nuolaidų, kurios dažnos, tarkim dabar kaina “Eurokos” – 3,55eu.
Sudėtis:
Water – vanduo , cyclopentasiloxsne – silikono pagrindo medžiaga, minkštiklis, kondicionuoja odą ir plaukus, isohexadecane – minkštiklis, tirpiklis, isopropyl palmitate – gali kimšti poras, antistatikas, rišiklis, tirpiklis, drėkiklis, sodium chloride – druska, klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį, sausina odą ir plaukus, dipotassium phosphate – reguliuoja ph, antikorozinė medžiaga, poloxamer 184 – polimerai iš polioksietileno ir polioksipropileno. Poloksameras 184  yra naudojamas  kaip tirpiklis ir paviršiaus aktyvumo medžiaga, daugiausiai įvairiuose valikliuose, plovikliuose ir prausikliuose. Poloksameras 184 tirpsta vandenyje ir geliuose. Jo medžiagoje gali pasitaikyti nesaugių ar pavojingų priemaišų: propileno oksido, etileno oksido, 1,4 dioksino. Vis dėlto ingrediento naudojimas kosmetikoje nedideliais kiekiais yra saugus, nes priemaišų kiekis gamybos procese gali būti pakankamai lengvai kontroliuojamas , potassium phosphate – kalio fosfatas, reguliuoja pH , panthenol – Pantenolis, provitaminas B5, drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis, naudingas, polyaminopropyl biguanide – dezifektantas, dažnai naudojamas skystyje, skirtame plauti akių lęšius, bet taip pat naudojamas kosmetikoje kaip konservantas. Poliaminopropilo biguanidas kosmetikoje naudojamas, nes atlieka konservanto funkciją. Dažniausiai naudojamas kremuose, makiažo valikliuose, šlapiose servetėlėse. Poliaminopropilo biguanido poveikis odai ir sveikatai: ilgus metus kosmetikoje naudotas ir saugiu laikytas konservantas, nuo 2015 metų yra draudžiamas (tiesa, kol kas dar nėra visiškai aišku ar draudžiamas apskritai, ar bus taikomas apribojimas – paskutinėse Europos Komisijos mokslinio komiteto SCCS išvadose tiesiog paskelbta, kad nebesaugu naudoti 0,3 proc. ir didesnes koncentracijas , D & C Green N 6 (CI 61565) – kosmetinis dažiklis


Sudėtis nebloga, nors ir neypatinga. Prisikabinčiau prie to vieno paraudoninto konservanto, o daugiau – viskas gerai. Porų kimšimas šiuo atveju man neatrodo kaip blogybė – akis visada valau su dvifaziu valikliu ar aliejumi, o tokie produktai visada bent kažkiek kimš poras. Užtat visada juos nuvalau, nuplaunu veidą ir niekada nepalieku produkto ant veido.
 

Kas man patiko? 

+ makiažą valė puikiai – beveik visada naudoju vandeniui atsparų tušą, akių apvadą – valė be smarkaus trynimo ar didelių pastangų. Greitai ir efektyviai. Matinius lūpų dažus irgi gerai ir lengvai valė.
+ formulė švelni, nėra tiršta. Pusiau aliejukas – tam tikras riebumas yra, bet nestipriai ir skystoka priemonė.
+ nedirgino odos ir negraužė akių. Mano akys pakankamai jautrios ir ne visi valikliai joms tinka, tad labai džiaugiausi, jog šis visai negraužė net valant visai prie pat akių.

Kas man nepatiko?

 
 brangokas. Su nuolaida – kaina gera, bet be jos – nekiltų ranka pirkti. Nėra labai didelė , bet labai mėgstu “Margarita” su alaviju, kuris man tinka, o tas kainuoja porą eurų, tad nematyčiau prasmės pirkti ženkliai brangesnį.
nepatiko pakuotė. Dėžutė pati nebloga, sandari, bet labai nepatogi jos forma ir pilant ant vatos gabalėlio, taškosi į kraštus ir daug produkto išsišvaisto. Galima naudoti, bet nepatogu, ypač, jei naudoji skubant. Tiesiog jei kaklelis būtų plonesnis ir apvalesnis – nebūtų problemos.

Išvados: 

Mane tikrai pozityviai nustebino šis makiažo valiklis. Man svarbiausia, kad gerai valytų, būtų neblogos sudėties, prieinamos kainos ir nedirgintų odos bei akių. Šis valiklis praktiškai visus mano kriterijus atitiko. Minusai nedideli, tad tikrai nebloga priemonė. Rašyčiau jai 9/10
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.