Grožio dėžutės,  look fantastic

“Look Fantastic” Rugpjūčio grožio dėžutė ’19 (sunshine is the best medicine)

Rugpjūčio “Look Fantastic” grožio dėžutė jau čia. Kaip kas mėnesį – pasidalinsiu, ką joje radau. Šį sykį ji oranžinė it apelsinų sultys ar saharos dykuma su instagram filtru.

Apie dėžučių prenumeravimo taisykles, kainas ir viską, kas gali rūpėti, rasite senesniuose įrašuose – plačiausiai pirmąjame Gruodžio. Kviečiu pasidairyti ir po kitas grožio LF dėžutes, kurias gavau: Sausis , Vasaris , Kovas , Balandis , Gegužė , Birželis, Liepa .

Jei sugalvosite užsisakyti pirmąją dėžutę ar pirkti iš „Look Fantastic“ puslapio, labai kviečiu naudoti nuolaidos kodą DOMINYKA-RR  arba sekti šia nuoroda ir užsiregistruoti – Jūs gausite nuolaidą, o ir tam tikras bonusas sugrįš ir man. Ne reklamuoju – kiekvienas iš ten perkantis gauna asmeninę nuorodą ir gali kviesti kitus.

Vasaros paskutinis mėnuo – šiek tiek liūdesio, nes visi geri dalykai baigiasi, bet vis tik dar vasara, o šiemet tiek daug kaitros…kažkaip ta oranžinė ne tik graži ir ryški, bet ir labai tinka. Toks saulėlydis, kai visas dangus nusidažo rožiniais ir oranžiniais tonais.

Kaip visada – dėžutėje šešios priemonės.

1. DOUCCE luscious lip stain 

Pavadinimas šiek tiek klaidina – atrodo, kad tai bus kažkokia priemonė, kuri nudažys lūpų odą. Na žinot, kaip būna želė, kurią užtepi, palaikai ir nulupi… bet tai yra įprastas velvetinis – matinis ilgalaikis skystas lūpdažis. Atspalvis – ‘Holiday getaway’. Spalva persikinė ir gaivi – man patiko.

Ir formulė patiko. Dengiasi lengvai ir gražiai, labai pigmentuota priemonė, kuri išdžiūna iki sausumo – nelimpa, nebyra. Dar reiks daugiau paeksperimentuoti, bet patiko. Tai miniukas – aš slystų lūpų dažų niekada neišnaudoju iki galo, tad tokie mažiukai net labiau patinka. Ir į kelionių bus patogu įsidėti – o man tai svarbu.

Ar būčiau pirkusi – išsirinkusi pati? Taip.
Dydis 1,75 ml. Kaina – £11.95  – 13 eu.
Pilno dydžio lūpų dažai -6ml –  kainuoja £21.00 – 23 eu. Juos rasite ČIA.

2. JAMES READ 1 hour glow mask (face and body)

Tai tarsi veido kremas – kaukė veidui ir kūnui, suteikianti natūralų įdegį ir švytėjimą. Teigiama, kad tai bespalvė, bekvapė, netepanti priemonė. Labai tinka ir sausesnei odai – su hialurono rūgštimi ir aloe vera. Skamba gerai – efektas švelnus ir natūralus, tarsi oda nubučiuota saulės… Sudėtis pilna drėkiklių ir silikonų – turėtų dengtis tikrai tolygiai, atsiliepimai geri.

Deja, aš nemėgstu įdegio produktų – mėgstu savo baltą odą ir visai nesistengiu jos deginti. Nesakau, kad gaivus ir natūralus įdegis nėra gražu – mėgstu švelnų bronzatą, bet savaiminio įdegio priemonės manęs tieisog netraukia. Todėl ir nuvylė, nes liks nepanaudota. Jei įdomu – parduodu savo vinted.

50ml kainuoja £25 – 27,40 eu – ČIA.
Aš turiu 25 ml : £12,50 – 13,70 eu.
Ar būčiau pati pirkus? Ne.

3. RITUALS (the rituals of holi) body cream

Tai “Rituals” kūno kremas. Intensyvaus ir skanaus kvapo. Maitinantis ir drėkinantis. Su flamingine lelija ir greipfrutais.
Pakankamai paprastas, stipriai maitinantis kūno kremas. Kvapas skanus, bet ne toks, kuris susuktų man galvą. “Rituals” kremai smagūs ir prabangūs. Prasivers, graži pakuotė. Bet labiau mėgstu lengvesnius, gaivesnius kūno kremus. Šis kimš poras, tad atsargiai, jei oda linkusi į bėrimus.

Produktas pilno dydžio – 100 ml.
Kaina – £6,90 – 7,55 eu.
Ar būčia pirkusi pati? Galbūt.

4. NATURA herb infused sheet mask

O štai šia kauke labai apsidžiaugiau. Ne tik dėl ekologiškesnės pakuotės ir gražaus dizaino ar dėl to, kad mėgstu veido kaukes apskritai. Bet ji skirta riebiai, bėriamai odai ir mažina uždegimus – būtent to, ko man reikia. Tokiose dėžutėse dažniausiai būna drėkinantys, stangrinantys, maitinantys kremai – taip universaliau ir tai suprantu. Bet labai smagu, kai gaunu priemonių, tinkamų mano odos tipui. Ir ši – viena tokių.

“Lakštinė kaukė padeda suvienodinti veido odos atspalvį, sumažinti odos poras. Ji drėkina, atgaivina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Kuriant kaukę nebuvo atlikti bandymai su gyvūnais. Ji yra patikrinta dermatologų. Kaukė yra pagaminta iš biologiškai skaidomo bambuko pluošto. Priemonė yra tinkama veganams.”

Šią (ir kitas šios serijos) lakštines kaukes galima nusipirkti ir EUROKOS. Čia jos po 5,95 eu.
Look Fantastic įkainota £4,95 – 5,41 eu.
Kaukė vienkartinė, 22 ml produkto. Nekantrauju išbandyti.

Ar būčiau pirkusi pati? Taip.

5. BELLAPIERRE healwave highlighting pallete

Tai šviesą atspindinčių priemonių paletė – penkios gražios ir spindinčios spalvos. Paletė tikrai pigmentuota ir kremiška. labai tiks ir kaip highlighteris, ir kaip akių šešėliai. Gana paprasta paletė, bet tikrai kokybiška, universali. Paletė lengva, nedidelė, be talko – mica žėručio pagrindu. 9g.

Kaina – £29,99 – 32,80 eu. 
Ir nors tai tikrai nebloga paletė, bet, mano nuomone, per brangi. Kokybė gera, bet nei įpakavimas nėra ypatingas, o ir kiekis nedidelis. Viskas gerai – naudosiu ir džiaugsiuosi, bet pati pirkus nebūčiau dėl kainos. Nors ir neapvylė.

6. LUXIE 737 tapered highlighter brush

Kokybiški šepetėliai būna brangūs, o ir nesimėto ant kiekvieno kampo. Šitas man tikrai patiko – ir šereliai gerai kirpti, švelnūs, paimantys produktą, nesišeriantys. O ir pakankamai sunkus šepetėlis su įlengva ir įdaubta šepetėlio dalimi, už kurios reikia laikytis. Labai patogu laikyti, galima padėti smilių į tą duobelę ir tikrai daug patogiau naudoti.

Skirtas highlighteriui ir tam labai tinka. Taip pat tiks sausa biria pudra padengti paakius. Palyginti ar sušvelninti kontūrą ar bronzerį. O ir nepasensta šepetėliai – jie visada nudžiugina.
Jo kaina £26,5029 eu.

Štai ir visa 2019 Rugpjūčio dėžutė. Šeši produktai, kurių bendra vertė – £92,8 – 101,56 eu. Už dėžutę mokėjau 18 eu. Tad tikrai neblogai. Žinoma, dar ir “Elle” žurnalas. Tai mano devinta dėžutė. Ir tikrai dar tęsiu prenumeratą bent metus. Produktai nesikartoja, vis išbandai kažką naujo. Viskas puikiai.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *