Uncategorized

l'occitane "Divine" kremas-kaukė veidui su šlamučiais

Ką apie šį produktą galime sužinoti gamintojų tinklalapyje:
Profesionali veido odos priežiūra jūsų namuose!
Kremas – kaukė „Divine“ padeda kovoti su akivaizdžiais senėjimo požymiais bei suteikia greitą komforto pojūtį brandžiai odai:
1 ATPALAIDUOJA
Švitrūno ekstraktas padeda odai kvėpuoti bei atpalaiduoja ją. Oda įgauna antrą kvėpavimą.
2 JAUNINA
Šlamučių eterinis aliejus vizualiai sumažina raukšles bei išsausėjimus.
3 MAITINA
Taukmedžių sviestas intensyviai maitina bei suteikia komforto net ir labai sausai odai.
Turtingos bei greitai susigeriančios konsistencijos kremas –kaukė “Divine” gali būti naudojamas kaip kremas arba kaukė. Naudojant šį produktą, jūsų odai suteikiamas absoliutus komfortas, ji atrodo pailsėjusi. Oda spindi grožiu bei jaunyste.
Naudojant kaip kremą, tepkite plonu sluoksniu ant švarios, sausos veido odos ir dekolte srities. Venkite paakių srities. 
Naudojant kaip kaukę, 1-2 kartus per savaitę tepkite storu sluoksniu produkto ant veido odos ir dekolte srities, laikykite kelias minutes. Perteklių nuvalykite servetėle.
Šio produkto turėjau, deja, tik mėginuką ir jis ilgai gulėjo pas mane stalčiuje. Galiausiai šiandien nusprendžiau jį panaudoti ir pasidarius veido valančią kaukę, palepinau veidą šiuo produktu ir jis mane nustebino. Jis nuostabus.
Pirmiausiai, kvapas gana stiprus, primenantis kvepalus šios firmos ir asmeniškai man labai malonus. Konsistencija – balto kremo, kuris neatrodo itin lengvas, bet susigeria labai gerai ir greitai net ir užtepus didesnį kiekį produkto. Oda kvepianti, sudrėkinta, pamaitinta, bet nėra riebi. Ji labai švelni, elastinga ir tiesiog švyti. Norisi save glostyti ir uostyti nesustojant, hah.
Produktas skirtas brandžiai, į sausumą linkusiai odai, bet mano riebiai odai toks pasilepinimas irgi puikiai tinka. Gal tai produktas, kuris riebiai, jaunai odai nėra pats tinkamiausias kasdienai, bet jis tikrai puikus, kai veidas pavargsta nuo sausinančių priemonių ir nori būti palepintas.
Vienintelė priežastis, stabdanti mane nuo bėgimo pirkti šio kremo-kaukės yra….kaina. 99 eurai yra dideli pinigai, net ir suvokiant, kad firma gera, patikima ir priemonė tikrai nėra prasta. Bet jei jis atstotų visus kremus ir daugybę drėkinančių priemonių, kurios pasirodo gana prastos, manau, kad kaina to verta.
Sudėtis:
Organinis šlamučių eterinis aliejus iš Korsikos
Organinis šlamučių eterinis aliejus mikrokapsulėse
Ežeinių aliejus
Judrų aliejus
Organinis nakvišų aliejus
Organinis agurklių aliejus
Organinis mirtų eterinis aliejus
Taukmedžių sviestas
Medus ir Korsikos
Šlamutis yra žinomas, kaip ilgaamžė gėlė. Ji niekada nevysta, net ir nuskinta. Jos organiniame eteriniame aliejuje gausu aktyviųjų molekulių, pasižyminčių unikaliomis jauninamosiomis savybėmis. Daugiau nei prieš dešimtmetį L’OCCITANE išskyrė ir patentavo išskirtinių jauninamųjų savybių turintį Korsikos šlamutį, vienintelę rūšį, turinčią didžiausią koncentraciją aktyviųjų ingredientų. Atraskite mūsų šlamučių kolekcijas, saugančias Jūsų odą nuo senėjimo.
Kiekis 65ml.
Dar pasvarstysiu, ar produktas vertas tokių pinigų, bet jei bus kokios nuolaidos – reiks griebti. O ir jei akiratyje pasitaikys mėginukų – siūlau nesvarstant bandyti. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.