Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Metų mėgstamiausieji

Labiausiai patikę ir dažniausiai naudoti makiažo produktai 2019 metais ( II dalis: akių makiažas)

PIRMĄ DALĮ jau aprašiau ir papasakojau apie labiausiai pamėgtus ir dažniausiai naudotus veido makiažo produktus – bazes, makiažo pagrindus, fiksuojančias pudras, kontūravimo priemones, bronzerius, skaistalus, highlighter’ius, fiksuojančius purškiklius, šešėlių bazes, kempinėles… Kviečiu paskaityti 🙂 O čia tęsiu sąrašą, įtraukdama akių ir lūpų makiažo produktus. Kokie gi buvo tie 2019? Kokius favoritus atradot?

Antakių priemonės

Dažniausiai naudoju antakių pieštuką ir ant viršaus antakių tušą/gelį. Pieštukus naudoju ir bandau labai įvairius. O ir išsirinkti reiktų pagal tai, ko ieškote. Ar kremiškų, ryškių ir stambių linijų, kurios užpildytų visą antakį? Aš tokius irgi mėgstu, jie ypač tinka kiek vešlesniems antakiams.

Tikrai minkštas ir pigmentuotas yra “Maybelline” master shapeČIA – man jis tikrai patinka, bet dėl savo minkštumo, tenka labai dažnai drožti, tad ir labai greitai pasibaigia. Jie nėra brangūs, tad nieko baisaus, bet vis tik jų esu labai daug pabaigusi. O juk, kai kurie pieštukai labai dažnai naudojami, rodos, net nemažėja. Šio kaina 4,28 €. Man patiko tai, kad kitame gale yra šepetėlis ‘spoolie’ sušukavimui, kuris man reikalingas.

Kitas variantas, kuris man irgi patiko, tai “Wet n Wild” color icon pieštukas – ČIA – tamsesnė spalva tikrai gera, nėra per šilta. Jis ryškus, gana kremiškas, lengva naudoti, turi šepetėlį iššukavimui. Tai tikrai neblogas ekonomiškas variantas, 2,49 €.

Labai mėgstu ir “L’oreal” antakių produktus. Brow artist antakių pieštukas irgi ryškus, pakankamai kremiškas, bet ne per daug, pigmentuotas, tinkamas atspalvis, lengva naudoti, užtenka pakankamai ilgam, turi šukavimui skirtą galiuką. ČIA – 7,55 €. Perku tamsesnę spalvą.

Taip pat ir išsukamas brow artist xpert – su juo kažkaip pavyksta labai greitai ir švariai, tiksliai nudažyti antakius, spalva pakankamai šalta ir tinkanti daugumai. Man jis tikrai labai patinka, be to jis nėra labai kremiškas, produktą lengva suvaldyti. ČIA.  Šitą, manau, tikrai antrą kartą pirkčiau. 9,71 €. Naudoju ‘cool brunette’ atspalvį.

“L’oreal” man patiko ir antakių tušas – yra ir stipriai pigmentuotas, ir bespalvis. Be to, man patinka ir “L’oreal” paradise brow pomade – yra ir mini šepetėlis, ir pomadas, kuris labai ilgai laikosi vietose, atrodo gerai. Su juo turiu vienintelę bėdą – tas pomadas yra linkęs greitai uždžiūti, tad vis reikia specialius lašiukus pašalinti, kad atgaivintų produktą. Esu apie jį rašiusi tinklaraštyje.  Jei kasdien naudosite, gal mažiau pasijaus, bet toks produktas, deja, ilgai lentynoje ar stalčiuke neišgulės. Bet, nepaisant to, tikrai man patiko – ČIA – naudoju ‘brunette’ atspalvį, 11,30 €.

Iš antakių pieštukų dar paminėčiau mažiau ryškų, bet tikrai natūraliai ir gražiai atrodantį “Catrice” stylist pieštuką, kurį pamėgau ČIA – 2,59 € – irgi ekonomiškas ir tikrai vykęs variantas.

Taip pat ir “Golden Rose” paprasti, bet neblogi, labiau vaškuoti antakių pieštukai. Jie neturi ‘spoolie’, bet nėra brangūs, tad galima atleisti – 2.55 €. Naudoju 302.

Iš antakių tušų, tikrai mėgstu jau ne pirmus metus naudojamą “Essence” make me brow antakių tušą – pigus, bet menkai nusileidžia kitiems produktams. Jis man duoda viską, ko reikia, jį patogu naudoti, vežiotis į keliones. 2,79 € ČIA.

Daug naudojau ir bandau pabaigti ir “Milani” antakių gelį su tam tikrom fibers (skaidulomis?), kurios prideda vešlumo, formuoja. Man jis pasirodė paprastas, bet naudojant kartu su pieštuku atrodo neblogai. Nežinau, ar pirkčiau vėl, bet šiaip sunaudosiu nesikankindama. 7,95 €. Šį siunčiausi iš JAV.

Na, galiausiai paminėčiau ir “Catrice” semi-permanent brow colorist antakių tušą – jis patiks, norintiems, kad tušas duotų daug spalvos. Labai plonas šepetėlis užkabina kiekvieną plaukelį ir jį nudažo, paryškina ir tas efektas šiek tiek pasilieka net nusivalius makiažą, dienai ar dviem. Jei nesidažau ir turiu išlėkti iš namų per penkias minutes, tai naudoju vien šį produktą, nieko kito ir atrodo natūraliai, bet gražiai, paryškina ir paformuoja. Tiks turinčioms kiek vešlesnius antakius ar bent kiek daugiau pačių plaukelių. 3,99 € – ČIA.

Galiausiai, kartais naudoju ir ilgalaikius cheminius dažus antakiams. Aš juos vis tiek dažau papildomomis priemonėmis, bet daug mažiau ir užtrunku trumpiau, tereikia šiek tiek išlenkimą paryškinti ir paformuoti, bet reikia mažiau pastangų. O ir labai per atostogas patogu. Naudoju ir mėgstu “Estel” only looks antakių dažus – pigūs, užtenka ilgesniam laikui nei įmanoma sunaudoti, nudažo gražiai ir laikosi bent savaitę ar ilgiau (turiu riebią odą ir kasdien valau makiažą su aliejiniu valikliu, tad paskatinu blukimą, o šiaip ir porą savaičių pasilaikys tikrai). 3,76 €ČIA. Ir “Droge” rasite. Tik nenustebkite, dabar pasikeitus jo pakuotė, tamsiai ruda, bet tai tie patys dažai. Perku rudą spalvą. Tai ryškinamoji emulsija ir 6 proc. oksidatorius. Juos sumaišai ir tepi ant antakių (aplink juos kremu ištepu), palaikai penkioliką minučių ir nuplauni. Manęs nedirgino, jau seniai juos naudojam abi su mama. Tik jie nudažo plaukelius, o ne odą, tad irgi tiks turinčioms kiek vešlesnius antakius.

Na va, atsiprašau, kad tiek daug antakių produktų išvardinau, bet norėjosi pateikti įvairovės, o ir tikrai sunku būtų išskirti kokį vieną pieštuką, o visus šitus šiemet tikrai nemažai naudojau. O ir, patikėkit, pas mane kolekcijoje jų dar gerokai daugiau, tad tikrai ne visus įvardinau. 😉

Blakstienų tušai

Tikrai labai pamėgau “Essence” you better work blakstienų tušus. Jie atsparūs vandeniui, gerai laikosi, efektingai ir gražiai padažo, bet per daug nesulipina ir nepridaro žalos, nebyra ir neteplioja. Man jie tikrai patiko, o ir jų kaina labai nedidelė. 3,39 €, Eurokos.

Norint pigaus gero tušo – “Essence” tikrai turi, ką pasiūlyti. Kaip ir jų “Lash Princess” tušas – tiesiog puikus, dabar jau išleista ir atspari vandeniui versija, bet žalia tūbelė yra orginali ir tikrai puiki kasdienai.

Daug naudojau ir “Nyx” worth the hype tušą. Jis atsparus vandeniui, patankina, pailgina, bet nesulipina ir efektas nėra didžiulis, užtat atrodo natūraliai, bet tikrai gražiai. 10,49 € Eurokos. Yra ir paprasta, neatspari vandeniui versija.

Neatsparus vandeniui tušas, kurį naudojau ir pamėgau – iš Douglas, volume obsession. 7,99 €

Tušo bazė tikrai nėra būtinas atributas, bet kartais gal norisi didesnio efekto, tankesnių ir ilgesnių blakstienų, tad galima naudoti bazę, kuri galbūt ir turės kokių ingridientų, kurie puoselės blakstienas (aišku, čia reiktų tikėti ne pažadais, bet ingridientų sąrašu).  Ši “Essence” volume booster bazė man patiko. Paprasta, nebrangi, net kvepia, nedirgina akių, nesulipina blakstienų. Baltos spalvos, ant viršaus tušas dengiasi gražiai. Rašoma, kad sudėtyje yra acai uogų aliejaus, mangų sviesto, vitamino E. 3,09 € , Eurokos.

Eyeliner’iai

Kalbėdama apie skystus akių apvadus, pirmiausia paminėčiau tradicinius juodus. Tokius, kurie matiniai, ryškūs, su plunksnele ir juos lengva aplikuoti. Man labai svarbu, kad jie būtų atsparūs vandeniui ir gerai laikytųsi.

Vienas mano mylimiausių buvo iš “Nyx”, kurio jau nebeturiu. Tai buvo “matte liquid liner”, kurį tikrai pirkčiau vėl. Jo kaina buvo apie 7  .

Man dar patinka “Prestige” line artiste waterproof liquid eyeliner, jo kaina irgi buvo gal apie 5-7  . Taip pat man patiko ir P2 beauty insider waterproof 5,99 € – bet Eurokos dabar 40 proc nuolaida.

Turiu ir flomasterinio tipo, ir kabinamų pomadų, ir pieštukų – vis tik skysti, su nedidele plunksnele man patinka labiausiai.

Iš spalvotų labai mėgstu “Nyx” vivid brights – mėlyną jau perku ne pirmą kartą, bet turiu ir vos ne visas kitas spalvas. Pačios šviesiausios – gelsva, rožinė man patinka mažiau, nes jie matiniai ir gali matytis visi įtrūkimai, bet tamsesni – mėlynas, violetinis, raudonas  – man labai patinka. 6,09 €Douglas.

Plonytėms linijoms palei blakstienų liniją naudoju “Eveline” plunksneles – būtent tokiam tikslui jos puikiai tinka. Turiu violetinę ir rudą, pastarąją labai dažnai naudoju. 3,99 € Eurokos.

Man patiko ir blizgūs “Rimmel” wonder’s swipe – jie netiks tikslioms, griežtoms lnijoms, bet labai tinka pabrėžti, pablizginti voką. Galima išlaikyti kaip apvadą, galima išsklaidyti į šešėlį. Man labai patiko ši formulė. Labiausiai pamėgau auksinį. Eurokos7,99 €, bet dabar taikoma didelė nuolaida.

Labai pamėgau ir blizgius, šviesius, tinkančius ašarų kanalui ar akių priekiui pablizginti, pašviesinti skirti apvadai – tai “Elf” su miniatiūriniais blizgučiais, tartum perliniais, holografiniais, mano turima spalva “Sea Foam” ir jį naudoju tikrai labai dažnai. Siunčiausi iš JAV, kaina apie 4 €. Elf. 

Su stambesniais holografiniais blizgučiais – KIKO – spalva ‘ multicolor’, 6.99 £.

Šešėlių paletės

Neabejotinai, šių metų atradimu tapo – Jeffree Star x Shane Dawson “Conspiracy” paletė. Man ją pavyko kiek pavėluotai gauti iš Douglas. Kainavo apie 60 €. Jos kokybė tikrai puiki. Yra keletas atspalvių, kurie kiek per sausi, bet įtariu, kad tai presuoti pigmentai, todėl taip yra. Bet dauguma atspalvių ir blizgios spalvos – visiškai nuostabu.

Kita paletė, kurią labai pamilau, tai Jeffree Star “Alien”, jos kaina apie 55 , bet pirkau per ‘black friday’ ir mokėjau apie  35 €. Jos kokybė puiki, dizainas įdomus. Labai patiko.

Dar vienas nuostabus atradimas (be to, kiek pigesnis) tai “Morphe” ir “Jeffree Star” Artistry šešėlių paletė. Ji tiesiog nuostabi. Man labai patiko ir spalvos, ir formulė. Mėgstu žalius tonus, o čia jie tikrai gražūs ir kremiški, tokių neturiu daug savo kolekcijoje. Ryškiai rožinė puiki. Blizgios spalvos irgi nerealios, tartum sviestas. Be to, daug šviesių ir natūralių atspalvių, kurie šviesiaodžiams labai tiks kasdienai. Man atrodo, kad tai gana universali paletė ir ją naudoju tikrai dažnai. Pirkau ją “Look Fantastic” tinklapyje, bet šiuo metu ji ten išpirkta, kai rašau. Mokėjau su nuolaidos kodu – apie 33 €. Morphe tinklapyje paletės kaina 39 €.

Tai pirmi metai, kai prisiliečiau prie JS šešėlių (pagaliau, nes norėjau ilgai), tad nieko keisto, kad jie patenka į metų favoritus.

Negalėčiau nepaminėti ir “Colourpop” ir Kathleen Lights paletės ‘The Zodiac’ – ji tikrai yra mano viena mėgstamiausių palečių, ją jau į favoritus įrašau antrus metus iš eilės. Kai keliauju, dažniausiai ją imu su savimi, o kelionių tikrai turėjau daug – ir lėktuvais, traukiniais, autobusais, keltais… Norisi turėti daug pasirinkimų (man reikia ir spalvų), bet norisi ir kompaktiškumo, kad neužimtų daug vietos, kad užtektų kuo mažiau produktų. Ir dar ši turi veidrodį. Tiesiog tobulas variantas. O ir kokybė puiki – ir pigmentuota, ir kremiška, ir lengva derinti spalvas, be to didelis pasirinkimas ir tikrai poros savaičių kelionėje galiu kasdien sukurti kitokį akių makiažą. Siunčiausi iš JAV, iš originalaus Colourpop puslapio. Kaina – 20 $ – apie 17 €.. Mačiau, kad dabar visi atspalviai pardavinėjami ir individualiai, galima susikurti savo paletę, tik tokiu būdų gaunasi šiek tiek brangeliau.

Nemažai naudojau ir saviškes “Revolution” ir Soph X paletes. Apie pirmąją jau ir pernai kalbėjau, bet ir antroji man patiko. Taip, kai kurios spalvos nėra tokios kremiškos kaip brangesnių šešėlių, bet kokybė tikrai nebloga, labai daug atspalvių, kurie tinka kasdienai, bet yra ir ryškesnių pasirinkimų. Man abi šios paletės patiko ir tikrai dažnai jas naudojau ir naudoju. Apie pirmąją paletę ir highlighter’ių paletę kalbėjau šiame įraše. Reiks kažkada pagaliau apžvelgti ir antrąją, ją užsakinėjau iš Revolution puslapio, jie siunčia iš UK ir į Lietuvą. Kaina – £10.00 – apie 14 .

O, jei ieškote labai labai kremiškos natūralių, žemiškų atspalvių paletės – siūlau pabandyti Milani. Tikrai buvo sunku net suprasti, ar tokia formulė sausa, ar kremiška. Ji tiesiog nuostabi. Labai pigmentuota ir ryški. Spalvos nuostabios. Šitos paletės kokybė mane tiesiog nubloškė. Labai noriu išbandyti daugiau ryškesnių ir šiaip kitų Milani palečių, nes ši “Gilded desires” man labai patiko. Tik irgi siunčiausi iš JAV, neužmačiau niekur Lietuvoje. Bet tikrai verta dėmesio. Be to, labai prabangi, su veidrodžiu, nėra lengva, o kaina tikrai nėra palyginus labai didelė – 25,76 €. Be to, paletėje yra du super kremiški highlighteriai.

Pradėjus nuo ryto dirbti, reikėjo įprasti rytais greičiau susiruošti. Besidarant makiažą, dažniausiai išsigąsdavau pamačius laikrodį ir reikėdavo labai greitai suktis. Tokiais atvejais dažniausiai griebdavau šią Sephora paletę, kuri kremiška, labai greitai ir lengvai išsisklaido, galima tikrai švelniai ir gražiai per porą minučių pasidažyti, nepridarant žalos dėl skubėjimo. Jokių plėmų ar dėmių, kasdienis lengvas rusvas makiažas. Ir man ji tikrai patiko. Kainavo apie 12 .Turiu ir kitą –  violetinę – šios serijos paletę, bet ši man prilipo kur kas labiau.

Vienspalviai šešėliai

Šioje kategorijoje norėjau paminėti labai neseniai atrastus “Nyx” prismatic šešėlius – parduotuvėje pajaučiau jų tekstūrą ir likau apžavėta – jie labai labai kremiški, tartum velvetas, labai pigmentuoti, o ir atspalviai labai unikalūs ir įdomūs, keičiasi, priklausomai nuo to, kiek šviesos ir iš kurios pusės gauna. Aš išsirinkau dvi (bet tikrai noriu daugiau) – tai salotinė “Venom” ir rudai žalia “Voodoo”. Ir man jos labai patiko. Naudoju tikrai dažnai, jos puikiai atrodo kartu, gražiai atrodo ir ant voko. Labai unikalūs potoniai ir tekstūra. Tikrai mačiau ir daugiau labai įdomių ir savitų atspalvių, tad reikės per išpardavimą dar išsirinkti. NYX. $6.00 – aš pirkau Lietuvos fizinėje parduotuvėje, be nuolaidos jie kainuoja apie 7 €. 

Na, liko dar ir lūpų produktai, kuriems palikau vietos sekančiame įraše. Tad sekit mane, bendraukim ir dalinkimės 🙂

NOT SPONSORED

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *