Stilius

KOSMART hipoalerginiai auskarai iš bio plastiko ir metalo be nikelio: hipsteriškas paprastumas

Manęs paklausė, kokius aksesuarus mėgstu. Iš tiesų, nesu apyrankių megėja, o štai be auskarų niekada neišeinu iš namų. Pakabukai ne kasdienai, bet patinka, o žiedai irgi priauga prie pirštų ir pamiršus užsidėti būna keista. Auskarai vis tik nukautuoja viską – be jų tikrai nuoga jaučiuosi. 

Vitrina Pro pasiūlė išbandyti jų hipoalerginius KosmArt auskariukus, tad tikrai neatsisakiau. 

Gavau tokius nedidukus, juodus kubelius, bet jie man tikrai patiko. Dažniau didelius auskarus nešioju, ratus ar kabančius, bet turiu ir daug pravertų skylių ausyse, tad ten veriu mažesnius. O šiti tinka ir pirmoms, ir antroms skylėms, atrodo gražiai, nekrenta į akis, bet nuoga nesijaučiu.

Mano turimi – tai juodi hipster architect cube modelio. Rankų darbo gamybos, kokybiški, pagaminti labai tvarkingai ir dailiai. 

Jų dydis – 8 mm X 8 mm. Nesunkūs, jų svoris – 8 gramai , nenusveria ausies, netrukdo, neįsivelia į plaukus, neiškrenta. 

Kas ypatingo? Tai, kad jie pagaminti ne iš paprasto plastiko, bet iš BIO plastiko (cellulose acetate). Metalinė dalis pagaminta iš titano, be nikelio, tad tiks ir alergiškiems metalui ar jautriai odai. Nedažys. 

Bio plastikas yra mažiau kenksminga ir tarši plastiko rūšis, jis gaminamas iš atsinaujinančių natūralių resursų, iš augalų. Augaluose esančios celiuliozė, gliukozė, aliejai ar krakmolas, padedant organiniams tirpikliams, skaidomos į polimerus, kurie pakeičia įprasto plastiko polimerus, gaunamus iš naftos. Taip pat, toks plastikas yra suyrantis, tad negulės porą šimtų metų kokio vėžlio skrandyje ar vandenyne. 

Užsegimas paprastas, su gumytėmis, bet jos nenuslysta, laikosi gerai. 
Poros kaina –16,00 €. Didoka, bet šie auskarai draugiški ir mūsų, ir gamtos sveikatai, o tokios medžiagos bent kolkas yra tikrai brangi žaliava. Iš pirmo žvilgsnio gal ir nesiskiria nuo paprastų plastikinių juodų auskariukų, bet šie tarnaus ilgai ir nenutrupės, o ir nesukels alergijų, padės užgyti, jei vėrimo vieta pradės pūliuoti. O, jei esate alergiški metalui, tada tikrai puikus pasirinkimas.  

Mano atveju, nežinau, ar pirkčiau daugiau tokių auskarų, todėl, kad nesu išranki medžiagoms, man metalas nesukelia alergijos ir kasdien norisi kitaip atrodyti. Bet šis variantas man irgi patiko, toks paprastumas ir less is more stilius tikrai puikus. Ir dovanai labai tiktų – turiu ir aš pažįstamų, kurie metalo netoleruoja, tad jiems nupirkčiau kaip dovaną, nes juk norisi ne tik sidabro ir aukso. 

Be to, šie tikrai unisex ir vaikinams tiks taip pat. Patiks ir tiems, kurie įsisega auskarus ir jų nekaitalioja nuolat, laiko tuos pačius. Tokie patvaresni, nenudažo odos ir tarnaus ilgiau. Tokiu atveju irgi tiktų, vaikinui irgi dovanočiau. 

Draugiškas gamtai, minimalistinis ir hipoalerginis variantas. Kasdienai tinka, nenuvylė. Paprastumo irgi reikia. Net ir tokiems pamišusiems dėl spalvų kaip aš. 

*** Tai dovana iš Vitrina Pro ir gavau auskarus nemokamai, bet mano atsiliepimai ir apžvalga nešališki, dalinuosi savo nuoširdžia nuomone.  ***

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *