Lietuviška kosmetika,  Makiažo valymas,  Veido odos priežiūra

“Kilig” makiažui valyti skirtas aliejus ir valomasis vanduo (“Day Off” ir “Re Start”)

*Jau du mėnesius naudoju naujos /kili•g/serijos ‘Urban’produktus kasdien – dalyvauju projekte, kur testuoju visą naują kolekciją ir stebiu, kokius pokyčius pamatysiu savo odoje po mėnesio. Gavau produktus nemokamai, bet nesu įpareigota nei vien girti, nei kažko nuslėpti – tiesiog bandau ir aprašau. Bet, vardan skaidrumo – jei kažką pirkau ne pati – VISADA tiesiai šviesiai tai parašau. *

Šią seriją jau esu aprašiusi: Bubbleria veido kaukė, Gelateria veido prausiklis, SPF veido kremai.

O šiandien pakalbėsime apie vakarinį veido valymą, kai reikia ne tik nešvarumus nuo odos nuplauti, bet ir pašalinti visą makiažą.
Šiuos du /kili•g/ produktus pristatau kartu, nes juos naudojau drauge ir man toks jų duetas pasirodė pats geriausias. Taigi, tai “Makeup removing oil” – veido aliejus, pašalinantis makiažą, ir “Cleansing water” – valomasis vanduo.

Abu produktai teigia, jog yra tinkami visiems odos tipams. Ir manau, kad per daug neklysta.

Kaip ir didžioji dalis šios “Urban” serijos produktų, turi ženčenio-žaliosios arbatos aromatą. Be dažiklių. Be parabenų.

Įsigyti galima “Drogas”, “Barbora”, “Maxima”, “Eurovaistinė” ir sąrašas tik pildosi.

Gelinis aliejus? 

Pradėsiu nuo valančio aliejaus “Day off” , nes nuo jo ir pradedu veido valymo procesą.

Kaina: 5.99 eu.
Kiekis: 50 ml.

“nusivalyk makiažą (net tą, kuris atsparus vandeniui) ir padovanok savo veidui laisvadienį! šis prausiamasis veido aliejus yra tikras kasdienis gelbėtojas – jis efektyviai pašalina greito gyvenimo tempo mieste ženklus ir turi savybių, kurios padeda įveikti oro taršos sukeltas odos problemas. jokio tempimo – tik spindinti ir švelni oda!

reikia nuorodų, kaip naudoti?
> ant sausos veido odos išspausk 2 žirnio dydžio aliejaus lašus.
>> paskleisk juos ant odos sukamaisiais judesiais pradedant nuo akių zonos.
>>> kilk link kaktos, paskui leiskis link skruostų, nosies ir smakro; prireikus prausimosi ciklą pakartok.
>>>> gerai nuplauk šiltu vandeniu. “

Mane labai pradžiugino vien faktas, kad tokio tipo priemonė atsirado šiame asortimente. Esu “double cleanse” šalininkė ir visada makiažą valau pirmiausiai dvifaziu ar aliejiniu valikliu, o tik tada miceliniu ar kitokiu makiažo valymo vandeniu. O ir po visko veidą nuplaunu prausikliu su vandeniu. Tikrai nesu iš tų žmonių, kurie gali su makiažo valymo servetėle pasivalyti veido odą vakare ir eiti miegoti. Labai blogai jausčiausi, bet ir oda man ryte neatleistų.

Kalbant apie aliejinius valiklius, labai svarbu yra tai, jog būtent aliejus suardo makiažo produktus ir padeda juos iki galo pašalinti. Aš naudoju ir patį paprasčiausią kokosų aliejų – veikia puikiai, visai nedirgina. Tik kemša poras, todėl derėtų juo tik pradėti veido valymą, bet ne juo užbaigti, ypač turint probleminę odą.

Įtariu, jog dauguma aliejų įsivaizduojame kaip riebų produktą, bet šis “Kilig” aliejus visai kitoks. Tekstūra veikiau standesnio gelio. Tokios dar nebuvau aptikusi.

Man patiko  pakuotė. Dozatorius – higieniškas,  nestringa ir labai tinka tokio tipo priemonei. Gelis- bespalvis.

Atradau, kad nelabai tinka, naudojant ant vatos padelio. Daug geriau švariomis rankomis įtrinti į veido odą, tartum įtrintumėte prausiklį, nes kūno šiluma padeda produktui pasiskirstyti, o su vata valys prastai.

Naudojant veido odai man priemonė tikrai patiko. Nedirgino odos, gerai valė makiažą ir buvo paprasta naudoti.

Sukamaisiais judesiais trinant pirštais galima naudoti ir valant akių makiažą – taip dariau ne kartą. Nuvalo gerai, bet lengva sudirginti akis.

Jei nepadauginus priemonės ir naudojant itin švelniai, valant akių makiažą, tikrai tinka, bet aš nustojau  naudoti akims,  nes per dažnai jausdavau akių dirginimą, o to nebūdavo naudojant tą patį kokosų aliejų ar kitą dvifazį akių makiažo valiklį (naudoju “Margaritos” su alaviju ir man jis puikus). Užtat lūpas nuvalo gerai (net po ilgalaikių lūpų dažų), nors neatsilieka šiuo klausimu ir tas pats kokosų aliejus ar dvifaziai valikliai.

 

Sudėtis: 

Isopropyl Palmitate* – antistatikas, rišiklis, tirpiklis, drėkiklis. Stipriai kemša poras.
Isopropyl Myristate* – minkštiklis, drėkiklis. Stipriai kemša poras ir gali šiek tiek dirginti.
Caprylic/Capric Triglyceride* – tirpiklis, minkštiklis, tirštiklis, emulsiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą sulaikantį drėgmę odoje. Naudingas, atstato pažeistą lipidinį barjerą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tinka net jautrios odos priežiūrai
Glycerin* – tai pagrindinis kremų ingredientas, kuris atlieka lubrikanto ir drėkiklio funkcijas. Jis pritraukia į odą drėgmę ir tokiu būdu drėkina.
Sucrose Stearate* – emulsiklis, kondicionuoja odą.
Sucrose Laurate* – emulsiklis, PAM, kondicionuoja odą.
Aqua*
Propanediol* – tirpiklis, itin naudingas priemonėse su dideliu kiekiu aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, vitaminais ar rūgštimis, nes skatina jų patekimą į odą. Pasižymi drėkinančiomis savybėmis, taip pat reguliuoja priemonių klampumą.
Schizandra Chinensis Fruit Extract*  – Kininių citrinvyčių ekstraktas, antioksidantas, kondicionuoja odą.
Tocopheryl Acetate* – vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą.
Parfum

Sudėtis nei labai ypatinga, nei kažkuo gąsdinanti. Nematau labai didelių minusų, bet ir su žiūronais reiktų ieškoti išskirtinių pliusų.

Lengviausia lyginti su pigesniu ir universaliu kokosų aliejumi, kuris lengviau, greičiau ir švelniau valo makiažą, nedirgina akių. Poras kemša abu, tad šis “Kilig” produktas irgi nelaimi dvikovos.

Pliusas – patogi ir higieniška pakuotė. Su kokosų aliejumi sunku dėl jų pakuočių ir konsistencijos, kuri pagal temperatūrą kietėja ir skystėja – šiek tiek daugiau vargo.

Ir greičiau genda/sensta, bet tai priemonė be papildomų kvapiklių ir konservantų, tad vis tik likčiau prie kokosų aliejaus ar paprasto dvifazio akių makiažo valiklio.

Šį sunaudosiu nesikandama, bet abejoju, ar norėčiau kartoti. Deja.
Sumanymas man labai patiko, bet išpildymas pasirodė vidutiniškas.
Vertinčiau 6.5/10.

Valomasis vanduo

“ar kartais norėtųsi, kad pavargusi veido oda turėtų „restart“ mygtuką? mes turime išeitį! šis daugiafunkcis drėkinamasis valomasis vanduo padeda odai atgyti kone akimirksniu – taip greitai, kaip ir reikia gyvenant mieste! jis taip pat turi savybių, kurios padeda įveikti oro taršos sukeltas odos problemas, atgaivina, tonizuoja odą ir net pašalina makiažo likučius, purvą ar miesto dulkes. reikia nuorodų, kaip naudoti?
> užlašink valomojo vandens ant vatos diskelio.
>> diskeliu kruopščiai nuvalyk visą veidą.
>>> nenuplauk; gali iškart užtepti kremo ant veido.”

Taip pristatomas “Kilig” drėkinantis valomasis vanduo “Re Start”.

Realiai, tai paprastas valantis vanduo, kaip ir micelinis vanduo, tik ne micelių pagrindu. Poveikis ir naudojimas identiškas visiems miceliniams vandenims.

Bespalvis, turintis tą patį žalios arbatos aromatą.

Kiekis: 100 ml 
Kaina:  6,99 eu. 

Kiekis nedidelis – patogu vežiotis su savimi į keliones ir neapkrauna vietos vonioje. Bet, turint omenyje gaunamą kiekį, gana brangus (jei be nuolaidų), lyginant su panašiais produktais. Aš tokį buteliuką pabaigiu tikrai pakankamai greitai – užtrunku daugiausiai porą mėnesių.

Pats vanduo visai nedirgina odos ir akių, pasirodė esąs švelnus ir nesausinantis, kaip ir žada.

Valo panašiai kaip ir miceliniai vandenys – neblogai, bet tikrai nuvalo ne viską. Todėl man geriausia naudoti makiažo likučiams valyti. Pirma naudoju dvifazį ar aliejinį valiklį (bent akims), o tada jau likučius ir veido odą, kaklą valau su tokio tipo priemone.

Bet aš dažausi daug ir naudoju nemažai atsparių vandeniui priemonių. Jei naudojate tik neatsparų vandeniui tušą, antakių pieštuką ar šiek tiek maskuoklio – tikrai tokios priemonės pilnai pakaks. Ir nuvalys dulkes, nešvarumus nuo veido odos.

Rašoma, kad priemonės nereikia nuplauti. Aš visus micelinius vandenis ir tokius produktus nuplaunu – man nepatinka jų paliekama plėvelė ir nepakankamas švaros jausmas. Jei Jūsų oda sausa ir ne tokia inoringa, tada galite ir nenuplauti, bet aš nuplaunu su prausikliu ir vandeniu, tada valau su toniku (rūgštiniu ar su kitokiom veikliosiomis medžiagomis) ir galiausiai tepu serumus, kremą, spuogeliams skirtas priemones nakčiai.

Ir naudojant toniką, net po visų atliktų žingsnių, vis tiek dar nuvalau užsilikusio makiažo, ypač ant kaklo ar prie ausų, prie plaukų augimo linijos. Ir ne priemonės čia kaltos, bet neįmanoma visiškai pilnai ir švariai nuvalyti makiažo vienu žingsniu. Norint tikrai gerai nuvalyti makiažą – prireiks bent keleto atskirų žingsnių.

 Sudėtis: 

Aqua*
PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides – emulsiklis, minkštiklis, kondicionuoja odą
Acetamidoethoxyethanol –  drėkiklis.
Glycerin* – tai pagrindinis kremų ingredientas, kuris atlieka lubrikanto ir drėkiklio funkcijas. Jis pritraukia į odą drėgmę ir tokiu būdu drėkina.
Sodium Levulinate* – kondicionuoja odą.
Sodium Anisate* – pasižymi antimikrobiniu poveikiu.
Betaine* – antistatikas,klampumo reguliavimo medžiaga, kondicionuoja odą ir plaukus.
Propanediol* – tirpiklis, itin naudingas priemonėse su dideliu kiekiu aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, vitaminais ar rūgštimis, nes skatina jų patekimą į odą. Pasižymi drėkinančiomis savybėmis, taip pat reguliuoja priemonių klampumą.
Schizandra Chinensis Fruit Extract – Kininių citrinvyčių ekstraktas, antioksidantas, kondicionuoja odą.
Lactic Acid* – pieno rūgštis, reguliuoja pH, keratolitikas, šviesina odą, pasiyžmi sutraukiamuoju poveikiu.
Parfum

Sudėtis nebloga – jokių parabenų, bet fenoksitienolio nėra. Yra kiek kvapiklių, bet koncentracija nedidelė ir odos dirginti neturėtų. Tad sudėtis nenuvylė, bet nieko labai išskirtinio irgi neradau. Gera priemonė, bet nepavadinčiau nepakeičiama. Nors nuolaidų metu pirkčiau dar – tikrai nėra prasta. Parašyčiau 8/10.

PS:. Be to, šiuo metu “Kilig” švenčia savo pirmąjį gimtadienį ir perkantiems už tam tikrą sumą jų produkcijos, dovanoja gimtadienio valomąjį vandenį. Tai tas pats produktas, kurį dabar aprašiau, tik riboto leidimo pakuotė. Tam pasinaudokite proga gauti dovanų ir išbandyti.

 

 

 

 

 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *